brand

Київська міська олімпіада: Розподіл аудиторій, робота волонтерів тощо

Київська міська олімпіада: Розподіл аудиторій, робота волонтерів тощо

snymok-эkrana-2021-01-21-v-11.59.31 Київська міська олімпіада: Розподіл аудиторій, робота волонтерів тощо

1 тур Київської олімпіади з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться в неділю 31 січня 2021 року з 10:00 до 14:00 на природничихфакультетах (радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, комп’ютерних наук та кібернетики і механіко математичним) за адресами проспект Глушкова 4 г, 4д та 4 е
1. Розподіл аудиторій на Київську міську олімпіаду

2. Інструкції для волонтерів та реєстрація бажаючих

3. Норми поведінки учасників та відповідальних осіб на Київський міський олімпіаді

1. Розподіл аудиторій на Київську міську олімпіаду 

Як і очікувалося, не усі «встигли побачити» реєстрацію на міську олімпіаду, деякі вчителі розстроєні, що не встигли попередити своїх учнів та зареєструвати бажаючих. На мою думку тут ініціатива мала виходити від учнів. Це вони мали попросити батьків чи вчителів їх зареєструвати, якщо вони очікували на міську олімпіаду з математики. Якщо для учнів цей захід начебто і цікавий, але не так щоб не прожити без нього, то можна рік перепочити і наступного року вже постаратися не забути взяти в ньому участь. 

Наводимо розподіл по аудиторіях коректно зареєстрованих учасників. Наш оргкомітет провів велику на напружену роботу, по комунікації із відповідальними особами більшості учасників. Деякі учасники (або їхні відповідальні особи) відмовилися від участі з об’єктивних чи суб’єктивних притичин, а деякі були виключені рішенням оргкомітету. Одразу зазначу, що ця кількість не дуже велика, тому переважна більшість вчасно зареєстрованих візьме участь в заході. Загальна кількість на сьогодні (зрозуміло, що ця кількість може лише зменшитися) 732 учасники, 7 клас – 169, 8 клас – 187, 9 клас – 151, 10 клас – 118 та 11 клас – 107. Усього буде задіяно близько 60 аудиторій. 

Розподіл аудиторій

2. Інструкції для волонтерів та реєстрація бажаючих

Ще раз нагадую, що кількість аудиторій, де працюватимуть учасники міської олімпіади дуже велика. Вчителів, що зазвичай запрошувалися відділами освіти чи ІППО, цього року не буде. Тому уся надія саме на тих відповідальних осіб, які розуміють важливість як просто проведення цієї міської олімпіади для усіх зацікавлених сторін, так і те, щоб вона пройшла максимально ефективно в сенсі доброчесності, безпеки тощо. Отож ми просимо тих, хто готовий не просто привезти дитину чи групу дітей на міську олімпіаду (це зазначено в умовах олімпіади, що саме дорослі люди відповідають за дітей під час дороги на олімпіаду), а ще й витратити приблизно 5 годин свого часу на допомогу протягом самої олімпіади. Після того, як ви ознайомитеся з коротенькою інструкцією, ви вирішите, чи зможете ви нам допомогти. В разі позитивного відгуку, ви маєте зареєструватися в запропонованій нижче формі. По завершенні реєстрації напередодні олімпіади буде наведений і розподіл волонтерів по аудиторіях, в ідеалі в кожній робочій кімнаті має бути 2 волонтери, мінімум – 1, але це може ускладнити роботу волонтера впродовж олімпіади. Нагадую, що кожний волонтер має перебувати в тій паралелі, де братимуть участь його учні, але в іншій аудиторії. Це робиться задля того, щоб волонтер по завершенні олімпіади мав спокійно забрати свою дитину та вирушити додому. 

Інструкція для волонтерів

1. Прибути на захід на 9:00 (ну точно не пізніше 9:15), відправити своїх учнів по аудиторіях і прибути в свою аудиторію.

2. До вас підійдуть члени  оргкомітету зі списком учнів, що писатимуть олімпіаді в цій аудиторії, та зошитами.

3. Розсадити учнів по 1 за парту на безпечній відстані, попросити вимкнути мобільні пристрої, залишити лише письмові прилади та скласти усі інші речі учасників на один із столів. 

