brand

Реєстрація на міську олімпіаду з математики під егідою КНУ ім. Шевченка

Реєстрація на міську олімпіаду з математики під егідою КНУ ім. Шевченка

733a8f2e-05d4-4d1f-865b-2b463b042f12 Реєстрація на міську олімпіаду з математики під егідою КНУ ім. Шевченка 1. Останні новини

2. Реєстрація на МОМ

3. Наші подальші плани

4. Офіційні олімпіади (ІІ, ІІІ та IV етапів)

1. Останні новини

Наші плани детально описані в попередньому пості, тепер на них можуть впливати лише зовнішні чинники – карантинні обмеження, рішення університетів тощо. Тому зараз про них.

Оскільки уряд ввів більш жорсткі обмеження на період з 8 по 24 січня 2021 року включно, то очевидно, що 1-й тур міської олімпіади з математики під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка (МОМ) планується на 31 січня, відповідно 2-й тур – на 7 лютого 2021 року. При будь-яких додаткових обставинах ми просто будемо все зсовувати на тиждень. Але сподіваємося, що подальших таких жорстких обмежень вже не буде. Або вони дадуть ефект зменшення захворюваності і виконають свою задумку, або не зменшать захворюваність, що свідчитиме, що ці обмеження є та були марними. 

2. Реєстрація на МОМ

Від сьогодні розпочинається реєстрація на проголошену МОМ. Усі зареєстровані будуть мати змогу взяти участь у 1 турі МОМ, що запланований на неділю 31 січня 2021 року. Детальніше про місце проведення олімпіади ми напишемо ближче до події, але зараз маємо важливу інформацію стосовно самої реєстрації.

Просимо цю реєстрацію робити дорослим людям – батькам, іншим родичам, вчителям, керівникам гуртків тощо стосовно тих учнів, для яких ви стаєте “відповідальною особою“. Лише на вас лежить повна відповідальність за безпечну участь у МОМ ввіреної вам дитини. Ми забезпечимо максимально безпечні умови впродовж самої олімпіади, а ви будете відповідати за неї весь інший час. Тому серед пунктів реєстрації будуть такі, що стосуються лише відповідальної особи, а саме – ваш чинний контакт, щоб з вами можна було оперативно зв’язатися, ваш дозвіл на обробку персональних даних дитини в межах, що потрібні для нормального проведення МОМ, та дозвіл на участь дитини в МОМ. Якщо у вас є чи будуть певні сумніви, то ви зможете напередодні переглянути умови проведення олімпіади та висловити свої побажання стосовно їх покращення, або заборонити дитині участь, якщо ви вважатимете, що міри, які ми прийняли, є недостатніми для безпечної участі дитини, для якої ви відповідальна особа. 

Оскільки цього разу доведеться зробити розсадку учасників з урахуванням епідеміологічних норм, то кожній дитині буде розподілене відповідне місце, а тому прохання, якщо зареєстрована дитина не зможе/не захоче взяти участь у МОМ, то повідомте нас про це. 

Реєстрація

Перевірка реєстрації

Реєстрація триватиме до 12:00 п’ятниці 15 січня 2021 року

3. Наші подальші плани

Загалом, в нас ще багато боргів перед дітьми, в сенсі проведення запланованих заходів. Будемо намагатися все поступово надолужити. Нагадаємо їх. 

1–2 тури міської олімпіади для учнів 4–6 класів.

1–2 тури Київського турніру математичних боїв.

1–3 тури відбору команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади найкращих юних математиків України (ВОМ)

Більшість цих заходів ми проводимо по неділях, тому на те, щоб все надолужити нам треба приблизно 7–8 тижнів, тобто 2 місяці. Так що наших юних математиків очікує напружений лютий та березень.

Далі в планах проведення Всеукраїнських заходів, але тут ми маємо узгоджувати наші плани з регіонами, які так само готові до їх проведення. Сподіваємося, що у більшості регіонів університети підтвердять те, що вони дійсно існують не лише задля свого існування і допоможуть талановитим дітям їхньої області взяти участь у більшості запланованих заходів. Але більш детально про все це згодом. 

4. Офіційні олімпіади (ІІ, ІІІ та IV етапів)

Загалом в “Положення про олімпіади” внесені такі зміни, що унеможливлюють проведення будь-яких олімпіад навіть заочно (дистанційно). Тому нам варто просто дочекатися завершення карантину в країні, який продовжений до кінця зими (якщо я не помиляюся). Якщо по завершенні карантинних обмежень (які можуть продовжити і далі, на зараз передбачити завершення карантину просто неможливо) буде ще не запізно провести усі відтерміновані олімпіади ІІ, ІІІ та IV етапів, то це буде чудово. Думаю, що діти зрадіють і такій можливості, а ми радо допоможемо як завжди в їх проведенні. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  2 коментарі

  Кайдалова Наталя Оприлюднено11:36 - 13.12.2020

  Доброго дня!
  при реєстрації дитини помилилася з написанням імені)) віправте, будь-ласка, в 14му рядку з “Кайдалова Надія” на “Кайдалова Марія” Дякую.

  Ірина Медведева Оприлюднено00:43 - 31.12.2020

  Доброго дня, прошу змінити у регестрації Козачено Катерини гімназію 177 на гімназію 178. Дякую.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.