brand

Реєстрація на Київську міську олімпіаду та на обласні олімпіади з математики в Україні

Реєстрація на Київську міську олімпіаду та на обласні олімпіади з математики в Україні

5a8fa3fb-4f37-49f7-aa74-04cf0c8dc86a Реєстрація на Київську міську олімпіаду та на обласні олімпіади з математики в Україні 1. Реєстрація на Київську міську олімпіаду завершується 15 січня

2. Ситуація в регіонах

3. Про Всеукраїнські олімпіади, олімпіади для молодших класів

1. Реєстрація на Київську міську олімпіаду завершується 15 січня

Нагадуємо, що реєстрація на Київську міську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка завершується 15 січня 2021 року. Розпочата вона була 12 грудня 2020 року, а тому і було, і ще є достатньо часу, щоб усі дійсно бажаючі учні та їхні відповідальні особи встигли все це зробити, але я вас усіх дуже прошу – не відкладайте. Кожного разу ми вислуховуємо від вас стандартний набір виправдань, чому не встигли, а також стандартне прохання «зареєструвати певну дитину у вигляді виключення». Ми й раніше цього намагалися не робити, але останні роки головою оргкомітету були представники Київського університету імені Бориса Грінченка. В їхній владі було допустити певних дітей до участі, що не були своєчасно зареєстровані. Наголошую, що цього року це просто не можливо. По-перше, оргкомітет та журі очолюють представники КНУ ім. Шевченка. По-друге, і це набагато більш вагомий резон, кожна дитина по завершенні реєстрації отримає своє місце в одній з аудиторій. Цих аудиторій має бути доволі багато, щоб дітей розсадити згідно карантинних обмежень. Такий підхід накладає додаткове навантаження на оргкомітет олімпіади в сенсі дезінфекційних дій і робить неможливим додавання незареєстрованих учасників в такі приміщення. На зараз зареєстровано трохи більше 200 учасників, що хочуть брати участь за 7 – 11 класи. У порівнянням з традиційними 1200 – 1350 це зовсім мало. Таке відчуття, що понад 1000 учасників брали участь в міській олімпіаді під примусом. Цього року такого не має бути. Участь виключно добровільна, і не просто добровільна, а ще й за підтримки дорослої людини – відповідальної особи.

Реєстрація

Перевірка реєстрації

Щоб зробити цей пост більш наповнений різними діями нагадаємо також, що за таким посиланням ми просимо зареєструватися вчителів, які можуть та хочуть допомогти у роботі журі міської олімпіади. Поки що й вчителі не виказали належної активності, хоча для них реєстрація можлива до самого початку олімпіаду, але звичайно хотілося б знати хто нам допоможе раніше. Додаємо, що за цим посиланням ми очікуємо реєстрації не лише вчителів, а й будь-яких інших бажаючих допомогти в роботі журі – викладачів вишів, аспірантів, колишніх олімпіадників тощо. Студенти, які мають бажання працювати цього року в журі, можуть також зареєструватися за цим посиланням, але простіше у відповідній телеграм групі, яку вже традиційно утворить оргкомітет олімпіади. 

Реєстрація

Перевірка реєстрації

2. Ситуація в регіонах

Одразу зазначимо, що за цей тиждень ситуація значно покращилася. До шани наших вишів та ректорів здебільшого є позитивна реакція на пропозицію організувати обласну олімпіаду з математики. Лише в окремих регіонах ми отримали негативну відповідь, і то не оргкомітет олімпіади, а наші однодумці в областях. Спробуємо цього тижня або змінити ситуацію на краще, або остаточно пересвідчитися, що в певних областях діти будуть позбавлені обласної олімпіади з математики.

На зараз певні проблеми є в таких областях: Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська та Сумська. В усіх інших областях розвиток подій доволі позитивний, хоча й швидкість наближення до цілі геть різна. Вирішальним елементом ми вважаємо проголошення реєстрації учасників. Нагадаємо, що для проведення обласної олімпіаді за спільними текстами, вона має пройти 31 січня та 7 лютого 2021 року. Детальніше за ситуацією в областях можна подивитися у цій табличці: 

Ситуація в областях

3. Про Всеукраїнські олімпіади, олімпіади для молодших класів

Загалом в наших планах є проведення і Всеукраїнської олімпіади з математики. Якщо епідеміологічна ситуація в країні не зміниться, то формат її проведення буде аналогічним до минулорічного. Тобто команда кожної області буде змагатися у своїй області. Але це стане можливим лише в тих областях, де пройдуть обласні олімпіади, що ми зараз організовуємо. Попередньо цю олімпіаду ми проведемо на початку квітня 2021 року. Звичайно що, якщо ситуація з карантинними обмеженнями суттєво покращиться, то ми можемо продумати і інший формат проведення Всеукраїнської олімпіади. 

Якщо все буде як і минулого навчального року, то, напевно, разом із Всеукраїнською олімпіадою, що традиційно проводиться для 8 – 11 класів, ми проведемо і IV Всеукраїнську олімпіаду для учнів 5 – 7 класів. Тому, регіони, що традиційно беруть участь в цій олімпіаді, а таких зазвичай не менше 15, мають подумати, як відібрати представників області на цей захід. 

Нагадуємо, що VIII Київська міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів запланована на 14 лютого 2021 року. Реєстрація на неї вже також давно проголошена. 

Реєстрація на олімпіаду 4 – 6

Перевірка коректності реєстрації

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  7 коментарів

  ігор Оприлюднено11:18 - 04.01.2021

  У Харкові вже відкрита реєстрація: https://sites.google.com/view/karazin-olymp/%D1%80%D0%B5%D1%94%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F

  Олександра Оприлюднено15:45 - 04.01.2021

  Чи буде щось відомо по Київській області? Де шукати інформацію по шкільних олімпіадах в Дагоманова? Є хоч контактні особи? Дуже шкода, що такі великі проблеми по областях…

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:38 - 04.01.2021

   Як тільки нам нададуть посилання на реєстрацію, ми її додамо тут в табличку, це стосується усіх областей. Ми поширимо все, чим з нами поділяться, треба раніше – звертайтеся безпосередньо до наголошених вишів

  Марія Оприлюднено19:17 - 11.01.2021

  Доброго дня! Дійсно багато часу дано на реєстрацію. Так вийшло, що за цей час дитина змінила район та навчальний заклад. Дуже прошу виправити. Забігайло Володимир, 7 клас вже учень Русанівського ліцею, Дніпровського району.

  Людмила Оприлюднено21:33 - 12.01.2021

  Доброго вечора. Відбувся збій і зареєструвались не на ту олімпіаду. Просимо зняти з реєстрації на олімпіаду Єлісєєву Вікторію на 7 клас. Оскільки здійснили реєстрацію на 4 клас

  Ніна Оприлюднено12:56 - 14.01.2021

  доброго дня! підкажіть будь ласка чи буде проведено Київську міську олімпіаду з математики для учнів 4 – 6 класів 14 лютого теж?
  на вашій сторінці вище це зазначено, але виникли сумніви, чи все вірно. Тому що в цей же день заплановано і ІХ міську олімпіаду для учнів 4–6 класів.
  дякую!

   Богдан Рубльов Оприлюднено17:53 - 14.01.2021

   а в чому прикол?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.