brand

Підсумки командної олімпіади

Підсумки командної олімпіади

1. Підсумки усної командної олімпіади

2. XVІІ Київський турнір математичних боїв імені Лесі Рубльової

3. Інші питання порядку денного

1. Підсумки усної командної олімпіади

В табличках наводяться результати усної командної олімпіади, звичайно, що ми дуже вдячні усім за розуміння, в яких умовах ми проводимо заходи. Безумовно, що при бажанні десь щось зробити не чесно, то варіантів безліч, тому без внутрішньої доброчесності упоратися з цим буде просто неможливо. Сподіваюся, що й сьогодні все (або здебільшого все) було чесно і переможці справді на сьогодні показали кращі за інших результати. Але ще раз наголошую, цього року спортивні поняття такі, як “перемога”, “поразка” тощо, відходять вже не третій план. В першу чергу нас хвилює безпека та здоров’я усіх учасників заходу (учнів, членів журі та вчителів), на другому місті стоїть сам факт проведеного заходу, що діти отримали цікаві задачі, на яких могли перевірити свою підготовку до наступних офіційних олімпіад. І вже на останок – визначення переможців. 

Наводимо таблички з результатами, кольором підкреслені розподіли на ліги наступного турніру математичних боїв.

Наймолодша ліга

Середня+молодша ліга

Старша ліга

Детальніше про це нижче.

Умови та розв’язання усіх задач. 

2. XVІІ Київський турнір математичних боїв імені Лесі Рубльової

У наведених табличках ви бачите, що попередньо сформовані такі групи подальшого турніру: в усіх лігах по 3 групи (“А”, “Б” та “В”), в кожній з яких по 4 комнади. У першому турі грають такі пари команд всередині кожної групи: № 1 проти № 4, та № 2 проти № 3. Переможці цих боїв у другому бої грають між собою, ті, хто програє – утворюють другу пару команд. Команди, що не потрапили в склад перших 12 у кожній лізі, можуть спробувати делегувати декількох своїхз учасників в інші команди, тобто утворити збірні команди. Якщо такого бажання чи можливості немає, то готуються до командних змагань наступного року та індивідуальних олімпіад цього. 

Наводжу цьогорічні правила турніру математичних боїв. 

У складі команди – від 3 до 8 учасників, у збірних – до 10.

Усі ті керівники команд, що відчувають, що дарма погодилися на участь в турнірі, маєте якомога раніше попередити організаторів про це, тобто про те, що ви не плануєте з різних міркувань брати участь в заході. Тоді ми ще встигнемо знайти вам заміну. Інакше, на вас буде накладені штрафні санкції у розмірі 100 000. 

Першій бій планується провести 15 або 22 листопада 2020 року.

Команди старшої та середньої ліг готуватимуться до бою з 10 ранку, молодшої та наймолодшої ліг – з 10:30. Бої в усіх лігах розпочнуться о 13:00. 

Участь кожної команди коштує 300 гривень за бій. 

3. Інші питання порядку денного

На зустрічі з вчителями та керівниками команд ми також обговорили питання проведення цьогорічних районної та міської олімпіад, а також пораділи (а хтось і не дуже) результатам 61-ї Міжнародної математичної олімпіади. 

Незабаром ми підіб’ємо підсумки математичного занзібару і виготовимо дипломи переможцям. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Kateryna

  25 коментарів

  БіБоБу Оприлюднено19:18 - 28.09.2020

  Шановні члени журі! Просимо Вас перевірити 6-ту задачу команди БІБОБУ (старша ліга), яку ми здавали письмово. Загалом було 3 аркуші , частина відповіді дописана,в ході розв’язання задачі, з іншої сторони листка (відповідь збігається з Вашою) Просимо зазначити, що для проходу на математичні бої нашій команді вистачило б навіть ще одного балу, а задача, яку ми здали вчасно не числиться перевіреною.
  Дякуємо.

