brand

Плани та очікування

Плани та очікування

1. Київські новини

2. Очікуваний наказ МОН

3. Подальші плани

1. Київські новини

Спочатку наведемо те рішення, що прийняли в Києві стосовно олімпіад. 

Своєчасність у прийнятті рішень є запорукою успіху!

Сьогодні Штабом із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Києва прийнято такі рішення:

 • І етап учнівських олімпіад (діти в своїх школах) може проводитися за умови дотримання протиепідемічних заходів;
 • ІІ етап (районний) – СКАСОВАНО!!! Цей етап у місті передбачає перемішування майже 40 тис учнів, 3 тис вчителів виключно у вихідні (використовуємо, як правило, практично усі школи). Сьогодні такий формат є небезпечним;
 • ІІІ етап – працюємо над можливістю його проведення дистанційно, якщо…

Якщо він не буде скасований наказом МОН 

На останній нараді в Міністерстві було наголошено, що підготовлено проєкт відповідного наказу. Та він ще проходить процедуру візування.

2. Очікуваний наказ МОН

Багато хто сказав, що такий наказ “про скасування олімпіад” вже в МОН підписаний та “візується” чи юстується”…, але поки на нього посилань немає, лише надії… одних на повне скасування  олімпіад, інших – невідомо на що, але щоб була хоч краплинка позитиву. Про скасування олімпіад більш-менш все зрозуміло, просто хотілося б знати деталі. Які саме олімпіади скасовуються: по усіх предметах чи є виключення; скасовуються олімпіади лише IV рівня, за які безпосередньо відповідає МОН та ІМЗО, чи взагалі усіх рівнів. На який термін скасовується: на календарний рік, на навчальний рік, на час нокдауну чи інших обмежень, назавжди. 

З іншого боку так само ходять чутки про внесення змін в чинне “Положення про олімпіади…”, яке має узаконити он-лайн проведення олімпіад. Тому просто чекаємо на той наказ. 

3. Подальші плани

Про олімпіади ІІ та ІІІ рівнів. Якщо вони будуть скасовані, то проведемо їх самі, орієнтуємося на січень – ІІ етап, на лютий – ІІІ етап. На далі поки на загадуємо.

Про олімпіаду 4–6 класів. За думкою батьків дітей, для яких ми проводимо ці заходи, то треба мінімум 3 тижні, щоб усі бажаючи встигли зареєструватися. Цілком можливо, що в грудні це буде не зручно проводити. Тому ми орієнтуємося на січень. 

Про Київський турнір математичних боїв. Оскільки дії карантин вихідного дня, то захід на 22 листопада скасовується. 

Якщо карантин вихідного дня завершиться листопадом, то ми плануємо проведення цих турів 6 та 13 грудня. Якщо цей карантин продовжать, то будемо радитися з керівництвом КНУ ім. Шевченка про можливість їх проведення. Якщо введуть повний нокдаун, то природно, що на цей календарний рік очні змагання завершуються.

Тематичні олімпіади. В нас є бажання провести он-лайн як і минулого року тематичні олімпіади. Звичайно, що ми хочемо врахувати усі недоліки цих олімпіад минулого року. Стосовно доброчесності – тут як і раніше все на совісті самих учасників. А от стосовно перевірки та інших нюансів, думаю, що все буде на порядок більш якісно проведене. Час для проведення цих олімпіад залежить від попередніх заходів. Їхня ціль – заповнити паузи, що можуть утворитися в олімпіадних заходах. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  1 коментар

  Оля Оприлюднено11:21 - 20.11.2020

  Дякую за таку детальну інформацію щодо проведення олімпіад.
  Успіхів усім!

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.