brand

Результати та враження від олімпіади з теорії чисел та про інші новини

Результати та враження від олімпіади з теорії чисел та про інші новини

image-2020-11-29-155929 Результати та враження від олімпіади з теорії чисел та про інші новини

1. Попередні результати з ТЧ

2. Враження від першої тематичної олімпіади

3. Наказ МОН про скасування олімпіад

 

 

1. Попередні результати з ТЧ

Перед тим, як навести результати, спочатку рішення організаторів олімпіад стосовно не зареєстрованих учасників. Є певні норми і правила, був проголошений термін для реєстрації учасників. Журі та оргкомітет вирішили, що усі не зареєстровані учасники приймають участь поза конкурсом. Інакше втрачається сенс самої реєстрації., якщо братимуть участь усі бажаючі. Якщо врахувати, що ми ще плануємо проводити в умовах обмежень і очні заходи, то питання кількості учасників є чи не головним. Бо треба для кожного вчасно зареєстрованого учасника підготувати максимально безпечні умови його участі. Тому реєстрація має свідчити скільки учасників нам чекати. Отож будемо звикати до строгого дотримання проголошених правил та домовленостей без виключень. Аналогічний підхід буде стосуватися й наступних запланованих тематичних олімпіад. Реєстрація на олімпіаду з комбінаторики вже проголошено.

Попередні результати олімпіади з ТЧ (перевірені лише відповіді): Результати

Розв’язання

Протягом тижня ми переглянемо деякі з робіт і результати можуть змінитися. Остаточні підсумки будуть приблизно за тиждень.

2. Враження від першої тематичної олімпіади

Так завжди відбувається, коли проводиться перший захід – купа дзвінків та повідомлень. В нас усі люблять перепитати, написати тощо, замість того, щоб просто прочитати. Було заздалегідь написане, що в наступному повідомлені будуть уточнені деталі олімпіади, де будуть вказані усі потрібні ресурси – для умов, відповідей тощо. Участь в олімпіаді, особливо он-лайн, вимагає уважності та дотримання певних правил, щоб ви не лише реєстрували дитину (або дитина реєструвалася сама), а ще й виконання наступних кроків, щоб все пройшло спокійно. Так само мені важко вам допомогти, коли ви перепитуєте як щось зробити чи щось знайти на вашому мобільному телефоні. В когось не відкриваються коменти, в когось оновлення…, але ж то ваш пристрій, а не мій. 

Так само стосовно відповідей на запитання. Деякі запитання по умовах були доволі слушними і ми уточнили умови по 2–3 задачах, де було можливе різне тлумачення. Але запитання про натуральні числа, про прості числа тощо є некоректними. Ну й головне, ці запитання треба задавати протягом першої години і не писати їх вже пізніше. 

Ще раз наголошуємо на тому, що роботу слід виконувати самостійно (https://znanija.com/task/40460166)

Тепер стосовно допомоги організаторам олімпіади. Зауважу, що я навмисно це пишу вже по завершенню першої з них, щоб ви склали собі враження про ці заходи. Якщо вам сподобалися ці наші заходи, або ви просто поважаєте те, що ми робимо загалом протягом багатьох років, ви можете підтримати нас фінансово здійснивши переказ у вигляді благодійної допомоги за такими реквізитами:

Одержувач платежу:

Найменування організації: БО АФIНА БФ БО

Код отримувача: 36138219

Назва банку: ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок в форматі IBAN: UA353206490000026006052622723

Валюта: UAH

В меті платівки обов’язково вкажіть, що то благодійна допомога математичним олімпіадам, прізвище від кого можете вказувати, а можете й ні. 

Наголошую, що це є суто добровільна акція, розмір внеску чи його відсутність не впливатиме на участь ваших дітей в цих та подальших заходах, які ми проводимо. Якщо вас зорієнтувати стосовно суми, то по 50 гривень за кожну тематичну олімпіаду було б дуже непогано. А загалом, то може бути переказ на довільну суму, яку ви вважаєте доречною. При сумнівах – не переказуйте нічого. Але в жодному разі не пишіть, що ви сплатили, а відповідь в коментарях отримали не своєчасно. То не взаємопов’язані речі. Дякую за розуміння. 