   Андрей Оприлюднено13:51 - 29.09.2020

   Я вроде как нашел ваши три листа: первый – с подписью в рамочке, второй – с подписью слева повернуто, третий без подписи, с какой-то геометрической картинкой на задней стороне (надеюсь, что это тоже ваш, но если нет, то ничего страшного, потому что там ничего по сути и не написано). На первом листе вы доказали, что a и b целые одновременно, а также нашли пару (0,0). На втором листе вы решили откинуть вот те знаменатели у вас, которые от n не зависят (и это тоже непонятно почему так можно сделать, ведь например числа 3n/2 и 6n/4 всегда равны, но знаменатели просто откинуть нельзя, раз они от n не зависят). А дальше что-то с преобразованиями пошло не так… по тому, что я читал на первом листе, там должны быть знаки другие, не дробные части, а целые и потом вы почему-то увеличили n на 1 лишь в скобочках, но не в правых слагаемых ну и в общем все, что происходит дальше совсем непонятно. Не был найден полностью ответ, поэтому и 1 балла я поставить не могу.

    БіБоБу Оприлюднено19:42 - 29.09.2020

    Шановні члени журі!
    Відповідь команди БіБоБу.
    Оцінення даної задачі є принциповим для нашої команди, адже від цього залежить наша подальша участь в математичних боях. На жаль, на даний момент, ми не можемо об’єктивно апелювати, адже не в повній мірі пам’ятаємо поспіхом написане нами рішення. Саме тому просимо Вас надати можливість апелювати очно.
    Проте ми впевнені, що коректно довели кожну правильну відповідь, і переконані, що дана задача вартує певних балів, саме яких нам не вистачає для проходу в подальший етап без проведення жеребкування. Наша команда вибачається за ненайкраще оформлення задачі, через яке й виникли певні труднощі з перевіркою, адже ми просто не встигли переписати рішення з чернетки. Просимо врахувати той факт, що завдання були принесені в нашу аудиторію о 9:16, і саме ці декілька хвилин могли б позитивно вплинути на результат нашої команди.
    Ми розуміємо, що в період пандемії проведення олімпіад дуже ускладнюється, але ми все ж таки просимо Вас переглянути рішення, або надати нам можливість апелювати очно. Дякуємо.

     Богдан Рубльов Оприлюднено20:32 - 29.09.2020

     Апеляція геть не передбачена не лише в умовах пандемії, а й загалом на такому заході. Не можна використовувати добру волю журі в корисних цілях, тобто вплине чи не вплине це на долю вашої команди. а це вплине на долю декількох інших команд, кожна з яких так само захоче очно переглянути кожну букву кожної своєї і не лише своєї відповіді на олімпіаді. Тому дискусія з цього питання завершена. “Приговор” остаточний і оскарженню не підлягає

  Олена Оприлюднено19:51 - 28.09.2020

  Шановні організатори! Прохання перевірити результати команди “Ейлери”, оскільки згідно з бланком відповідей дітей, команда набрала 16 балів (7 за №1, 6 за №4 й 3 за № 8). Заздалегідь вдячні. З повагою, команда Ейлери

   Zarina Оприлюднено12:23 - 30.09.2020

   Усе передивились. Дійсно сталася технічна помилка.

  Арина Оприлюднено21:04 - 28.09.2020

  У команды Райдуга из младшей группы было сдано две задачи письменно. по одной стоит ) – значит, она проверена, но решение неверно. Задача 7 тоже сдавалась – проверьте, пожалуйста, среди работ. спасибо

  Максим Оприлюднено07:43 - 29.09.2020

  Доброго дня, команда Факторіал (наймолодша ліга), здавала 7 задачу в останні 15 хвилин письмово, проте у результатах стоїть пусте місце, чи могла тут бути помилка, бо відповідь співпадає і доведення схоже на зазначене в відповідях з сайту, чи можна це виправити у разі якщо тут щось не так

   Андрей Оприлюднено13:22 - 29.09.2020

   Посмотрел. Проверяющий поставил 0 баллов. Я проверил сам лично – там действительно все честно и оценка остается 0 баллов. Если более подробно – все ваше решение опирается на то, что в один момент вы говорите, что треугольник BOC равнобедренный (что неверно), а тогда и все последующее неверно, даже несмотря на правильный ответ.

