brand

Реєстрація на ІХ міську олімпіаду з математики для учнів 4 – 6 класів під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Реєстрація на ІХ міську олімпіаду з математики для учнів 4 – 6 класів під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка

2610e60f-4865-485e-a3ca-b15f7f2a2e28 Реєстрація на ІХ міську олімпіаду з математики для учнів 4 – 6 класів під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 1. Про традиції проведення міської олімпіади для 4–6 класів
 2. Реєстрація на міську олімпіаду для 4–6 класів
 3. Благодійна допомога на проведення олімпіади для 4–6 класів
 4. Звернення до регіонів

1. Про традиції проведення міської олімпіади для 4–6 класів

Ми вже детально описали ситуацію з олімпіадами, які склалися в нашій країні. Проведення олімпіад І–IV етапів МОН заборонив на офіційному рівні, навіть внесли відповідні зміни до чинного “Положення…” Думаю, що більшість чиновників від олімпіад геть не проти такому перебігу подій та можливості “перепочити” від олімпіад. Дуже шкода буде, якщо то їм сподобається і вони знайдуть і надалі аргументи проти олімпіад. Але поживемо та побачимо, як воно буде.

 

А в тих, хто не уявляє собі життя без олімпіад, набагато більше однодумців і ми шукаємо різні можливості для проведення наших заходів. Звичайно, що мова жодним чином не йде про проведення більш-менш офіційних та престижних олімпіад он-лайн (дистанційно), коли діти без жодного контролю розв’язують задачі вдома. У попередніх постах ви бачите, що в Києві буде проведена міська олімпіада під егідою КНУ ім. Шевченка, думаю, що то суттєво підвищить престиж цього університету в очах майбутніх абітурієнтів щодо вибору місця подальшого навчання. Сподіваюся, що і в більшості областей провідні університети відповідної області так само організують найкращим юним математикам області аналог обласної олімпіади, яка водночас стане профорієнтаціонною для майбутніх абітурієнтів.

Стосовно Київських міських олімпіад для учнів 4–6 класів, то вони з дня заснування проводилися під егідою КНУ ім. Шевченка. Цього року це буде вже ІХ така олімпіада. Із-за проголошених урядом жорстких обмежень ми знайшли дату для цього заходу – 14 лютого 2021 року. З одного боку хотілося б сумістити її з І або ІІ туром міської олімпіади, але напевно є декілька сильних шестикласників, які сподіваються позмагатися в паралелі з учнями 7-х класів у міській олімпіаді. І тоді в разі вдалого виступу при збігу дат двох олімпіад, будуть позбавлені змоги або змагатися з своїми однолітками в паралелі 6-х класів, або їм доведеться відмовитися від ІІ туру міської олімпіади. З іншого боку можна було б певний захід провести в суботу, але тут слід зазначити, що наше студентське журі не автомат, і також потребує певних пауз, особливо зараз, коли невідома перспектива повернення значної кількості не київських студентів до Києва на навчання.

2. Реєстрація на міську олімпіаду для 4–6 класів

Тут ми проголошуємо реєстрацію на ІХ міську олімпіаду для учнів 4–6 класів.

Реєстрація: https://forms.gle/1yeKPYq2NjgYwHQn9

Перевірка реєстрації: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LHmD8NOrmRYT7lEWTeP5QSFnL6VnFgP0BNp8RsySXBs/edit?usp=sharing

Реєстрація триватиме до 12:00 неділі 24 січня 2021 року.

Найголовніша відмінність цьогорічної реєстрації в тому, що цього року ми не будемо допускати до участі не зареєстрованих дітей. Зараз ми маємо набагато більш ретельно готувати безпечні місця для участі наших юних математиків в цій олімпіаді, щільність заповнення аудиторій буде набагато меншою, але це означатиме для нас, що треба більше таких аудиторій, а також більше помічників, що будуть сидіти з дітьми в цих аудиторіях. Тому зауважте, що часу зареєструватися більше ніж достатньо і прошу зрозуміти таке наше рішення цього року.

