brand

Київська міська олімпіада та Київська міська олімпіада для учнів 4–6 класів

Київська міська олімпіада та Київська міська олімпіада для учнів 4–6 класів

1 тур Київської олімпіади з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться в неділю 31 січня 2021 року з 10:00 до 14:00 на природничих факультетах (радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, комп’ютерних наук та кібернетики і механіко математичним) за адресами проспект Глушкова 4 г, 4д та 4 еphoto_2021-01-21_21-55-47 Київська міська олімпіада та  Київська міська олімпіада для учнів 4–6 класів

  1. Організаційні питання Київської міської олімпіади
  2. Порядок денний Київської міської олімпіади
  3. Про Київську міську олімпіаду для учнів 4–6 класів

1. Організаційні питання Київської міської олімпіади

Ще раз наголошую, що реєстрація на Київську міську олімпіаду з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка вже завершена.

Нагадуємо розподіл аудиторій учасників:

Розподіл аудиторій

У цьому розподілі літера «Р» означає, що відповідна аудиторія розташована на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (пр-т Глушкова 4г), літера «К» означає, що ця аудиторія розташована на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики (пр-т Глушкова 4д) і літера «М» відповідає механіко-математичному факультету (пр-т Глушкова 4е). прошу відповідальних осіб бути уважними, щоб підводити довірених вам учасників в масках і до належного факультету. Переходи між факультетами будуть відкритими для зручності, але зайве вештання по приміщеннях зараз явно не доречне. Так само наголошую, що відповідальні особи, що не зареєструвалися в якості волонтерів, не мають права заходити в приміщення факультетів. Оргкомітет олімпіади забезпечить належний супровід дітей до аудиторій, де вони писатимуть олімпіаду.

Журі та оргкомітет олімпіади працюватимуть в аудиторії 01 (К).

Наводимо список журі міської олімпіади, а також просимо відгукнутися тих, хто хоче долучитися до журі. Ці бажаючи можуть бути зараховані додатковим наказом.

Журі МОМ 2020-21 – список (2)

Учасники з собою мають мати стандартні засоби для виконання олімпіади з математики (ручки, олівці, лінійки тощо), а також супутні речі – вода, шоколадка, серветки тощо, але останні мають бути в такому вигляді, щоб не відволікати інших учасників при їх використанні. Також можна лишити засоби дезінфекції, щоб не торкатися їжі та обличчя брудними руками. Перед тим, як ви почнете підписувати зошит, треба вимкнути усі мобільні пристрої, а також скласти усі зайві речі на один із столів в аудиторії. Кожному учаснику будуть видані 2 зошити – чистовик та чернетка, тому свої приносити не треба, і використовувати їх не можна.

Нагадую, що нам конче потрібно 120 – 130 волонтерів з числа відповідальних осіб, щоб допомогти в проведенні олімпіади. Якщо волонтерів буде недостатньо, то в деяких аудиторіях учасники чекатимуть початку олімпіади допоки оргкомітет не знайде бажаючих допомогти.

Реєстрація

Перевірка реєстрації

Детальніше про поведінку учасників, про роботу волонтерів тощо можна прочитати в попередніх повідомленнях на цьому сайті.

 

2. Порядок денний Київської міської олімпіади

8.30                        Прибуття членів оргкомітету для підготовки аудиторій до роботи

9.00 – 9.15             Прибуття волонтерів 8–11 класів та їхніх учасників, розподіл по аудиторіях

9.15 – 9.50             Прибуття учасників 8–11 класів

9.30 – 9.45             Прибуття старших членів журі 8–11 класів

10.00 – 10.10         Початок олімпіади у 8–11 класах

10.00 – 10.15         Прибуття волонтерів 7 класів та їхніх учасників, розподіл по аудиторіях

10.15 – 10.50         Прибуття учасників 7 класів

10.30 – 10.45         Прибуття старших членів журі 7 класів

11.00-11.10             Початок олімпіади для 7 класів

13.30 – 14.00         Прибуття усіх членів журі (ауд. 01 (К))

14.00 – 14.10         Завершення олімпіади у 7–11 класах

14.15 – 14.45         Нарада журі (ауд. 01 (К))

 

3. Про Київську міську олімпіаду для учнів 4–6 класів

Ми вирішили продовжити реєстрацію на ІХ Київську міську олімпіаду для учнів 4–6 класів до 12:00 п’ятниці 29 січня 2021 року. Після того ми наведемо розподіл аудиторій і знову проголосимо реєстрацію для волонтерів, на чию допомогу. Після наголошеного терміну нікого більше не будемо додавати до складу учасників. Зареєструватися та перевірити коректність реєстрації можна за таким посиланням:

Реєстрація на олімпіаду 4 – 6

Перевірка коректності реєстрації

Реєстрація завершується о 12:00 29 січня 2021 року

Для закупівлі призів та інших робочих моментів цієї олімпіади ми просимо переказати 100 гривень, як благодійний внесок на рахунки Благодійного фонду “Афіна”. Цей внесок не є обов’язковим. Якщо ви коректно та своєчасно зареєстрували дитину на цей олімпіаду 4–6 класів, але не переказали кошти, то ваша дитина без жодних обмежень братиме участь в заході. Ви могли не мати бажання чи можливості зробити таку допомогу, це нормальна ситуація для теперішньої економічної ситуації в країні. Так само ви могли забути зробити це своєчасно, але тоді ніхто не забороняє вам зробити такий внесок (або на будь-яку іншу суму) вже по завершенні олімпіади.

 

Одержувач платежу:

Найменування організації: БО АФIНА БФ БО

Код отримувача:                     36138219

Назва банку:                            ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок в форматі IBAN:           UA353206490000026006052622723

Валюта:                                    UAH

У меті платежу ОБОВ’ЯЗКОВО треба вказати

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ

від такого то учасника (або його батьків).

Як завжди ця допомога від батьків буде витрачена на закупівлю призів для переможців, друк дипломів, закупівлю дезінфекційних препаратів тощо. Крім того нам дуже важливо сформувати батьківський комітет цієї олімпіади, який і буде перейматися допомогою в частині з цих питань, а також буде допомагати із забезпечення безпеки при проведені заходу.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.