3. Наказ МОН про скасування олімпіад

Нарешті з’явився цей наказ МОН, його можна передивитися за посиланням:

https://mon.gov.ua/ua/news/vseukrayinski-uchnivski-olimpiadi-ne-provoditimutsya-pid-chas-karantinu?fbclid=IwAR3ahYPNkpkgjGWB8HJyq5kn45ukO0wU5KW4tdtEnOmJmsreIl2uY1YCle0

Хоча й тут поки не зрозуміло, які саме зміни до Положення про олімпіади там внесені. Поки немає їх надрукованих, але висновки очевидні. Цього року проведення олімпіад варто перекласти громадськість. Зрозуміло, що жодним чином такі олімпіади не можуть відбуватися он-лайн. Вони будуть проведені з дотриманням усіх обмежень для забезпечення максимальної безпеки учасникам, точно вона буде кращою ніж в школі, транспорті, магазинах тощо. 

Які ми в цьому вбачаємо плюси. На ці олімпіади мають прийти дійсно лише бажаючі, лише ті, хто не бачить свого існування без олімпіад. Жодного примусу щодо участі та пільг переможцям. Дипломи та призи, звичайно, будуть в межах наших можливостей, але то будуть наші дипломи та наші призи. Жодний вчитель, директор не отримає жодних нарікань, що його діти не беруть участь чи не перемагають, так само, як і за перемогу великих преференцій варто очікувати. 

Мінуси, на жаль, так само є. щоб дійти до проведення IV етапу Всеукраїнської олімпіади, як минулого року, коли вона була проведена в усіх регіонах, треба пройти дуже важкий та складний шлях. Минулого року скрізь були відібрані команди на IV етап, а тому й нам лишалося складна, але доволі зрозуміла частина. Що нас очікує цього навчального року навіть важко уявити. На зараз в деяких регіонах встигли або змогли попри усі обмеження провести ІІ етапи олімпіад. І то чудово. Але таких регіонів не так і багато. Тому все ще попереду. Так само важко передбачити епідеміологічну ситуацію, як в країні в цілому, так і відмінності по регіонах. Де місцеве керівництво обиратиме межі обмежень, а де все буде регулюватися державними правилами. 

Нам у кожному регіоні треба знайти небайдужих однодумців, для організації цього процесу. А він доволі складний. Протягом січня в усіх регіонах бажано провести ІІ етапи олімпіад. Це треба зробити без порушень чинних карантинних заходів в регіоні. Думаю, що за таких умов кількість учасників стане набагато меншою. Загалом, про Київські події ми будемо писати саме тут. 

ІІІ етап олімпіади як завжди у 2 тури хотілося б провести в лютому. Відповідно до ситуації в країні будемо орієнтуватися чи вдасться це все зробити одночасно в більшості регіонів за спільними текстами. Про подальше поки не будемо загадувати, поживемо, побачимо…

Готуємо завдання, шукаємо небайдужих однодумців вже зараз, а починаємо планувати проведення вже з нового року. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  42 коментарі

  Сергій Лавренюк Оприлюднено16:15 - 29.11.2020

  Доброго дня! Вдячні організаторам, що в такий непростий період опікуєтесь дітьми та проводите цікаві олімпіади. Є питання стосовно попередніх результатів 9-й клас. Лавренюк Олександр. Форма заповнена та відправлена до закінчення часу. Завдання відскановані на сканері, зроблений pdf файл та відправлений ще до 13:30. Перші три відповіді такі як наведені в результатах, але дитини немає в списку там де результати. Питання чому і як знайти нашу відправлену форму?

   Kateryna Оприлюднено16:53 - 29.11.2020

   Доброго дня. Я змогла знайти дитину у результатах, з роботою все добре. Там файл оновлювався, можливо Ви дивились минулу версію.

  Анна Оприлюднено16:45 - 29.11.2020

  Доброго дня, якщо дитина відправила пдф, але на заповнив таблицю – був сам вдома, десь не розібрався, будуть зараховані відповіді?

   Анна Оприлюднено16:57 - 29.11.2020

   в файлі немає прізвища(

  Олена Оприлюднено17:27 - 29.11.2020

  Доброго дня!
  Дякую за чудову можливість позмагатися з дітьми з усієї України та цікаві завдання, а також за оперативне оприлюднення результатів та правильних розв’язків

  Підкажіть, будь ласка, чи будуть переглядатися роботи учасників – якщо дитина згідно з наведеними розв’язками рухалася правильно до вирішення задачі, але наприкінці помилилася, через що отримала та вказала в бланку відповідей неправильну відповідь, – чи можливе додавання балів за просування у розвязку, чи вже так і залишеться “О” за цю задачу?
  Заздалегідь дякую

   Kateryna Оприлюднено20:31 - 03.12.2020

   На жаль, формат цієї олімпіади не передбачає оцінювання просувань в розв’язку. Прийняли таке рішення, враховуючи досвід онлайн олімпіад навесні.

