brand

Обласні олімпіади відбулися!!!

Обласні олімпіади відбулися!!!

picture4 Обласні олімпіади відбулися!!!

 

 

1. Щира подяка університетам та усім небайдужим організаторам олімпіади в областях!

2. Матеріали обласних олімпіад

3. Про IV Всеукраїнську олімпіаду для 5–7 класів

 

1. 

 

Щира подяка університетам та 

усім небайдужим організаторам олімпіади в областях!

Олімпіада відбулася і це – головне. Сподіваюся, що усі діти, хто про цю олімпіаду мріяв та чекав її цілий рік, зміг взяти в ній участь. Ну, майже усі, є 5 областей, де є певна заборгованість перед дітьми з цих регіонів. Але в небайдужих людей ще є час виправитися та своїми силами (тобто силами міс

 

цевих університетів чи просто вчителів та викладачів математики) організувати та провести математичну олімпіаду, чим зробити і свій внесок в «Рік математики в Україні», яким, я нагадаю, є саме 2020-2021 навчальний рік.

В усіх областях все пройшло спокійно як і заплановане, окрім Одеської області. Там чомусь в процес втрутилася представниця департаменту освіти Олена Буйневич та почала погрозами примушувати скасувати захід. Не маючи жодного відношення до заходу, що був започаткований Спілкою ректорів України, в

 

она примудрилася в нього втрутитися. Від того постраждали саме юні математики одеської області, які були позитивно налаштовані до участі в обласній олімпіаді. Сподіваємося, що Спілка ректорів, яка свого часу висувала пана Шкарлета на посаду Міністра, зреагує на такі неадекватні дії чиновниці від освіти. Побажаємо одеським математикам організувати таку олімпіаду і провести її 7 лютого під час проведення 2 туру олімпіад. 

Тепер опишемо просто усіх тих, хто допоміг, щоб цей захід відбувся, щоб юні математики змогли позмагатися з однолітками по усій країні, чого вони цілий рік очікували та до чого плідно готувалися на уроках та гуртках, з вчителями та тренерами. 

Вінницька область, олімпіаду провели на базі Вінницького національного технічного університету. Дякуємо групі небайдужих вчителів. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

 

Дніпропетровська область, команда Вадима Кірмана з головою журі Наталією Парфінович на базі провідних ліцеїв міста та області. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Донецька область, олімпіада пройшла у двох містах: у Краматорську на базі Донбаської державної машинобудівної академії (голова журі Ольга Ровенська) та у Маріуполі на базі Приазовського державного технічного університету (голова журі Олександр Холькін). В олімпіаді разом взяли участь хх учасників.

Житомирська область, команда Валерії Котельникової та голова журі Олександр Сарана на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

 

Закарпатська область, команда Ігора Сігетія та голова журі Михайло Повідайчик на базі Ужгородського національного університету. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Запорізька область, команда Ірина Красикової та голова журі Ігор Зіновєєв на базі Запорізького національного університету. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Київська область, команда Миколи Пихтаря та голова журі Микола Працьовитий на базі Київського педагогічного університету імені Драгоманова. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

 

Луганська область, команда голови журі Володимира Лифаря на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Львівська область, команда Олеся Добосевича та голова журі Ростислав Гринів на базі Українського католицького університету. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Миколаївська область, команда голови журі Олександра Майбороди на базі Національного університет кораблебудування імені адмірала Макарова . В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Полтавська область, команда Світлани Ховрак та голова журі Інна Ховрак на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Тернопільська область, команда Тетяни Іванюк та голова журі Олеся Мартинюк на базі Західноукраїнського національного університету. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Харківська область, команда Світлани Будної та голова журі Світлана Ігнатович на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. В обласні

 

й олімпіаді взяли участь хх учасників.

Херсонська область, команда голови журі Ірини Зоріної на базі Херсонської державної морської академії. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

 

Хмельницька область, команда у складі: Андрій Попик, Леонід Бедратюк, Андрій Рамський, Людмила Гринчук, Тетяна Кисіль, Анжеліка Гулевата, Ганна Смішко, Ігор Гвоздівський, Оксана Ратушняк, Оксана Надобко, Майя Івасюнько, Юрій Ярош, на базі Хмельницького національного університету імені В.Н.Каразіна. В обласній олімпіаді взяли участь 62 учасники.

Черкаська область, команда голови журі Володимира Атамася на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Чернівецька область, команда голови журі Олени Карлової на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Чернігівська область, команда голови журі Валерія Лося на базі Чернігівського національного технологічного університету. В обласній олімпіаді взяли участь хх учасників.

Місто Київ, команда голови журі Богдана Рубльова на базі

 

Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В обласній олімпіаді взяли участь 700 учасників.

2. Матеріали обласних олімпіад

Наш сайт став певним чином центром олімпіадного математичного руху і до нас дуже часто звертаються з різними питаннями. Геть про все ми маємо змогу відповісти стосовно Києва. Все інше – вам треба звертатися об вказаних університетів та персоналій в областях. 

 

Для усіх областей ми пропонуємо навести тут інформацію, якої ви волієте поділитися. Наприклад, світлинами, результатами, розподілом дипломів тощо. Напевно все це буде цікаво читачам не лише з вашого регіону. Але наголошую, це не є обов’язковим. Але таким чином усі регіони України стають ближчими один до одного, принаймні в цьому маленькому математичному прошарку. Отож радо чекаємо на ваші матеріали. Ну й спільними для усіх є умови та розв’язання задач, які ми тут наводимо. Ну й безумовно, що усі матеріали Київської міської олімпіади вже тут. 

Київ:

 

Умови та розв’язання

Попередні результати(8 клас буде додано згодом)

Форма для реєстрації на апеляцію

Критерії 7 клас

Критерії 8 клас (згодом)

Критерії 9 клас

Критерії 10 клас

 

Критерії 11 клас

3. Про кількість учасників Київської міської олімпіади

Я напередодні олімпіади вирішив проаналізувати склад учасників минулого року. Там виявилися такі числа. Минулого року в Києві у І турі взяли участь 1112 учасника: 234 (7 клас), 264 (8 клас), 182 (9 клас), 240 (10 клас) та 192 (11 клас). Якщо відкинути результат по нульовій задачі, то не більше 7 балів набрали 577 учасників: 123(21) (7 клас), 122(9) (8 клас), 126(50) (9 клас), 148(65) (10 клас) та 58(17) (11 клас). В

 

дужках вказані кількості робіт з 0 балів (усього 162). Або ці учасники просто не хотіли йти на олімпіаду та їх примусили і вони віднеслися до неї зневажливо, або (і це скоріше за все) ці учасники не готувалися до олімпіад належним чином і виявилися не готовими до олімпіади такого рівня. Цього року таких учасників в рази менше, а це означає, що навантаження на журі не менше ніж минулого року.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  1 коментар

  Наталія Оприлюднено09:43 - 01.02.2021

  Дякую за проведення олімпіади в цей складний для всіх час!
  З моменту реєстраціі дитина змінила школу. Чи можна вказати інший навчальний заклад хочаб на другий тур?
  Шенклянова Анастасія 7 клас вже учениця Русанівського ліцею.
  Дякую!

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.