brand

Запрошення щодо проведення ВОМ–2021. Засади та принципи проведення ВОМ–2021

Запрошення щодо проведення ВОМ–2021. Засади та принципи проведення ВОМ–2021

  1. Запрошення від голови журі про проведення ВОМ–2021 в областях
  2. Засади проведення ВОМ–2021
  3. Карантинні обмеження та доброчесність при проведенні ВОМ–2021

1.Запрошення від голови журі про проведення ВОМ–2021 в областях

З багатьох регіонів просять надіслати лист-запрошення щодо участі команди області. Я тут надсилаю це запрошення від голови журі, без вказання адресату. Якщо вас це влаштовує – чудово, якщо треба звернення до конкретної людини (ректора, декана, голову певної установи тощо), то напишіть про це і ми все оперативно зробимо.

Лист-запрошення

Одразу наголошую, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка радо підтримує цей захід, але вважає не дуже коректним вчинком запрошувати на цей Всеукраїнський захід саме від нашого університету, бо це є спільна справа багатьох університетів та інших освітніх установ по усій країні.

2. Засади проведення ВОМ–2021

ВОМ–2021 буде проведений повністю аналогічно проведенню ВОМ минулого року. Хіба що ми спробуємо врахувати певні недоліки, яких повністю уникнути просто неможливо.

ВОМ–2021 поєднує два змагання – LXІ Всеукраїнську олімпіаду та IV Всеукраїнську олімпіаду для учнів 5–7 класів. Тобто в обласних командах будуть змагатися учні 5–11 класів. Як і минулого року, не усі команди вдалося зібрати повним обсягом, а в двох областях (Кіровоградська та Сумська) поки що немає жодного учасника. Але усім керувати з Києва просто неможливо. Тому ми очікуємо, що усі зареєстровані діти зможуть взяти участь в заході. Список заявлених учасників можна знайти за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LyCJmNEOU9dKNEvaNVXJX4_fWd6aBNpoKJGcYfn-1O0/edit#gid=1717030456

Він ще може оновлюватися та уточнюватися оргкомітетами обласних олімпіад.

Учням 8 – 11 класів будуть запропоновані в кожному з турів по 4 задачі, які треба буде розв’язати протягом 4 годин.

Учні 6 та 7 класів розв’язуватимуть 5 задач протягом 3 годин.

Учні 5 класів розв’язуватимуть 5 задач протягом 2,5 годин.

Тури пройдуть 1 та 2 квітня 2021 року. Для учнів 8 – 11 класів час написання від 10 до 14 години, для учнів 5 – 7 класів у кожному регіоні можна вибрати час початку та завершення самім. Але початок має бути не раніше 10:00, завершення – не пізніше 14:00. Це залежить від того, що вам зручніше – розпочати олімпіаду одночасно, чи завершити її одночасно. Якщо від вас не буде отримане уточнення з цього приводу, то час написання в учнів 6 та 7 класів буде від 10:00 до 13:00, а в учнів 5 класів – від 10:00 до 12:30.

Одразу по завершенні кожного з турів роботи усіх учасників мають бути відскановані та відправлені в оргкомітет ВОМ–2021. Контакт, на який треба відправити скани робіт, буде узгоджений з відповідальними особами кожної області.

Журі у кожній паралелі буде розбите на бригади, які перевірятимуть по 1 задачі у кожному турі. Ввечері 2 квітня будуть наведені попередні результати олімпіади та критерії оцінювання задач, а також форма для апеляції. Так само буде наведений графік проведення апеляції кожною бригадою журі по відповідних задачах. Апеляція буде тривати 3 та 4 квітня 2021 року і має завершитися не пізніше 16:00 в неділю 4 квітня. На 17:00 заплановане заключне засідання журі, на якому будуть підбиті остаточні підсумки ВОМ–2021.

3.Карантинні обмеження та доброчесність при проведенні ВОМ–2021

Сподіваюся, що для команди кожної області місцеві оргкомітети зможуть знайти безпечні місце проведення, не дивлячись на «колір» області (від жовтого до червоного), оскільки кількість дітей в кожній команді дуже невелика, то це буде нескладно зробити в будь-якому навчальному закладі – університеті, школі тощо. Деталі – кількість учасників в кожній аудиторії, перебування весь час в маска тощо будуть узгоджуватися на місцях оргкомітетами та батьками учасників.

Стосовно доброчесності, то вони є стандартними – учасники не мають права користуватися сторонніми джерелами, спілкуватися з сторонніми особами, окрім членів оргкомітету. Бажане організувати відеоспостереження в аудиторіях перебування учасників, щоб в коридорах на шляху до туалетів не було жодних сторонніх осіб тощо. Загалом, уся відповідальність покладена на обласні оргкомітети, які минулого року чудово впоралися з усіма цими питаннями. Сподіваємося на це й цього року.

Як і минулого року батьки кожної дитини мають надати місцевому оргкомітету письмовий дозвіл на участь своїх дітей в ВОМ–2021 за таким зразком:

 

Голові журі

он-лайн олімпіади ВОМ–2021

Рубльову Б.В.

та голові оргкомітету ВОМ–2021

(Львівської) області

__________________

мати (батька) учасника ВОМ–2021

від (Львівської) області

(Шевченка Тараса) (8 клас)

(Шевченко Оксани Богданівни)

 

Заява

Я даю дозвіл на участь моєї дитини у он-лайн олімпіаді ВОМ–2021. Вважаю, що для проведення ВОМ–2021 виконані усі необхідні умови для безпечного її проведення для моєї дитини.

Але я розумію, що 100% захисту від COVID–19 поки що не існує.

число                                                               підпис

Про все подальше – як завжди очікуйте інформацію на цьому сайті. Скоро буде наведений список журі з розподілом по класах, певні уточнення по регламенту проведення ВОМ–2021, зокрема ми плануємо обмежити час на запитання учасників по умовах лише першою годиною, як це прийнято на міжнародних математичних заходах в усьому світі. Можливі і інші не дуже суттєві уточнення, про які ви нам порадите, або ми самі будемо вважати на їх доцільності.

Слава Україні!!!
Героям Слава!!!

 

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.