brand

Оргпитання відбору команди Києва на ВОМ

Оргпитання відбору команди Києва на ВОМ

picture1-1 Оргпитання відбору команди Києва на ВОМ Зараз просто наведемо деякі організаційні моменти відбору команди Києва на ВОМ, більшість з них традиційні та добре відомі, але є й нові нюанси.

  1. Треба прибути на відбір не пізніше 9:45, скласти усі непотрібні речі на стіл журі. З собою взяти лише письмові засоби, воду та їжу, а також дезінфекційні засоби. Телефони треба лишити в рюкзаках та поставити їх в режим без звуку.

 

  1. Місця слід зайняти строго у відповідності з наведеним списком, при цьому відповідним має бути не лише ряд, а ще й місце в ряду.

  1. З собою треба мати чернетку, яку не треба здавати. Чистовики вам видадуть. Підписати чистовик треба так: прізвище та ім’я, клас та номер тура. На першій сторінці зробити табличку на 4 задачі та суму.

 

  1. Питання по умовах можна задати лише протягом перших 60 хвилин і лише в письмовій формі. Тобто ви пишете запитання на папірці, передаєте його журі. На цьому ж папірці ви отримаєте й відповідь.

 

  1. Виходити в туалет можна по одному з аудиторії, під час турів треба дотримуватися умов доброчесності, тобто не можна користуватися сторонніми джерелами, спілкуватися з іншими учасниками чи сторонніми особами тощо.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.