brand

XIV Всеукраїнський турнір математичних боїв Оновлення складу учасників

XIV Всеукраїнський турнір математичних боїв Оновлення складу учасників

Наголошую, що усі наші заходи ми будемо проводити у відповідності 

до епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень, що діють 

в Києві та КНУ ім. Шевченка

1. Учасники ХІV Всеукраїнського турніру 

2. Можливі варіанти подальшого перебігу ВТ

3. Питання для обговорення на нараді керівників XIV ВТ

1. Учасники ХІV Всеукраїнського турніру

Зараз склалася така ситуація, що деякі діти чи їхні керівники, можуть наразитися на хворобу. Не убереглися від того і наші учасники турніру. На сьогодні знялася з змагання команда ліцею № 208 у середній лізі, а також наша єдина гостьова команда з Вінниці. 

ЛігаКерівник Уч.
МЛ
1УФМЛЗубарук6
2Лідер–1 Зінченко6
3Лідер–2 Зінченко 6
4СимплексРибальченко6
5Ліцей 208–3Синельник6
6Ліцей 208–4Ушакова6
СЛ
1Лідер–1 Романенко6
2Лідер–2 Романенко6
3Лідер–3Романенко6
4УФМЛЗубарук6
5Наукова ЗмінаПафик6
СтЛ
1Русанівський ліцейДреваль6
2Ліцей 208Конашенков6
3УФМЛ-1Зубарук6
4УФМЛ-2Зубарук6
5Лідер–1Андрєєв6
6Лідер–2Андрєєв6
7ПНЛ 145Камінська6
8Збірна 145+НЗСавченко6

2. Можливі варіанти подальшого перебігу ВТ

Що відбудеться обов’язково, то це Математичний занзібар, що запланований на неділю 25 жовтня. Впродовж занзібару на нараді керівників ми обговоримо подальший перебіг подій. Якщо керівники скажуть, що турнір за таких умов не варто проводити, ми приймемо це рішення, але сподіваюся, що цього не станеться. Тому опишемо оптимальний варіант розвитку подій. 

У молодшій лізі – все як і заплановане. У складах команд можуть бути як 6 так і 7 учасників. Якщо команда замовляє 7 учасників, то вони можуть виступати такою кількістю протягом усього Турніру. Інші команди можуть замовити склад 6 (або навіть 5) учасників та робити ротації протягом Турніру. 

У середній лізі – за підсумками командної олімпіади 1 команда (не УФМЛ) має вибути із змагання. Як альтернативу, ми пропонуємо учасників команди, що має вибути з Турніру в разі бажання самих членів цієї команди розподілити по інших командах. 

У старшій лізі – за підсумками командної олімпіади тепер ніхто не вибуває. Оскільки в команда Русанівського ліцею має бути 5 учасників, то представник із Запоріжжя додається до цієї команди. 

Ну і як вже стало зрозумілим з усього проголошеного, дуже важливою є нарада з керівниками, де кількість та важливість питань до обговорення все збільшується та збільшується. 

3. Питання для обговорення на нараді керівників XIV ВТ

Сьогодні на зібранні оргкомітету XIV ВТ (Всеукраїнського турніру) ми встигли дещо обговорити і трохи змінимо питання на нараду. 

0. Порядок проведення Турніру за теперішньої ситуації. 

1. Чи можуть деякі команди складатися з 7 учасників? Жодного разу це не ставало перепоною для участі. Крім того абсолютно природною стає ротація протягом турніру в командах. 

2. Виходячи з того, що цього року майже усі команди, що братимуть участь в заході, київські, тобто для підготовки їм потрібна звичайна аудиторія/клас, а не кімната в гуртожитку, то для роботи журі лишається дуже мало вільних приміщень. Внаслідок потреби зменшити спілкування між учасниками та членами журі усний формат олімпіади стає майже не можливим. Хіба що провести цей захід на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики. Але тут треба багато обійти інстанцій, щоб нас вільно пустили на факультет. Тому ми зупиняємося на письмовому форматі олімпіади. Якщо то для переважної більшості команд, що братимуть участь в заході, геть погано, то ви маєте це донести до оргкомітету. Ми спробуємо тоді за п’ятницю домовитися про аудиторії на факультеті. 

3. Чи потрібні спостерігачі під час підготовки.

4. Розповідь про умови участі в Іранській геометричній олімпіаді. 

5. Якою буде вартість участі команди, що вибуває з турніру за результатам командної олімпіади.

6. Замість різного пропоную обговорити “Правила відбору команди Києва на ІV етап Всеукраїнської олімпіади. Вони чітко прописані та виважені, але за теперішньою ситуацією (дивись вище розділ 1 Новини про ІV етап Всеукраїнської олімпіади та інше) так склалося, чого я навіть в кошмарному сні не міг передбачити, що рейтинг Києва складатиме 9 місць на ІV етап (!!!). тому прошу усіх ознайомитися з існуючими правилами відбору та обговорити можливі зміни, які ми надалі проголосуємо на першому засіданні журі міської олімпіади. 

7. Так само повідомлю, що в суботу 31 жовтня журі буде обговорювати питання встановлення критеріїв при підведенні підсумків відбору на ММО (або навпаки, прийняти рішення про їх не потрібність), тому й тут хотілося б почути думки керівників команд. Які є досвідченими фаховими вчителями нашого міста. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  3 коментарі

  Рибальченко + Синельник Оприлюднено21:52 - 23.10.2020

  Заява:
  Молодша ліга
  Команда Симплекс – 7 осіб
  Команда 208-3 – 7 осіб

  Олександр Зінченко Оприлюднено21:52 - 24.10.2020

  Молодша ліга
  Лідер 1 – 7 учнів
  Лідер 2 – 7 учнів

  Олександр Оприлюднено10:09 - 25.10.2020

  Підкажіть, будь-ласка, де можна знайти умови минулорічної всеукраїнської інтернет-олімпіади?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.