3. Благодійна допомога на проведення олімпіади для 4–6 класів

Більше детально про усі організаційні моменти ІХ Київської олімпіади для учнів 4–6 класів ми напишемо ближче до самого заходу. А зараз нагадаємо нашу добру традицію, коли батьки, що мають таке бажання та можливість допомагають фінансово організаторам цієї олімпіади.

Так і цього року ми просимо переказати 100 гривень, як благодійний внесок на рахунки Благодійного фонду “Афіна”. Цей внесок не є обов’язковим. Якщо ви коректно та своєчасно зареєстрували дитину на цей захід, але не переказали кошти, то ваша дитина без жодних обмежень братиме участь в заході. Ви могли не мати бажання чи можливості зробити таку допомогу, це нормальна ситуація для теперішньої економічної ситуації в країні. Так само ви могли забути зробити це своєчасно, але тоді ніхто не забороняє вам зробити такий внесок (або на будь-яку іншу суму) вже по завершенні олімпіади.

Одержувач платежу:

Найменування організації: БО АФIНА БФ БО

Код отримувача:                     36138219

Назва банку:                            ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок в форматі IBAN:           UA353206490000026006052622723

Валюта:                                    UAH

У меті платежу ОБОВ’ЯЗКОВО треба вказати

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ
від такого то учасника (або його батьків).

Як завжди ця допомога від батьків буде витрачена на закупівлю призів для переможців, друк дипломів, закупівлю дезінфекційних препаратів тощо. Крім того нам дуже важливо сформувати батьківський комітет цієї олімпіади, який і буде перейматися допомогою в частині з цих питань, а також буде допомагати із забезпечення безпеки при проведені заходу.

Крім того хотілося б поділитися багаторічним досвідом проведення саме таких олімпіад. Минулого року я навіть зібрав певну статистику, але чомусь її не оприлюднив. Ми робили розподіл по аудиторіях – тих дітей, чиї внески прийшли на рахунки Фонду “Афіна”, і тих, чиї не прийшли в різні аудиторії. Одразу зауважу, що тут траплялися помилки, коли ми не побачили деякі перекази, що дуже обурило сумлінних батьків. Але ще раз наголошую – наявність чи відсутність внеску не впливає на участь дитини в заході. Але що я побачив по завершення олімпіади – минулого року в кожній аудиторії була запланована присутність від 20 до 30 дітей. В аудиторіях, де були розподілені діти, чиї батьки зробили внесок явка була 95–100 %, тобто була відсутня максимум 1 дитина. В аудиторіях, де була розсадка дітей просто по реєстрації, явка складала 50–60%. Тому цього року велике прохання, якщо ваша з дитина з певних причин не буде брати участь в заході, то постарайтеся нас своєчасно про це попередити. Ви розумієте чому саме цього року це настільки важливо.

4. Звернення до регіонів

Цим постом ми нагадуємо усім нашим регіонам, що можливе проведення і IV Всеукраїнської олімпіади для 5–7 класів, тому навіть в такі складні часи бажано провести якісь заходи і для наймолодших юних математиків у ваших регіонах. Звичайно ми не хочемо “лізти у чужий монастир зі своїм статутом”, бо ситуації скрізь можуть бути геть різними. Це просто прохання спробувати щось зробити навіть зараз за таких умов і діти точно вам віддячать за цю небайдужість.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Zarina

  4 коментарі

  Юлія Оприлюднено16:22 - 13.12.2020

  Доброго дня, допоможіть, будь ласка, видалити дублікат запису реєстрації – рядок 54 і 56 у файлі. Чомусь зареєструвало двічі. 56й рядок можна видалити, а 54й залишити

  Ірина Оприлюднено21:57 - 06.01.2021

  Аналогічна проблема. 197 ряд (Веремієнко-Павленко) видалить будь ласка.
  220- лишити.

  Анна Оприлюднено17:47 - 27.01.2021

  Добрий день. Ще не пізно внести оплату благодійну? Бо тільки сьогодні зареєструвались.

   Kateryna Оприлюднено22:11 - 27.01.2021

   Вносити кошти на благодійність ніколи не пізно. Це можна зробити в будь-який момент.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.