  Mariia Оприлюднено17:28 - 29.11.2020

  Спасибо за организацию!Самойленко Дима ,5 класс перепутал ответы и написал ответ к задаче 3, вместо ответа к 4-й,прошу по возможности учесть это.В пдф ошибка та же.

   Kateryna Оприлюднено20:33 - 03.12.2020

   Переглянули і врахували. Але на результати це не вплинуло, бо відповідь неправильна.

  Aртем Шелестов Оприлюднено17:36 - 29.11.2020

  Добрый вечір! Я відправляв результати, але моїх нема в таблиці. Чи могла мати місце помилка?

   Kateryna Оприлюднено20:38 - 03.12.2020

   Ми не отримали від Вас форму з відповідями, тому і немає в попередніх результатах. Переглянемо саму роботу і внесемо в результати.

  Артем Шелестов Оприлюднено17:37 - 29.11.2020

  Хочу уточнити, я в 8 класі

  Цивінський Едуард Оприлюднено17:44 - 29.11.2020

  Доброго дня, в 4 задачі сьомого класу в гугл формі вказав невірне число(я вибрав суму 4 чисел, а не найменше з них). Перегляньте будь ласка мій файл pdf там вірна відповідь. Дякую!

   Kateryna Оприлюднено20:39 - 03.12.2020

   Добре, передивимось.

  Юрій Оприлюднено17:48 - 29.11.2020

  Доброго вечора. У Івко Юрія Віталіювича 8 клас в першій задачі була відправлена правильна відповідь. Але я забув її перевести у відповідь в таблиці. Я надіслав відповідь 9830, що правильно, але у таблці вона показана як правиьна. Можете будь ласка при повторніть перевірці поставити за неї бали. Дякую!

   Kateryna Оприлюднено20:40 - 03.12.2020

   Переглянули, результати виправили.

  Анна Оприлюднено18:09 - 29.11.2020

  4 клас Нескей Дмитро правильно розв‘язав 4 задачі, але не розібралися з табличкою відповідей і внесли неправильно в Гугл форму. Прохання подивитися роботу, там є правильні відповіді і розв‘язання. Заздалегідь вдячна!

   Kateryna Оприлюднено20:42 - 03.12.2020

   Добре, переглянемо.

  Шенклянова Анастасія Оприлюднено18:28 - 29.11.2020

  Добрий вечір! Дякую вам за проведену олімпіаду. Я звірилась з результатами та маю правильну відповідь на задачу 5 за 7 класс, але я переплутала стовпчик і замість 101 написала 102 в бланк відповідей. В pdf файлі наведене вірна відповідь та рішення. Чи є можливість переглянути моє рішення? Буду дуже вдячна.

   Kateryna Оприлюднено20:44 - 03.12.2020

   Добре, ми переглянемо роботу на наявність розв’язання.

  Остап Оприлюднено19:37 - 29.11.2020

  Добрий вечір! Дякую за олімпіаду. Перегляньте ,будь ласка, розв’язання Агратіни Остапа, 9 клас, по задачах номер 5 та 1. Наперед дякую.

   Богдан Рубльов Оприлюднено20:15 - 29.11.2020

   Що ви маєте на увазі під словами “перегляньте розв’язання”?

    Остап Оприлюднено20:02 - 30.11.2020

    Добрий вечір! Прохання переглянути мої pdf файли з розв’язком, так як відповідь збігається з правильною. Наперед дякую!

     Kateryna Оприлюднено20:47 - 03.12.2020

     На жаль, ми не отримали від Вас файла з розв’язанням (не дійшло або не відправляли), тому не можемо це зробити.

  Красiков Антон Оприлюднено20:48 - 29.11.2020

  Будь ласка, залиште тiльки одного (першого :)) Красiкова (11 клас), бо спочатку передав вiдповiдi, забувши, що їх треба перекодувати за допомогою таблицi, i потiм послав вiдповiдi вдруге вже вiрно.

