brand

Завершення реєстрації Київської міської олімпіади

Завершення реєстрації Київської міської олімпіади

119071328_774567836677601_2155019951531864138_n Завершення реєстрації Київської міської олімпіади Нагадуємо, що у п’ятницю 15 січня о 12:00 завершується реєстрація на Київську міську олімпіаду з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Той, для кого цей захід є важливим та необхідним має ще трохи часу, щоб встигнути зареєструватися. Усі інші, напевно, просто вирішили цього навчального року відпочити від цього заходу. 

Реєстрація

Перевірка реєстрації

Для усіх інших нагадую правила та умови участі в цій олімпіаді в такий складний час для її організації. Дітей мали реєструвати дорослі люди, які для дитини стають відповідальними особами – один з батьків, вчитель, керівник гуртка тощо. При цьому зазначена відповідальна особа по відношенню до дитини бере на себе такі зобов’язання:

а) дає дозвіл на участь дитини в міській олімпіаді;

б) відповідає за дитину дорогою на олімпіаду та при поверненні додому по завершенні олімпіади;

в) дає дозвіл на обробку персональних даних в межах, що потрібні для висвітлювання перебігу подій олімпіади.

По завершенні реєстрації оргкомітет олімпіади буде зв]язуватыся з відповідальними особами. Якщо ця доросла людина не в курсі планів дитини, тобто потенційний учасник сам себе зареєстрував на цю олімпіаду, при цьому або не попередив зазначену відповідальну особу, або вказав абсолютно «ліву» людину яка про це і не підозрює, або вказав не чинний номер телефона, то така дитина не буде допущена до участі в олімпіаді і, відповідно, не знайде себе у подальшому розподілу аудиторій. Цього року саме такі жорсткі правила щодо участі. Нам треба чимало зусиль докласти, щоб організувати та провести належним чином цей захід, тому нам потрібна така мінімальна допомога, щоб не хвилюватися і не відповідати за те, як і з ким учасники прибудуть на олімпіаду. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  3 коментарі

  Лілія Оприлюднено10:55 - 16.01.2021

  Добрий день.
  Минулі роки дитину на олімпіаду реєстрував райвно і цей рік ми якось пропустили реєстрацію. Чи можливо ще зареєструвати дитину на олімпіаду?

  Кабков Юрій Оприлюднено12:17 - 25.01.2021

  Доброго дня. Так вийшло, що я не встиг(як – я не розумію) на реєстрацію( Чи можливо це ще зобити?

   Богдан Рубльов Оприлюднено20:18 - 25.01.2021

   напевно цього року ні

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.