brand

Звернення до киян з приводу ХІV Всеукраїнського турнір математичних боїв

Звернення до киян з приводу ХІV Всеукраїнського турнір математичних боїв

Наголошую, що усі наші заходи ми будемо проводити у відповідності 

до епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень, що діють 

в Києві та КНУ ім. Шевченка

1. Про можливість проведення ХІV Всеукраїнського турніру взагалі

2. Умови проведення ХІV Всеукраїнського турніру для киян

3. Опитування керівників Київських команд

1. Про можливість проведення ХІV Всеукраїнського турніру взагалі

Вже на зараз ми бачимо (а точніше не бачимо), що жодна команда не зареєструвалася на цей захід. Одного року вже був прецедент, що із-за зовнішніх факторів ми його не проводили. Було дуже прикро, але він проводиться для учасників з усієї України, щоб вони дійсно отримали на тиждень “Свято математики”. Таке саме свято планується і цього року, усі підготовчі дії здійснені, але, на жаль, поки що геть немає учасників. Цей захід загалом проводиться для юних математиків з усієї України, до якого радо долучаються деякі київські команди. Останні роки менше 30 команд в нас і не було. Але цей рік стає виключенням, ми розуміємо, що командам та окремим учасникам з інших міст важко наважитись на подорож до Києва, особливо при такій інформаційній “підтримці”, яка зараз повних ходом йде в ЗМІ. Зі свого боку ми як завжди зробимо все можливе для якнайкращого проведення турніру, і цього року не лише з математичному та організаційному сенсі, а ще й з безпекового. Але стовідсоткової гарантії дати не зможе ніхто. Звичайно, що ми чекаємо гостей, але без жодного примусу, аби було ваше бажання.

З іншого боку, цього року може так статися, що саме київські команди та окремі київські учасники можуть стати основою нашого турніру. Ми не женемося за такою кількістю команд, як завжди, але й проводити турнір для 2–3 команд ми не можемо. Оптимальним цього року для нас є 4–6 команд у кожній з трьох ліг.

Тому в мене звернення і опитування керівників київських команд в сенсі доручення до участі в нашому турнірі. Треба вказати можливу участь по кількості команд та учасників у кожній лізі, і бажано то зробити оперативно, щоб зрозуміти – чи відбудеться захід взагалі. Командам з інших міст треба більше робити підготовчих дій,  тому бажано, щоб вони вже знали про долю турніру. Ідеально, що це опитування завершилося у понеділок. До речі, до нас в разі проведення турніру, точно приїдуть наші добрі друзі з Білорусі. Їх також не варто збивати з пантелику нашими змінами. 

2. Умови проведення ХІV Всеукраїнського турніру для киян

Турнір заплановано для проведення з 25 жовтня по 1 листопада 2020 року. Усі заходи відбуватимуться на території УФМЛ, окрім математичного занзібару, що проводитиметься в неділю 25 жовтня року на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Шевченка (ФК). Скасовується відкриття турніру, бо там усі учасники не зможуть не порушити карантинних норм, стосовно закриття – приймемо рішення, як нагородити дітей в максимально можливій урочистій обстановці. Можливий перевід запланованих усних олімпіад в формат стандартних письмових. 

Змагання планується проводити у трьох вікових групах: молодша ліга (учні не старше 8 класу), середня ліга (учні 9 класу) та старша ліга (учні 10–11 класів). У програмі турніру заплановані математичний занзібар, командна олімпіада, 4 тури математичних боїв та усна особиста олімпіада. 

Завдання до Турніру розробляє кваліфіковане журі, яке не один рік готує учасників команди України до Міжнародних математичних змагань. Турнір проводиться в рамках осінніх настановних зборів, до участі в якому ми запрошуємо переможців ІІІ та IV етапів Всеукраїнських олімпіад з математики, учнів провідних математичних навчальних закладів України. Для киян оргвнесок дорівнює 800 грн з кожного учасника.

Участь у турнірі братимуть команди у складі 6 учнів у кожній лізі. З окремих школярів, які бажають брати участь у турнірі, але їхній навчальний заклад не можуть (не воліють) відрядити повну команду, будуть сформовані збірні команди для повноцінної участі у змаганнях. 

3. Опитування керівників Київських команд

Прошу дати відповідь на такі запитання. Зрозуміло, що то все лише попередньо, очевидно, що можливі непередбачливі зміни, але щоб можна було хоч від чогось відштовхуватися. Прошу відповідати лише керівників київських команд.

Опитування

Перевірка

Опитування триватиме до 14:00 6 жовтня 2020 року.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.