brand

Учасники ВОМ та В5–7

Учасники ВОМ та В5–7

0-zhuri-06 Учасники ВОМ та В5–7 1. Таблиця учасників по областях

2. Заповнення вільних місць на ВОМ та В5–7

3. Про журі

1. Таблиця учасників по областях

Тут наводимо табличку по усіх областях майбутніх учасників ВОМ та В5–7. Вона для усіх доступна для читання, а от редагувати її будемо ми. В основному – це буде доповнення цієї таблички вашими заявками щодо участі або якщо в вас вже відомі певні зміни. Стосовно змін, то це маю бути випадки, коли певна дитина відмовляється від участі за певних обставин, або не може взяти участь – хвороба, інші сімейні обставини тощо. Загалом в більшості заявок є учасники, які позначені як запасні, або поза конкурсом. Ми їх не вносимо в цей перелік, бо то справа керівників команд від областей робити ці заміни. Навіть вони можуть брати участь в заходах на рівних засадах з усіма учасниками (тобто текст, умови та час написання роботи тощо), але ці роботи ви можете перевіряти самі в області за запропонованими критеріями від журі. Якщо у вас є таке бажання та можливість, то долучайте таких учасників, бо дуже мало цього року цікавого в математичному житті. 

Посилання на таблицю

2. Заповнення вільних місць на ВОМ та В5–7

Стосовно учасників на ВОМ, то тут ми не прийматимемо вільні місця аби кого. При її проведенні ми маємо максимально дотримуватися принципів та традицій проведення IV етапу Всеукраїнської олімпіади. Бо без визнання рейтингів, які області набувають під час ВОМ, при переході на чинне «Положення про олімпіади…» ми можемо наразитися на жахливу ситуацію, коли від кожної області матимемо по 4 учасники. 

Чому марно вже зараз йти і пробувати визнати ці рейтинги, бо ситуація з відновленням нормального проведення олімпіад усіх рівнів під егідою МОН дуже не очевидна. Вже в «Положення» прописане скасування олімпіад під час обмежень, а, виходячи з ситуації в світі та зокрема з темпами вакцинації в нас в Україні, ті обмеження можуть тривати ще не один рік. І згідно з змінами в цьому «Положенні» МОН та усі обласні департаменти освіти «в кращому випадку» не будуть цим перейматися. Що буває «в гіршому випадку» деякі регіони відчули вже цього року при проведенні обласних олімпіад. 

Таким чином 2 області точно будуть не представлені на ВОМ, але, як я наголошував про це раніше, ми просто додамо по 1 «уявному учаснику» в кожну з 4-х паралелей. Це буде впливати лише на кількість дипломів в кожному класі. 

Стосовно учасників від областей на В5–7, то тут ситуація простіша і традиційна. Якщо немає заявок від представників областей, то на вільні місця запрошуються представники від області, які раніше відгукнуться. 

3. Про журі

Так само зараз відбувається опитування майбутніх членів журі, щоб зробити оптимальний розподіл по паралелях та по бригадах. Якщо ви знаєте потенційних кандидатів, яких варто додати до журі, то підкажіть нам про це, щоб ми встигли познайомитися.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

    2 коментарі

    Олександр Оприлюднено11:33 - 11.03.2021

    Доброго дня! Чи я правильно зрозумів, що учасники, які посіли перші місця на минулому ВОМ, вже забезпечили місце в команді, незалежно від показаного на відборі результату, і це правило діє в будь-якій області?

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.