brand

Реєстрація членів журі на міську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка 2020–21 н.р.

Реєстрація членів журі на міську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка 2020–21 н.р.

  1. Мета реєстрації вчителів в журі
  2. Студентська складова журі

1. Мета реєстрації вчителів в журі

Зрозуміло, що ми воліємо побачити і цього року кістяк нашого вчительського журі міської олімпіади. Але традиційно декілька вчителів записують о журі «добровільно-примусово», тобто вчитель має брати участь в  роботі журі навіть попри своє бажання. Зазвичай такі члени журі приходили на перевірку 1 туру, інші 3 етапи – апеляція 1 туру, 2-й тур, апеляція 2 туру – ігнорували. Зараз ми чекаємо в нашому журі усіх, хто хоче та може нам допомогти в його роботі. Але це має бути участь у більшості з 4-х етапів її проведення. Оскільки в нас немає іншої вчительської платформи для такого спілкування, то сподіваємося, що саме на нашому сайті зручно провести таке опитування. Прошу відгукнутися усіх, хто може нам допомогти. Нагадаю дати заходів, що пройдуть взимку 2021 року:

31 січня (неділя) – 1 тур.

3 лютого (середа) – апеляція 1 туру.

7 лютого (неділя) – 2 тур.

10 лютого (середа) – апеляція 2 туру.

Реєстрація: https://forms.gle/Fh7FiCUJrWPGjEvj6

Перевірка реєстрації: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GQXPgzrXlruq6gQkXURhBcMjvhfqklvfW2Iw4lzDO_o/edit?usp=sharing

Так само в цю реєстрацію можуть дописати себе ті, хто мав олімпіадне минуле, але зараз безпосередньо з освітою не пов’язаний, і не входить в студентське журі, що проводить усі заходи протягом року.

2. Студентська складова журі

Ситуація тут інша, не можу сказати, що вона простіша чи складніша. Студенти чудово комунікують в телеграм групах, тому опитування стосовно їхньої участі буде проведене саме в одній з таких груп. В цьому простота у порівнянні з реєстрацією вчителів.

Ускладнень я бачу тут дві. Перша проблема, далеко не усі наші найкращі студенти на той час будуть знаходитися територіально близько до Києва, щоб домогти безпосередньо в роботі журі. Це менша біда, бо тоді ми просимо усіх таких кваліфікованих студентів допомогти в роботі журі за місцем теперішнього перебування. Ваш досвід, знання, креативність тощо точно стануть в нагоді місцевому обласному журі. Друга проблема більш суттєва. Дуже часто після реєстрації наші студенти не приходять на сам захід, не дивлячись на попередні домовленості. Тут передбачити такі прояви дуже важко. Тому прошу цей раз відповідально ставитися до обіцянок допомогти в роботі журі.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.