brand

Олімпіада “Final Mathematical Cup”, FMC 2020 Порядок денний

Олімпіада “Final Mathematical Cup”, FMC 2020 Порядок денний

1. Порядок денний FMC 2020

2. Учасники від України

1. Порядок денний FMC 2020

Учасники від України (перелік запрошених був наведений раніше і, здається, майже усі висловили бажання взяти участь) будуть змагатися в 

середу 30 вересня 2020 року

на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики (ФК) КНУ ім. Шевченка. 

Вона пройде у двох вікових групах: Junior – це ті, хто народився після 30 березня 2005 року, та Senior – це ті, хто на момент олімпіади не є студентом жодного вишу.

9:00 Прибуття на ФК, 8 класи – ауд. 39, 9 класи – ауд. 43, 10–11 класи – ауд. 01. 

Ознайомлення з правилами оформлення робіт.

9:30 Початок олімпіади. Питання по умовах можна задавати письмово протягом 1 години.

14:00 Завершення олімпіади. 

2. Учасники від України

11 клас

  1. Наумець Захар  Ігорович ліцей № 171 “Лідер”
  2. Ковригін Андрій Ігорович ліцей № 208
  3. Шевченко Іван Валерійович ліцей № 208
  4. Лучка Марко  Тарасович ліцей № 171 “Лідер”
  5. Бриль Каміла Сергіївна ліцей № 208
  6. Рябчун Софія Леонідівна Русанівський ліцей
  7. Колодач Яна  Григорівна ліцей № 171 “Лідер”
  8. Дідур Володимир  Сергійович гімназія № 178
  9. Шкриль Катерина Романівна ліцей № 208
  10. Гапонюк В’ячеслав Васильович ПЛ НТУУ “КПІ”

10 клас

  1. Гаврилюк Антон Вадимович ліцей “Наукова зміна”
  2. Андрієць Семен Олександрович ліцей № 171 “Лідер”
  3. Іванчук Роксолана Русланівна ліцей “Наукова зміна”
  4. Матвійчук Владислав Олексійович ліцей № 171 “Лідер”
  5. Горох Єлизавета Євгеніївна ліцей № 145
  6. Самойленко Марта Юріївна ліцей “Наукова зміна”
  7. Трегубенко Борис Андрійович ліцей № 171 “Лідер”
  8. Ніколаєв Ігор Дмитрович ліцей “Наукова зміна”
  9. Шлапак Радан Юрійович ліцей № 171 “Лідер”
  10. Шемчук Костянтин Вікторович ліцей № 171 “Лідер”

9 клас

  1. Геник Поліна Сергіївна ліцей № 171 “Лідер”
  2. Гоголь Данило Олександрович ліцей № 171 “Лідер”
  3. Романюк Ірина Павлівна ліцей № 171 “Лідер”
  4. Лисаков Михайло Євгенович УФМЛ КНУ
  5. Валесюк Єгор Романович ліцей № 171 “Лідер”
  6. Авдєєнко Дмитро Максимович УФМЛ КНУ
  7. Олексіюк Володимир Максимович ліцей № 171 “Лідер”
  8. Котик Богдан Валентинович ліцей № 208
  9. Бевзенко Олег Леонідович ліцей № 171 “Лідер”
  10. Тарасенко Микола Олександрович Русанівський ліцей

8 клас

  1. Синельник Андрій Сергійович ліцей № 208
  2. Брустінова Софія Павлівна ліцей № 208
  3. Терещенко Денис Сергійович ліцей № 208
  4. Осокін Родіон Ілліч ліцей № 208
  5. Гриневич Павло Ярославович ТЛ НТУУ “КПІ”
  6. Ведмідь Андрій Ярославович ТЛ НТУУ “КПІ”
  7. Видиборець Дмитро Вікторович ліцей № 208
  8. Черевик Олександр Костянтинович ліцей “Наукова зміна”
  9. Басов Андрій Дмитрович ліцей “Наукова зміна”
  10. Потьомкіна Аліса Костянтинівна ліцей № 208

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Kateryna

    1 коментар

    Олена Ведмідь Оприлюднено22:10 - 29.09.2020

    Будь ласка, виправте школу. Андрій Ведмідь вчиться у школі “Базис”. Дякую!

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів