brand

Звернення до не киян з приводу ХІV Всеукраїнського турнір математичних боїв

Звернення до не киян з приводу ХІV Всеукраїнського турнір математичних боїв

Наголошую, що усі наші заходи ми будемо проводити у відповідності

до епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень, що діють

в Києві та КНУ ім. Шевченка

  1. ХІV Всеукраїнський турнір відбудеться
  2. Умови проведення ХІV Всеукраїнського турніру для киян
  3. Опитування керівників Київських команд

1. ХІV Всеукраїнський турнір відбідеться

Завдяки опитування керівників Київських команд, ми можемо стверджувати, що наш турнір відбудеться як ми й планували. У кожній лізі буде від 4 до 6 команд. Таким чином в нас не буде великого скупчення учасників і ми не порушуватимемо карантинні обмеження.

 

  1. Умови проведення ХІV Всеукраїнського турніру для киян

Турнір заплановано для проведення з 25 жовтня по 1 листопада 2020 року. Усі заходи відбуватимуться на території УФМЛ, окрім відкриття та математичного занзібару, що проводитимуться в неділю 25 жовтня року на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Шевченка (ФК). Скасовується відкриття турніру, бо там усі учасники не зможуть не порушити карантинних норм, стосовно закриття – приймемо рішенні, як нагородити дітей в максимально можливій урочистій обстановці. Можливий перевід запланованих усних олімпіад в формат стандартних письмових.

Змагання планується проводити у трьох вікових групах:
молодша ліга (учні не старше 8 класу),
середня ліга (учні 9 класу),
старша ліга (учні 10–11 класів).

У програмі турніру заплановані:
математичний занзібар,
командна олімпіада,
4 тури математичних боїв,

усна особиста олімпіада.

Завдання до Турніру розробляє кваліфіковане журі, яке не один рік готує учасників команди України до Міжнародних математичних змагань. Турнір проводиться в рамках осінніх настановних зборів, до участі в якому ми запрошуємо переможців ІІІ та IV етапів Всеукраїнських олімпіад з математики, учнів провідних математичних навчальних закладів України. Для киян оргвнесок дорівнює 800 грн з кожного учасника. Ця сума буде містити витрати на проживання, харчування учасників турніру та керівників команд, на організацію і проведення турніру.

Участь у турнірі братимуть команди у складі 6 учнів у кожній лізі. З окремих школярів, які бажають брати участь у турнірі, але їхній навчальний заклад не можуть (не воліють) відрядити повну команду, будуть сформовані збірні команди для повноцінної участі у змаганнях.

 

  1. Умови проведення ХІV Всеукраїнського турніру для не киян

Цей турнір завжди був дуже цікавим і напруженим змаганням, де учасники протягом 7–8 днів змагаються кожного дня. Це як раз такий захід, де варто перевірити свої сили у підготовці до головних олімпіад цього навчального року. Тому ще є час цілим командам чи окремим учасникам заявитися на турнір. Нагадую, що

реєстрація триватиме до 14.00 четверга 15 жовтня 2020 року

Реєстрація

Перевірка реєстрації

Ми розуміємо цьогорічні складності щодо участі в турнірі учасників не з Києва. Але без вас – цей турнір багато чого втратить саме тому, що він свого часу був започаткований як Всеукраїнський. В ньому завжди пліч-о-пліч змагалися учасники з усієї України, утворювали збірні з різних регіонів, набувалися незабутнього математичного та життєвого досвіду.

Ми чекаємо на учасників з інших регіонів і цього року. Це можуть бути і цілі команди, і поодинокі учасники. Зі свого боку ми зробимо все, для забезпечення максимальної безпеки при проведенні турніру, але очевидно, що стовідсоткової гарантії зараз дати не може ніхто, так само і вдома ви можете наразитись. Тому будемо максимально берегтися де б ми не були.

Турнір проводиться на засадах самофінансування. Кожен учасник та керівник команди не з Києва має сплатити оргвнесок у розмірі 3000 грн. Ця сума буде містити витрати на проживання, харчування учасників турніру та керівників команд, на організацію і проведення турніру.

Для поселення в гуртожиток УФМЛ при собі обов’язково треба мати стандартну медичну довідку, що вам можна проживати в гуртожитку/готелі та приймати участь у турнірі.

Усіх керівників команд чи представників навчальних закладів прошу повідомити чи треба вашому керівництву офіційне запрошення на Турнір від Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В разі потреби вкажіть точно на чиє ім’я робити таке запрошення та вкажіть певні нюанси, якщо вони існують.

Посилання на перше повідомлення про турнір дивіться тут:

ХІV Всеукраїнський турнір математичних боїв

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.