brand

Оргпитання Київської міської олімпіади

Оргпитання Київської міської олімпіади

1. Завершення реєстрація на Київську міську олімпіаду

2. Розподіл аудиторій та волонтерська допомога

3. Про Київську міську олімпіаду для учнів 4–6 класів

1. Завершення реєстрація на Київську міську олімпіаду 

Реєстрація тривала від 12 грудня 2020 року до 12:00 15 січня 2021 року. Загалом цілком достатньо було часу, щоб усі бажаючи зареєструвалися. Безумовно, що протягом цих двох тижнів до початку олімпіади 31 січня нас будуть діставати проханнями додати до списку учасників ще когось, «в порядку виключення…» чи з інших резонів. Спробуємо стримати цей тиск і не будемо нікого додавати, бо правила одні для усіх. 

Зазвичай останні роки в Київській міській олімпіаді брали участь 1200–1350 учасників, цей раз зареєструвалися 800. З одного боку, здається малувато у порівнянні з минулими роками. Але якщо подивитися на зареєстрованих учасників, то бачимо, що приблизно кожний другий – призер міської олімпіади минулого року. Це означає, що цей раз справді усі бажаючи – зареєструвалися, а для кого ця олімпіада не була дуже важливою, спокійно цей рік перепочинуть без неї. 

Схожа ситуація і з вчителями. Цей рік ми просимо допомогти усіх вчителів, в кого є така можливість без жодного примусу. Ця реєстрація ще триває, але вже зрозуміло, що кількість вчителів буде меншою у порівнянні з минулими роками, куди вчителі йшли за наказом. Але цього разу наші вчителі будуть допомагати одразу на усіх чотирьох етапах олімпіади, а не лише в перевірці 1 туру. У будь-якому разі ми нагадуємо, що нам дуже потрібна допомога фахових вчителів математики і час зареєструватися у вас ще є. 

Реєстрація

Перевірка реєстрації

2. Розподіл аудиторій та волонтерська допомога

Протягом цього тижня ми проаналізуємо аудиторії трьох факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, в сенсі кількості учасників, яких ми можемо там безпечно розмістити. Сподіваємося, що для зареєстрованої кількості учасників їх цілком вистачить і олімпіаду вдасться провести саме на цих трьох факультетах – механіко-математичному, комп’ютерних наук та кібернетики і радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем. Впродовж тижня очікуйте розподіл усіх зареєстрованих учасників по аудиторіях. 

Тепер про волонтерську допомогу. Усі наші студенти навчаються он-лайн, а тому ті, хто може допомогти з перевіркою, прибудуть на перевірку. Примушувати їх ще сидіти в аудиторіях – не порядно. Цього року аудиторій буде значно більше у порівнянні з минулими роками, а тому треба набагато більше помічників-волонтерів, що сидітимуть в аудиторіях протягом олімпіади. Обов’язково треба принаймні 1 дорослу людину в кожну аудиторію, а ще краще – 2.

Тому ми звертаємося до усіх батьків чи вчителів, що привезуть своїх дітей на олімпіаду. Якщо ви можете стати таким волонтером, тобто перебувати в аудиторії, очевидно, де не буде ваших власних дітей чи учнів, та допомогти в проведенні заходу, то ми будемо вам за це дуже вдячні. Для цього прошу вас зареєструватися у формі, що буде наведена на сайті одночасно з розподілом по аудиторіях учасників. Це треба задля того, щоб ви вже знали, в які саме аудиторії, ви не можете бути розподілені. Детальні інструкції, що вам робити, як себе поводити в різних можливих та неможливих ситуаціях, ми вам надамо. Нічого надзвичайного від вас не потрібно, слідкувати за порядком в аудиторії, за доброчесністю при її проведенні, передавати запитання учасників членам журі, зібрати роботи по завершенні тощо. 

Одразу наголошую, що дорослі не будуть мати змоги заводити чи супроводжувати учасників в аудиторії. Якщо ви не зареєстровані волонтером, то ви підводите дитину до корпусу, в якому вона писатиме олімпіаду, і можете бути вільними до завершення олімпіади. По завершенні – так само зустрічайте своїх дітей чи учнів під корпусами відповідних факультетів. 

3. Про Київську міську олімпіаду для учнів 4–6 класів

Нагадаємо, що до 24 січня 2021 року триває реєстрація на ІХ Київську міську олімпіаду для учнів 4–6 класів. Зареєструватися та перевірити коректність реєстрації  ще поки можна за таким посиланням:

Реєстрація на олімпіаду 4 – 6

Перевірка коректності реєстрації

Для закупівлі призів та інших робочих моментів цієї олімпіади ми просимо переказати 100 гривень, як благодійний внесок на рахунки Благодійного фонду “Афіна”. Цей внесок не є обов’язковим. Якщо ви коректно та своєчасно зареєстрували дитину на цей олімпіаду 4–6 класів, але не переказали кошти, то ваша дитина без жодних обмежень братиме участь в заході. Ви могли не мати бажання чи можливості зробити таку допомогу, це нормальна ситуація для теперішньої економічної ситуації в країні. Так само ви могли забути зробити це своєчасно, але тоді ніхто не забороняє вам зробити такий внесок (або на будь-яку іншу суму) вже по завершенні олімпіади. 

Одержувач платежу:

Найменування організації: БО АФIНА БФ БО

Код отримувача: 36138219

Назва банку: ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок в форматі IBAN: UA353206490000026006052622723

Валюта: UAH

У меті платежу ОБОВ’ЯЗКОВО треба вказати 

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ

від такого то учасника (або його батьків).

Як завжди ця допомога від батьків буде витрачена на закупівлю призів для переможців, друк дипломів, закупівлю дезінфекційних препаратів тощо. Крім того нам дуже важливо сформувати батьківський комітет цієї олімпіади, який і буде перейматися допомогою в частині з цих питань, а також буде допомагати із забезпечення безпеки при проведені заходу.

Нагадую, що по завершенні реєстрації, ми не будемо її поновлювати, отож, не зволікайте. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.