brand

Підсумки Київської міської олімпіади

Підсумки Київської міської олімпіади

picture3 Підсумки Київської міської олімпіади

 

1. Результати 1 туру

2. Апеляція

3. Підведення підсумків

4. Інші рішення журі та цікава інформація

1. Результати 1 туру

Наводимо результати перевірки робіт.

Результати

2. Апеляція

Форма проведення апеляції буде стандартною, але з деякими уточненнями. Ви маєте ознайомитися з критеріями перевірки завдань, та пересвідчитися, чи відповідають вони виставленим балам за вашу роботу. Якщо журі не побачило розв’язання чи його частину, які за критеріями мали бути оцінені більшою кількістю балів, то ви маєте подати заяву на апеляцію. Подача відбувається он-лайн. До 21:00 вівторка ви маєте заповнити цю форму. Інші заяви в день самої апеляції прийматися вже не будуть.

Форма для реєстрації на апеляцію

Критерії 7 клас

Критерії 8 клас

Критерії 9 клас

Критерії 10 клас

Критерії 11 клас

На вівторок після 21:00 або вже зранку середи буде наведений графік апеляції, тобто, щоб запобігти скупченню людей, що не припустимо цього року. Якщо у певній паралелі буде забагато бажаючих апелювати свої роботи, то учасники мають прибувати на апеляцію в наведений проміжок часу у вказану аудиторію. На саму апеляцію вас будуть запрошувати. З собою обов’язково мати маску.

3. Підведення підсумків

По завершенні апеляцію буде засідання журі, на якому будуть підведенні підсумки 1 туру. Там будуть визначені призери цьогорічної міської олімпіади, а також учасники, що боротимуться за місце в команді Києва на Всеукраїнську математичну олімпіаду (ВОМ). Нагадаємо, що згідно рейтингу міста Києва, на наступну ВОМ наша команда складатиме 13 учнів (9 за рейтингом та 4 за перші місця минулого року). Персональні місця мають Геник Поліна (9 клас), Камінській Антон (10 клас), Коврігін Андрій та Наумець Захар (11 клас).

4. Інші рішення журі та цікава інформація

1. Попередньо затверджені дати проведення наступних заходів.

 

21 лютого – 1 тур відбору на ВОМ

28 лютого – 2 тур олімпіади 4–6 

7 березня – 2 тур відбору на ВОМ

14 березня – 3 тур відбору на ВОМ

21 березня – 1 тур Київського турніру математичних боїв

1–4 квітня ВОМ та Всеукраїнська для 5–7 класів

9–15 квітня – ЕГМО 

18 квітня– 2 тур Київського турніру математичних боїв

3–9 травня відбір на ІМО

 

2. Якщо буде така можливість, то ВОМ 1–4 квітня хотілося б провести зібравши найкращих юних математиків України в одному місці. Це думка киян, але на це мають дати згоду переважна більшість керівників обласних команд. 

3. Треба шукати вихід з ситуації, що склалася з рейтингами. Олімпіади скасовані, Всеукраїнські під патронатом МОН не проводяться вже 2 роки поспіль, тому в МОН та ІМЗО за рік-два, коли вони вирішать, що олімпіади можна проводити знову, то рейтинги усіх команд будуть по 4 учасники. Це означає повну катастрофу та провал участі команди України в ІМО. Тому варто разом шукати вирішення цього питання, і єдиним розумним з яких ми бачимо визнання нами проведених заходів. 

В додаток до цього не менш дивним виглядає призначення стіпендій не лише «переможцям» по ЗНО, а ще й переможцям олімпіад. Як раз тоді, коли офіційно МОНом вони скасовані. А усі наші намагання, щоб визнали наших 10 срібних призерів Міжнародних олімпіад з математики та інформатики та призначили їм передбачені Президентські стипендії, виявилися марними. Може й це рішення діятиме доки олімпіади скасовані? А як їх проведення відновлять то й указ скасують?

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.