    Максим Оприлюднено14:52 - 29.09.2020

    Дякую за розгорнуту відповідь)

  Олексій Оприлюднено15:03 - 29.09.2020

  Шановні організатори, можете будь ласка пояснити за яким принципом були розподілені 4-5 місця у середній лізі( у 2 команд по 27 балів). Також у 4 задачі середньої ліги в остаточних розв’язках розглядається лише один з двох способів малюнка до задачі, отже і один спосіб розв’язання.

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:50 - 29.09.2020

   про місця в середній лізі – так вирішив керівник вашої команди. Про розв’язання – не дуже зрозумів

  Олена Оприлюднено15:28 - 29.09.2020

  Шановні організатори, просимо вас перевірити задачу №8 команди “3,14”.
  У розв’язанні наведено приклади розташування тур на шахівниці, міркування з приводу парності n. Чи можна просування в цій задачі оцінити більше, ніж 0 балів?
  Дякую.

   Андрей Оприлюднено22:18 - 29.09.2020

   Я перечитал. К сожалению, я считаю, что эти продвижения нельзя оценить больше, чем на ноль.

  Роман Оприлюднено16:09 - 29.09.2020

  Шановне журі, прошу переглянути письмову задачу 7. Команда Лідер-2 в молодшій лізі, завчасно, дякую

  Роман Оприлюднено17:14 - 29.09.2020

  Добрий день! Прошу переглянути задачу 7 у команди Лідер-2 з молодшої ліги. Завчасно дякую.

  Ірина Оприлюднено17:30 - 29.09.2020

  Шановне жюрі, перегляньте задачу 7 у команди Лідер-2. Дякую!

  Максим Оприлюднено20:16 - 29.09.2020

  Шановні члени журі, команда «Тесла» наймолодшої ліги, враховуючи викладені вами розв’язки та відповіді, просить переглянути задачу 7, яку ми здали письмово. Завчасно дякуємо.

   Андрей Оприлюднено22:15 - 29.09.2020

   Проверяющий поставил 0. Я проверил сейчас тоже. У вас в самом начале написано, что треугольники DCO и EOB одинаковые по стороне и углу. Такого признака нет и вообще равенство этих треугольников – неправильный факт. Дальше все опирается именно на это, поэтому тоже неверно. Оценка остается такой же.

  Олена Оприлюднено22:52 - 29.09.2020

  Шановні організатори УКО! Ще раз звертаємося до вас з проханням, мова йде не про апеляцію, мова йде про технічну помилку (молодша ліга).
  Згідно з бланком відповідей команди Ейлери, команда набрала 16 балів (7 балів за №1, 6 – за №4 й 3 – за № 8). Але в exсel таблиці є лише бали за дві задачі, гадаю, що сталася технічна помилка, сплутали рядки. Велике прохання переглянути бланки команди Ейлери. Заздалегідь вдячні.

  Александра Оприлюднено12:18 - 30.09.2020

  Жаль Чивапчичей из младшей лиги – ребята набрали столько же баллов, как и две команды впереди в турнирной таблице, но единственные не прошли на бои. Тем более странно, что без них количество команд в группе получается нечетным. Может, сами отказались от участия?

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:16 - 30.09.2020

   Запишемо в загадки…

  Арина Оприлюднено08:55 - 01.10.2020

  пожалуйста, дайте ответ по команде Райдуга – задача 7 сдавалась на листке отдельно

  Шумар П.І Оприлюднено21:12 - 01.10.2020

  Доброго дня, команда Шумар(середняліга), здавала 3 задачу в останні 15 хвилин письмово, проте у результатах стоїть 0. Чи могла тут бути помилка, бо відповідь співпадає. Чи вірне наше розв’язання?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.