brand

Підсумки Київської міської олімпіади Підготовка до ВОМ

Підсумки Київської міської олімпіади Підготовка до ВОМ

img_2302-scaled-e1613336574916 Підсумки Київської міської олімпіади Підготовка до ВОМ

 

1. Остаточні результати Київської міської олімпіади

2. Підготовка до Всеукраїнської олімпіади з математики (ВОМ)

3. Підготовка до Всеукраїнської олімпіади 5–7 класів (В5–7)

 

1. Остаточні результати Київської міської олімпіади

Наводимо остаточні результати учасників Київської міської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Результати

У кожній паралелі показаний розподіл дипломів, а також ті учасники, що запрошуються від команди Києва для участі у відборі на ВОМ. Склад учасників відбору на ВОМ від УФМЛ визначається окремо.

Нагадуємо, що 1-й тур відбору на ВОМ від Києва запланований на неділю 21 лютого 2021 року на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики КНГУ ім. Шевченка з 10:00 до 14:00. 

2. Підготовка до Всеукраїнської олімпіади з математики (ВОМ)

Нагадуємо, що в нас заплановане два Всеукраїнських заходи – Всеукраїнська олімпіада найкращих математиків України (ВОМ), що є правонаступницею IV етапу Всеукраїнських олімпіад, а також IV Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів, що започаткована та завжди проводиться Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Спочатку про перший з цих заходів, а саме ВОМ.

Обласні олімпіади пройшли в 20 областях України. Тепер ми проводимо опитування голів журі, або тих, кого вони призначать відповідальними за формування команди від області на ВОМ. Опитування стосується таких питань – чи в курсі представники області про кількісний склад команди (в деяких областях олімпіадою переймалися представники університетів і робили це вперше, тому можлива їхня необізнаність природня), а також формат проведення олімпіади – очний чи он-лайн. Загалом Київські учасники та журі за очну форму проведення. По-перше, ми вже фактично рік нічого не проводили разом, по-друге, в такому проведенні при дотриманні карантинних норм немає жодного порушення чинного законодавства. Але очний формат проведення може спиратися на аналогічну згоду більшості регіонів. Якщо такої одностайної думки про очне проведення ВОМ не буде, то доведеться скористатися минулорічним досвідом. Тому просимо якнайшвидше усіх представників областей надати потрібну інформацію, щоб почати готуватися до обраної форми проведення ВОМ. 

Стосовно тих 5 областей, що не проводили обласну олімпіаду, то ми очікуємо, що знайдуться відповідальні люди в області, небайдужі до талановитих дітей свого регіону, та зможуть відібрати команду на ВОМ. Звичайно, що то мають бути люди, які не будуть вимагати наказ МОН про проведення ВОМ чи ще чогось не менш абсурдного. Якщо таких не знайдеться, то значить, що в області царює повна байдужість та небажання щось зробити в таких непростих умовах. Це означає, що у вчителів, викладачів вишів, батьків немає жодного бажання щось організувати, то значить цей рік так воно й буде. Ми вже втомилися з центру «просити» щось зробити поза наказом для юних математиків своєї області. Якщо такі небайдужі представники таки з’являться, то просимо зв’язатися з нами для узгодження та координації дій. 

3. Підготовка до Всеукраїнської олімпіади 5–7 класів (В5–7)

Стосовно цього заходу ситуація ще складніша. Очевидно, що тут викладачам вишів самім без активної допомоги батьків та вчителів дуже важко організувати відбір учасників області. Тому в наведеному вище опитуванні ми попередньо просимо відгукнутися і стосовно цих питань. Чи планує команда від області брати участь у В5–7 цього року. Якщо планує, то треба зрозуміти за якими принципами буде відбиратися обласна команда. А також цікаво, які плани стосовно її проведення – очний і візит учасників до Києва (як пройшли І та ІІ такі олімпіади) чи заочний формат, як то відбулося минулого року. 

Бажано до кінця тижня надати нам відповіді з кожного з регіонів, щоб так само вирішити форму проведення В5–7. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  1 коментар

  Олексій Оприлюднено16:30 - 26.05.2021

  Доброго дня!

  А де можна забрати диплом Київської міської оліпіади?

  Дякую.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.