4. О 9:55 підписати зошити за даною формою. 

5. Одразу після 10:00 до вас прийдуть члени журі з умовами. Як усі отримають умови записати на дошці час початку олімпіаду та час завершення, наприклад, 10:06–14:06. Раз на півгодини писати на дошці поточний час (наприклад, 12:30), щоб учасники розуміли скільки часу лишається до завершення олімпіади.   

6. Протягом олімпіади випускати дітей до туалетів, за можливості супроводжувати їх (якщо волонтерів в аудиторії не менше 2), щоб пересвідчитися, що діти не порушують карантинні обмеження, принципи доброчесності тощо. 

7. Якщо у учасників олімпіади виникають запитання, про що вони мають повідомити волонтерів підняттям руки, то ви маєте написати в телеграм каналі повідомлення для журі з номером аудиторії, де виникло запитання. Члени журі протягом певного часу прийдуть і дадуть відповідь на запитання, самі волонтери відповідати на будь-які запитання по задачах не мають права, навіть, якщо це запитання здається їм очевидним. 

8. Якщо дитина вирішила завершити олімпіаду раніше, то вона має здати чистовик, чернетку, забрати речі і йти до своєї відповідальної особи, або чекати її в холі факультету. Це треба зробити максимально спокійно, щоб ніяким чином не заважати завершенню олімпіади в своїй та усіх інших аудиторіях. Відпускати дітей треба по одному, ставлячи помітку в списку учасників, що робота здана. Так само, коли час олімпіади завершився, попросити дітей відкласти ручки та закрити зошити. Зібрати зошити в усіх учасників і далі відпустити їх по домівках с проханням уникати скупченості, надіти маски і спокійно вирушати до виходу. 

9. Якщо ви побачите порушення доброчесності протягом олімпіади у бідь-яких проявах, то ви маєте це зафіксувати (повідомити журі та/або оргкомітет) та спробувати припинити порушення. Якщо це не вдається, ви маєте позвати на допомогу оргкомітет та журі. До порушень відносяться спроби списування, спілкування в коридорі чи туалеті, використання гаджетів і все інше, що очевидно не можна робити на олімпіаді. 

10. Коли усі роботи здані, діти вийшли з аудиторії, трохи навести порядок в ній та віднести роботи в кімнату журі. Якщо усі роботи здані, то ваша волонтерська місія виконана і ви маєте забрати свою дитину і рухатися додому. Не забутьте попередити, щоб ваша дитина вас дочекалася в холі, бо ви можете звільнитися трохи пізніше, ніж ваша дитина. 

11. Якщо хтось з дітей захоче сфотографувати свою роботу, то це можна здійснити лише таким чином – дитина здає роботу, ви кажете їй аудиторію, де сидить оргкомітет, після чого вона може звернутися саме туди вже по завершенні олімпіади. Фотографувати поки робота не здана – не можна, бо це може сильно затягнути весь процес. 

12. Якщо волонтер в певній аудиторії лише один, то щоб вийти за потребою ви маєте попередити оргкомітет, щоб хтось з них вас замінив на цей час. І взагалі за будь-яких питань та незрозумілих ситуаціях, звертайтеся до оргкомітету та журі. 

Реєстрація

Перевірка реєстрації

3. Норми поведінки учасників та відповідальних осіб на Київській міській олімпіаді

Відповідальні особи кожного учасника та самі учасники мають знати, де саме вони писатимуть олімпіаду (факультет та номер аудиторії). Прибувати на олімпіаду варто від 9:00 до 9:15 (або від 10:00 до 10:15 для учасників з 7 класу), якщо відповідальна особа є волонтером та від 9:15 до 9:45 (або від 10:15 до 10:45 для учасників з 7 класу), якщо не є волонтером. 

Відповідальна особа, що не є волонтером, не має права заходити всередину факультетів, навіть в до холу, бо там може бути надвелике скупчення людей, чого за теперішніх умов варто уникати. Після того, як ваша дитина заходить до відповідного факультету ви вільні приблизно до 14:00. Десь починаючи з цього часу варто очікувати учасників, що завершили олімпіаду. Зобов’язання волонтерів детально описані у попередньому пункті.

