brand

Правила усної олімпіади для учнів 4–6 класів

Правила усної олімпіади для учнів 4–6 класів

img_7062-rotated-e1614157069399 Правила усної олімпіади для учнів 4–6 класів

  1. Розподіл аудиторій (уточнений)
  2. Правила олімпіади

1. Розподіл аудиторій (уточнений)

Тут наводимо уточнений розподіл аудиторій, який буде чинним на час олімпіади. Журі по кожній паралелі буде розташоване в сусідніх з наведеними аудиторіями. Більш точно, в кожній аудиторії, де сидітимуть діти, на дошці буде наведений точний розподіл журі по задачах. Ми розподілимо їх так, щоб запобігти зайвій скупченості учасників та журі в одному приміщенні.

Розподіл_аудиторій_ІІ_тур_4_6_класи (3)

Нагадую, що нам потрібна допомога волонтерів, а тому наводимо тут посилання на реєстрацію та перевірку реєстрації. З волонтерами зв’яжуться напередодні заходу, що уточнити аудиторію кожного з них.

Реєстрація волонтерів

Перевірка реєстрації

 

2. Правила усної олімпіади

Усна особиста олімпіада є індивідуальним змаганням. Вона триває протягом 120 хвилин і розпочинається одночасно для усіх учасників певної паралелі. Учасники сидять в декількох аудиторіях, а члени журі в інших приміщеннях.

На початку олімпіади учасникам одночасно видають завдання основної частини, яка складається з 5 завдань. Олімпіада має усний характер, тому розв’язання учасники мають розповідати усно членам журі. Записувати його повністю геть не обов’язково, але основні моменти – рівняння, рисунки тощо, що треба використати варто записати, щоб не забути при розповіді для журі.

При розповіді членові журі свого розв’язання можуть виникнути певні місця, які вимагатимуть уточнення. Якщо учень може на них відповісти одразу, то розповідь продовжується. Але якщо учасник олімпіади не може швидко дати вірну відповідь на запитання, або член журі бачить, що його розв’язання частково чи повністю не правильне, то ця спроба зараховується, як «не правильна». По кожній задачі учасник має до 3-х спроб здати задачку. Якщо член журі зараховує задачу з першої спроби, то задача оцінюється в 7 балів, якщо з другої, то в 6 балів, якщо з третьої – то в 5 балів. Після третьої невдалої спроби учню за задачу виставляється 0 балів і він більше не має права її здавати, навіть, якщо він знайшов пізніше правильне її розв’язання.

Якщо у учасника зараховано 3 чи більше задач (тобто отримані за них бали від 5 до 7), то учаснику видають завдання додаткової частини з 3 задач. Надалі до кінця олімпіади учасник може розв’язувати як задачі додаткової частини, так і продовжувати розв’язання ще не зданих задач основної. Інколи, якщо учасників що розв’язала 3 чи більше задач основної частини, не дуже велика кількість, журі може видати усім учасникам додаткові задачі. Додатковий час при цьому не додається, олімпіада триває для усіх 120 хвилин.

Інших балів, окрім 0, 5, 6 чи 7 за задачу учасник отримати не може, навіть за «майже розв’язану задачу», якщо учень не встиг завершити доведення членові журі. Всі рішення стосовно оцінювання розв’язку ухвалює член журі особисто або порадившись з іншими членами журі, щоб критерії оцінювання усіх учасників по певній задачі були однаковими. Оцінка як вдалої так і невдалої спроби одразу заноситься в «особистий бланк» кожного учасника, щоб він розумів зарахована ця задача чи ні. Виставлений членами журі бал є остаточним. Апеляція на цьому заході не передбачена. Результат учасника визначається сумою балів, які він набрав за кожну із задач.

Як діяти учаснику – одразу здавати кожну задачу, як тільки її розв’язав, або розв’язати декілька задач і здавати їх гуртом, кожний учасник вирішує для себе сам. Чого точно не варто робити, це довго стояти в черзі, якщо члени журі, що приймають відповідну задачу зайняті. Варто повернутися до розв’язання інших задач, а пізніше повернутися до здавання задачі, коли сплине черга до члена журі.

По завершенні олімпіади усі особисті бланки треба через волонтерів передати журі, щоб уникнути можливих неточностей при перенесенні результатів в різні таблиці.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

 

 

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.