brand

Форсмажорні обставини XVIІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Форсмажорні обставини XVIІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

fd7086c5-21e4-48bc-bb14-f025a62cc930 Форсмажорні обставини XVIІ Київського турніру  математичних боїв імені Лесі Рубльової

Cитуація в країні на жаль не покращується, темпи вакцинації жахливі, а тому ми не застраховані від певних форсмажорних ситуацій. У будь-який момент може певний клас в будь-який школі піти на самоізоляцію. Якщо він складає основу команди, що заявлена на наш турнір, то, очевидно, що то унеможливлює участь цієї команди.

Перша думка як на це зреагувати – шукати заміну, але не факт, що аналогічне трапиться з іншою командою, або наспіх зібрана команда на заміну таки прийде на захід. Тому ми вирішили залишити все як є. вже є команда, що пішла на самоізоляцію, але не факт, що до 21-го березня вона лишиться єдиною. Якщо у певній лізі зніметься 2 команди (або парна кількість), то ми просто переформатуємо склад учасників. Якщо така команда буде одна (або непарна кількість), то ми просто напередодні, не пізніше суботи 20 березня повідомимо ті команди, яким не варто їхати на захід із-за відсутності супротивника. Оскільки діти воліють таки пограти, то на 2-й тур ми будемо чекати обидві команди.

 

Тому усі команди, які спіткатиме аналогічна доля в сенсі самоізоляції, прошу нас попередити заздалегідь, не пізніше п’ятниці 19 березня. Якщо команда з певних міркувань просто не прибуде на захід 21 березня, то керівник цієї команди має привезти подвійну суму за участь і супротивника цієї команди буде слухати журі.

 

Бажаю усім здоров’я – і дорослим, і дітям – бережіть себе та своїх близьких, не наражайтеся на цю хворобу, дотримуйтеся епідеміологічних мір та карантинних обмежень. Сподіваємося, що для переважної більшості команд захід пройде спокійно, але прошу усіх учасників в приміщеннях, особливо під час бою, перебувати в масках.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Юля

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.