  Олександр Оприлюднено22:52 - 29.11.2020

  Добрий вечір!
  Дякуємо за організацію олімпіад!
  Хотів би попросити переглянути результат мого сина Устинова Андрія (8 клас). Син не зорієнтувався в правилах заповнення таблиці з відповідями і вказав неправильні коди для 1 (2104 замість 214) та 3 (802 замість 82) задач. У pdf файлі з розв’язками вказані правильні відповіді.
  Дякую!

   Kateryna Оприлюднено20:50 - 03.12.2020

   Добре, переглянемо.

  Наталія Лесна Оприлюднено12:24 - 30.11.2020

  Доброго дня,
  Антон Лесной вирішив завдання №4 вірно, але помилково ввів невірний номер відповіді в таблицю. Прошу перевірити ПДФ та переглянути результат.
  Заздалегідь дякую

   Kateryna Оприлюднено20:52 - 03.12.2020

   Будь ласка, уточнюйте клас дитини. Переглянула усіх Антонів, серед надисланих робіт такого не знаайшла.

    Наталія Оприлюднено14:04 - 06.12.2020

    Доброго дня, Антон в 7 класі. Можливо, щось трапилось у процесі завантаження ПДФ до системи. Чи можливо переслати цей файл якимось іншим шляхом?

  Шелестов Андрій Оприлюднено17:04 - 30.11.2020

  Доброго дня, шановні організатори!

  Вчора мій син (Шелестов Артем, 8 клас) надсилав повідомлення щодо відсутності в таблиці результатів його балів. Але ніяких модифікацій не було виконано. Не було також надано і будь-яких коментарів по цьому питанню. Сподіваємось, що ці повідомлення будуть оброблені найближчим часом. Дякую за розуміння.

   Kateryna Оприлюднено17:46 - 30.11.2020

   Трохи чекаємо, щоб зібрати певну кількість коментарів і все обробити. Якщо робота була надіслана, то вона нікуди не дінеться.

  Данило Саєнко Оприлюднено20:53 - 30.11.2020

  Доброго вечора! Я відправив дві форми з відповідями. Просто в перший раз я випадково неправильно написав відповідь в першій задачі 8-го класу. У моїй роботі є повністю правильне її розв’язання. Також в мене стоїть 0 балів за четверту задачу, оскільки відповідь неправильна, проте моє розв’язання повністю правильне, окрім прикрої помилки в кінці. Прошу прийняти це до уваги. Дякую за розуміння!

   Kateryna Оприлюднено20:55 - 03.12.2020

   На жаль, форматом олімпіади не передбачено перевірки задач з неправильною відповіддю. Дублікат у результатах прибрали.

  Олександр Оприлюднено21:15 - 30.11.2020

  Доброго дня,
  Кравчук Антон 7 клас, каже що 5 задачу відправив вірний результат,
  перегляньте будь-ласка
  Дякую

   Kateryna Оприлюднено20:56 - 03.12.2020

   Була надіслана відповідь “230”

  Наталія Пилипенко Оприлюднено20:09 - 01.12.2020

  Добрий день!
  Артем Пилипенко (5 клас) вірно розв’язав задачу 1. Він правильно визначив числа Петрика та Василя, але помилився, записуючи відповідь у шаблон.
  Будь ласка, перевірте скан з розв’язком та перегляньте результат.
  Дякую!

  Пылев Игорь Оприлюднено10:21 - 04.12.2020

  Добрый день! Кто-то по-видимому шутит, но ни я, ни Золотарев Климентий не на какую олимпиаду не регистрировались.

   Богдан Рубльов Оприлюднено17:59 - 04.12.2020

   Не переймайтеся, в нас багато жартівників

  Олена Оприлюднено20:08 - 04.12.2020

  Добрий вечір! Мій син Горін Данііл ( 6 клас),надіслав рішення 3 завдання .Рішення та відповідь надані вірно.Прошу перевірити роботу додатково.

   Богдан Рубльов Оприлюднено20:16 - 04.12.2020

   В суботу буде повідомлення про нову тематичну олімпіаду, там саме задля таких повідомлень буде вказане, що такі повідомлення приймаються протягом 2 діб по завершенні олімпіади. Ну не будемо ми ще місяць чи рік очікувати від вас на такі прохання. Точніше, хто напише пізніше, то ми будемо чекати ще рік, а далі на все гуртом зреагуємо.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.