Учасники змагань прибувають на змагання разом з відповідальними особами, але до аудиторій йдуть самостійно. Усі учасники по факультетах університету мають пересуватися в масках, те ж саме стосується й виходів в туалет впродовж олімпіади. Протягом розв’язання завдань олімпіади перебування в масці учасників припустимо, якщо то не заважатиме. Сама поведінка на олімпіаді є стандартною під час проведення олімпіад, доброчесність та порядність. По завершенню, будь ласка, не забувайте в приміщенні носити маску і уникайте зайвого скупчення. Усі спілкування перенесіть за межі приміщень університету. І не забутьте дочекатися відповідальну особу, яка має вас очікувати біля відповідного факультету КНУ ім. Шевченка. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  10 коментарів

  Олена Оприлюднено09:02 - 19.01.2021

  Добрый день, непонятна дата проведения олимпиады?

   Юлія Оприлюднено10:06 - 19.01.2021

   31 січня 2021 р.

   Микола Оприлюднено11:57 - 19.01.2021

   1 тур Київської олімпіади з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться в неділю 31 січня 2021 року з 10:00 до 14:00

  Носик Олена Оприлюднено11:04 - 19.01.2021

  Підкажіть, а чому Носик Анастасію (7 клас) виключили зі списків учасників?
  Дитина була зареєстрована вчасно за всіма правилами одна з перших ще 9 грудня 2020 року
  Спочатку я подумала, що вирішили виключити всіх дітей, хто не з Києва, проте в остаточних списках учасників є діти з інших міст.
  Буду вдячна за відповідь

   Богдан Рубльов Оприлюднено13:11 - 19.01.2021

   Справа в тому, що олімпіада за спільними текстами планується більше як в 20 областях України, тому природньо, щоб усі діти писали по своїх регіонах, бо в Києві далеко не найлегший шлях стати призером. Тим паче у подальшому відборі на Всеукраїнську олімпіаду братимуть участь лише кияни. 4 області точно не будуть писати в цей день — Кіровоградська, Волинська, Івано-Франківська та Сумська. Ви з якої?

    Носик Олена Оприлюднено14:47 - 19.01.2021

    Дякую за відповідь
    Харків

    Спочатку я саме так і подумала, поки не побачила, що діти зі Львова та Одеси таки прийматимуть участь. Тож стало цікаво, чому виключили саме мою дитину, в чому причина такої вибірковості

    З урахуванням нашого попереднього досвіду та навчання дитини в “неправильній” школі думаю, що в Києві таки було б більше шансів пройти далі)))
    Проте я вже зареєструвала дитину на олімпіаду в Харкові, в нас реєстрація відкрита до 20 січня, перший тур для 7 класу буде 30 січня, тож хто не встиг зареєструватися, думаю, може спробувати свої сили у нас https://sites.google.com/view/karazin-olymp/

     Юлія Оприлюднено16:12 - 19.01.2021

     Не вводьте людей в оману. За Вашим посиланням вказано, що олімпіада проводиться для учнів Харківської області. Ще й учнівський квиток потрібно пред’явити.

  Юлія Оприлюднено16:54 - 20.01.2021

  Доброго дня, шановні батьки! Дуже соромно дивитися на таблицю реєстрації волонтерів. Організатори зробили все можливе та неможливе, щоб ця олімпіада відбулася, а допомогти їм зголосилася лише невелика кількість ентузіастів. Чи захочуть організатори проводити щось для НАШИХ дітей, якщо ми не здатні допомогти в елемнтарному….

  Олег Оприлюднено13:40 - 29.01.2021

  Я вірно розумію, що волонтери знаходять свої аудиторії, зустрічають/розсаджують дітей і очікують організаторів з завданнями? Ніякого попередгього знайомства/представлення не передбачаєтьсяч? Почувався би більш впевнено, маючи контакти когогось з організаторів – бог зна на якому єтапі і які питання можуть виникнути…

   Богдан Рубльов Оприлюднено23:19 - 29.01.2021

   у інструкції для волонтерів буде вказаний номер для зв’язку (найкраще через телеграм), а й почнеться “волонтерство” з того, що ви познайомитеся з оргкомітетом, який попросить вас попрацювати у вказаній аудиторії

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.