brand

Нехай щастить…

Нехай щастить…

1 тур Київської олімпіади з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться в неділю 31 січня 2021 року з 10:00 до 14:00 на природничих факультетах (радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, комп’ютерних наук та кібернетики і механіко математичним) за адресами проспект Глушкова 4 г, 4д та 4 е

  1. Обласні олімпіади, початок
  2. Нюанси Київської міської олімпіади
  3. Про Київську міську олімпіаду для учнів 4–6 класів

  1. Обласні олімпіади, початок

Завтра, 31 січня 2021 року у переважній більшості областей пройдуть обласні олімпіади юних математиків. Сподіваюся, що все пройде гладко без прикрих накладок та недоречностей. Хоча все можливо, але воно має вирішитися спокійно в робочому порядку, оскільки уся ця задумка спрямована на наших дітей, на наше майбутнє. Спробуйте донести за цей день до усіх дітей, хто був зареєстрований, точне місце та час початку обласної олімпіади, бо інколи регіонів телефонували з такими запитаннями.

В разі виникнення у членів журі чи/та оргкомітетів обласних олімпіад питань по завданнях, по організації, по подальших діях в області та загалом в Україні, зв’язуйтеся з нами, будемо радитися та підказувати чи знаходити ефективні вирішення усіх питань. Дуже хотілося у вигляді зворотного зв’язку отримати світлини з кожного регіону, як то відбувалося цього літа під час проведення ВОМ. Все інше – очікуємо усе, чим ви забажаєте поділитися для оприлюднення на нашому сайті.

Нехай нам щастить, бо ми того варті, і особливо наші діти. Вони заслуговують на те, щоб для них ми знаходили можливість для проведення таких заходів.

 

  1. Нюанси Київської міської олімпіади

Я не буду повторювати усі формальні моменти міської олімпіади – розподіл аудиторій, порядок денний, про роботу волонтерів тощо. Хочу в першу чергу написати певне застереження, на яке мене наштовхнули спілкування в ці дня по завершенні реєстрації. Кожного дня нам/мені писали, телефонували, залишали в коментарях прохання дозаявити одну чи навіть групи дітей. В нас усі діти рівні та мають однакові права, як на самій олімпіаді, так і до її початку. Реєстрація завершена і участь незареєстрованих дітей не можлива.

Дуже прошу не приводити учнів, які не потрапили в остаточний список розподілу по аудиторіях у розрахунку на те, що нам стане шкода дитину і ми її таку допустимо до змагання. Цього не буде!

Так само прошу батьків, що не стали волонтерами, не прориватися на факультети, щоб десь там тихенько посидіти та почекати дитину.

Не забутьте дати своїм дітям учасникам олімпіади окрім письмових приладів та шоколадок дезінфекційні засоби. Якщо ви вважаєте, що вашій дитині варто усю олімпіаду писати в масці, то перешкод у цьому не буде, хоча ми від кожної дитини цього вимагати не станемо. Але пересування коридорами (до олімпіади, по завершенні, в туалет) має бути обов’язково в масці.

Стосовно ситуації з волонтерами, то для 7 класу там ситуація просто ідеальна, а для усіх інших класах – не ідеальна, але вже не критична, якою була ще пару днів тому. Дякуємо усім, хто відгукнувся. Оргкомітет нашої міської олімпіади буде в аудиторії 01 (К), тому ви можете одразу рухатися в її напрямі для отримання письмових інструкцій, списків та задати свої запитання.

 

  1. Про Київську міську олімпіаду для учнів 4–6 класів

Нагадуємо, що ІХ Київська міська олімпіада для 4–6 класів пройде в неділю 14 лютого 2021 року. Реєстрація завершується 29 січня о 12:00. Реєстрація на цю олімпіаду завершилася, додаткових учасників поза реєстрації цього року приводити не можна. Незабаром очікуйте розподіл учасників по аудиторіях.

Стосовно благодійної допомоги на цю олімпіаду, я вже наголошував 2 основні моменти.

Перший, вона є добровільною, без цієї допомоги ваша дитина може брати участь в заході на рівних засадах з усіма іншими учасниками, так само, як і більший внесок батьків ніяк не вплине на оцінювання роботи учасника.

Другий, якщо ви нормальна людина, то дотримуйтеся наших вимог до оформлення цієї допомоги. Краще її не взагалі не переказуйте, ніж ви це зробите з таким формулюванням «Благодійна допомога на щобвибулиздорові». По-перше, нам доведеться витратити додаткові зусилля, щоб повернути такі внески їх власникам, по-друге, ми це розцінюємо як хамство по відношенню до організаторів олімпіади. Звичайно, що дитина не має потерпати від таких дій дорослих, тому якщо її випадково не виявиться серед складу учасників, то так і сприймайте це як випадковість…

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.