brand

Про гурток Полонського , групи “Ветеранз” та “Джуніорз”

Про гурток Полонського , групи “Ветеранз” та “Джуніорз”

За статутом гуртка Полонського від його засновників до завершення наступної Всеукраїнської олімпіади його членами є такі учасники.

 1. Андрієць Семен (Лідер, 10 клас)
 2. Геник Поліна (Лідер, 9 клас)
 3. Дідур Володимир (Гімназія № 178, 11 клас)
 4. Іванчук Роксолана (Наукова Зміна, 10 клас)
 5. Камінський Антон (ПНЛ № 145, 10 клас)
 6. Ковригін Андрій (ліцей № 208, 11 клас)
 7. Лисаков Михайло (УФМЛ, 9 клас)
 8. Наумець Захар (Лідер, 11 клас)
 9. Романюк Ірина (Лідер, 10 клас)
 10. Третьяков Андрій (УФМЛ, 11 клас)

Вони можуть його відвідувати чи ні, або відвідувати не регулярно, від того для інших учасників нічого не змінюється. За тим саме статутом гурток Полонського може доповнитися до 12 членів за підсумками проведеного щойно відбору на ММО. До складу учасників запрошуються Горох Єлизавета (ПНЛ № 145, 10 клас) та Рябчун Софія (Русанівський ліцей, 11 клас). Вони вибороли право участі від України в ЄГМО–2021, а також право поїхати власним рахунком на цьогорічний РММ.

З урахуванням цього (з групи Ветеранз вибувають Горох та Рябчун), а також за результатами 1 туру відбору на ММО та відбору на Київські гуртки, перераховані рейтинги учасників в ми наводимо новий склад претендентів. Нагадуємо, що в кожній з груп має бути 12+ учасників (тобто учасників має бути 12, якщо останні маю однаковий рейтинг, то запрошуються усі з них). Після публікації таблички нові учасники будуть опитані стосовно бажання та можливості відвідувати ці гуртки на зазначених умовах. 

Рейтинг (На відповідних аркушах позначено учнів, що запрошуються до участі у гуртках)

Kateryna

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.