brand

Важлива інформація про IV етап Всеукраїнської олімпіади та нові питання на нараду керівників XIV ВТ

Важлива інформація про IV етап Всеукраїнської олімпіади та нові питання на нараду керівників XIV ВТ

Наголошую, що усі наші заходи ми будемо проводити у відповідності
до епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень, що діють
в Києві та КНУ ім. Шевченка

 1. Новини про ІV етап Всеукраїнської олімпіади та інше
 2. Питання для обговорення на нараді керівників XIV ВТ

 1. Новини про ІV етап Всеукраїнської олімпіади та інше

За підсумками минулого многостраждального навчального та олімпіадного року хотілося вирішити позитивно ще принаймні два питання. Вони були дуже і дуже природними за своєю суттю, але, на жаль, відповідь на обидва негативна.

 1. Присудження президентських стипендій нашим 10 призерам Міжнародних олімпіад з математики (6) та інформатики (4).
  Указ Президента про стипендії: https://www.president.gov.ua/documents/141998-49?fbclid=IwAR2Gm1JdFD1mbX1Ua_MWsnIpVrLRAsiGQUj67WKtyE_a_wx3fBKAWIRv7T0
 2. Перерахунок рейтингів команд областей на 4-й етап з урахуванням результатів проведеної ВОМ.

По першому питанні вважається, що участь в Міжнародних олімпіадах брала не збірна України, а окремі учасники від України. По другому, ІV етап Всеукраїнської олімпіади не був проведений, а тому …

Рейтинг 2021

Я ділюся цією інформацією лише задля того, що я особисто вже не знаю до кого звернутися, щоб спробувати вирішити їх позитивно. Тому, хто розуміє їх важливість та має змогу допомогти, долучайтеся. Без вашої допомоги все лишиться як є.

2. Питання для обговорення на нараді керівників XIV ВТ

Сьогодні на зібранні оргкомітету XIV ВТ (Всеукраїнського турніру) ми встигли дещо обговорити і трохи змінимо питання на нараду.

 1. Чи можуть деякі команди складатися з 7 учасників? Жодного разу це не ставало перепоною для участі. Крім того абсолютно природною стає ротація протягом турніру в командах.
 2. Виходячи з того, що цього року майже усі команди, що братимуть участь в заході, київські, тобто для підготовки їм потрібна звичайна аудиторія/клас, а не кімната в гуртожитку, то для роботи журі лишається дуже мало вільних приміщень. Внаслідок потреби зменшити спілкування між учасниками та членами журі усний формат олімпіади стає майже не можливим. Хіба що провести цей захід на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики. Але тут треба багато обійти інстанцій, щоб нас вільно пустили на факультет. Тому ми зупиняємося на письмовому форматі олімпіади. Якщо то для переважної більшості команд, що братимуть участь в заході, геть погано, то ви маєте це донести до оргкомітету. Ми спробуємо тоді за п’ятницю домовитися про аудиторії на факультеті.
 3. Чи потрібні спостерігачі під час підготовки.
 4. Розповідь про умови участі в Іранській геометричній олімпіаді.
 5. Якою буде вартість участі команди, що вибуває з турніру за результатам командної олімпіади.
 6. Замість різного пропоную обговорити “Правила відбору команди Києва на ІV етап Всеукраїнської олімпіади. Вони чітко прописані та виважені, але за теперішньою ситуацією (дивись вище розділ 1 Новини про ІV етап Всеукраїнської олімпіади та інше) так склалося, чого я навіть в кошмарному сні не міг передбачити, що рейтинг Києва складатиме 9 місць на ІV етап (!!!). тому прошу усіх ознайомитися з існуючими правилами відбору та обговорити можливі зміни, які ми надалі проголосуємо на першому засіданні журі міської олімпіади.
 7. Так само повідомлю, що в суботу 31 жовтня журі буде обговорювати питання встановлення критеріїв при підведенні підсумків відбору на ММО (або навпаки, прийняти рішення про їх не потрібність), тому й тут хотілося б почути думки керівників команд. Які є досвідченими фаховими вчителями нашого міста.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Zarina

  2 коментарі

  Наталья Оприлюднено21:10 - 21.10.2020

  А почему такой рейтинг на IV этап в 2021?
  Всегда подсчитывали рейтинг по последним двум состоявшимся этапам.
  Что изменилось в этом году?
  Если считать, что в 20-ом IV этап не проводился, то рейтинг резонно считать по 2018 и 2019 годам, а не по 2019 и 2020, т.е. только по 2019.
  Таким образом резонно оставить рейтинг предыдущего (так сказать несостоявшегося) IV этапа.

  А что будет если вдруг 2021 олимпиада опять не состоится?
  К сожалению пока нет ни какой гарантии, что все пройдет как надо. В нашей стране абсурдов такое возможно.
  Что тогда?
  Следующая олимпиада будет начинаться с нулевого рейтинга для всех команд? От каждой области по 4 человека? И не более?
  Возможно кому-то это и понравится, но…

   Богдан Рубльов Оприлюднено21:30 - 21.10.2020

   Треба діяти або строго за законом, як вчинило МОН та ІМЗО, і перерахувало рейтинги строго за чинним Положенням, або виходячи з ситуацією, що склалася. Якщо врахувати ситуацію, то треба не рахувати рейтинги 2018 та 2019 років, а врахувати ту олімпіаду, що ми провели. Це якщо вже вживати слово “резонно”.
   Ну а про подальше Ви праві, якщо й цього року нічого не проведуть офіційно, то за рік конна область матиме в своєму складі по 4 учасники

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.