brand

Плани та перспективи

Плани та перспективи

1. Що вже було проведене

2. Найближчі перспективи

3. Про скасування учнівських олімпіад

1. Що вже було проведене

Загалом в першому семестрі ми провели усі заплановані заходи – і літню школу, в Міжнародну олімпіаду, розпочали Київський турнір математичних боїв, провели Всеукраїнський тощо. Головним гаслом при цьому було – добровільна участь дітей без жодного примусу. Не хочу сказати, що все відбулося ідеально, але ми намагалися провести їх якнайкраще. Були проведені навіть деякі неочікувані заходи, як Македонська олімпіада. Таким чином, наші юні математики точно не нудьгували, зокрема, хто не брав участь очно спокійно розв’язував задачі заочно. 

2. Найближчі перспективи

Загалом ситуація в країні та зокрема в школах геть різна та непередбачлива. Маємо зріст захворювань в цілому по країні, то дуже прикро. Серед школярів є також захворювання, як наслідок самоізоляцію, і як продовження – одужання та можливість знову долучитися до нормального очного навчання. 

Але ми не можемо вплинути на рішення уряду та місцевої влади при проголошенні тих чи інших обмежень. Ми маємо їх дотримуватися, що й робили протягом усього часу, починаючи з березня 2020 року. Таким чином ми скасовуємо 1-й тур математичних боїв Київського турніру або проведемо його он-лайн, в залежності від вирішення оргкомітету. Стосовно заходів на грудень, то побачимо на обмеження, які будуть на той момент чинними і приймемо відповідне рішення. 

Загалом принцип участі тих, хто хоче та може стає на зараз основним. Подивіться як зараз грають в футбол і не лише в футбол. “Динамо” має 12 хворих гравців і грає в Лізі чемпіонів проти “Барселони”. Так і ми будемо проводити заходи з дотриманням належних обмежувальних норм, якщо то буде можливе. 

3. Про скасування учнівських олімпіад

Вже є повідомлення про те, що підписаний наказ МОН про скасуввання учнівських олімпіад. Сподіваюся, що лише на цей рік, але виходячи з тих коментарів, якими переповнений простір Інтернету, підняли голову усі “прихильники” скасування олімпіад назавжди. Для мене очевидно, що вчителі, що хоч раз з дитиною досягли певного успіху в олімпіадах, стали переможцем олімпіад ІІ, ІІІ чи навіть IV рівнів, ніколи не відмовиться від олімпіад. Цей вчитель і далі буде рости професійно разом зі своїм талановитим учнем. А от ті, хто не хоче чи не може досягнути перемог зі своїми учнями, кому підготовка до ЗНО стає єдиним стимулом в освіті звичайно вважатимуть олімпіади “совком” чи чимось на кшталт такого. Не будемо їх засуджувати, бо така їхня доля.

Нам слід дочекатися офіційного Наказу про скасування олімпіад, щоб подивитися які саме олімпіади скасовуються (рівень та предмети) і на який термін (назавжди, на рік, до покращення ситуації тощо) і приймати міри. Школи працюють, багато з яких оффлайн, тобто в звичайному режимі, транспорт також, залишається просто все по-людськи організувати. 

Зараз в нас є пару тижнів на опрацювання ідей та підходів, щоб знайти вихід з цієї ситуації та не втратити вмотивованість в навчанні найкращих та найталановитіших учнів. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  2 коментарі

  А. И. В. Оприлюднено19:04 - 20.11.2020

  Богдан Владиславович, а что – реально существуют люди, считающие предметные олимпиады “совком”?

   Богдан Рубльов Оприлюднено22:02 - 20.11.2020

   Ну побувайте принаймні на просторі ФБ і ви побачите, як певна людина, можлива з благими намірами, каже – не проводити олімпіади цього року, як під ним виростає тона коментарів тих, хто вважає, що усі олімпіади треба відмінити геть і назавжди. усі олімпіади.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.