brand

Математичний занзібар для учнів 4 – 6 класів неділя, 4 жовтня 2020

Математичний занзібар для учнів 4 – 6 класів неділя, 4 жовтня 2020

Наголошую, що усі наші заходи ми будемо проводити у відповідності 

до епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень, що діють 

в Києві та КНУ ім. Шевченка

1. Час та місце проведення, умови

2. Реєстрація на математичний занзібар для 4 – 6 класів

1. Час та місце проведення, умови

Математичний занзібар для 4–6 класів, як то стало доброю традицією, проводиться на День Учителя, тобто цього року він буде проведений 4 жовтня. Початок змагання о 10 ранку в усіх лігах. Місце проведення – математичні факультети Київського національного університету імені Тараса Шевченка, проспект Глушкова 4д та 4е. (ст. метро “Виставковий центр”). В подальшому вживатимемо такі скорочення: Механіко-математичний факультет (ММФ) та факультет комп’ютерних наук та кібернетики (ФК). 

У першу чергу хочемо наголосити, що цей захід цього року пройде в умовах карантинних обмежень, тому правила поведінки будуть схожими до тих, які застосовувалися при проведенні Занзібара для 7–11 класів. Можете з ними ознайомитися за посиланням … одразу у першому пункті, бо на певний час ці вимоги стають чи не головними по завершенні реєстрації при наведенні розподілу аудиторій для зареєстрованих команд ці обмеження ми нагадаємо ще раз.

Як і минулого року Математичний занзібар для учнів 4 – 6 класів пройде за такими правилами: кожна команда має мати 2 чи 3 учасники. Неприпустима участь в заході команд з 1 учасника або більше 3. Кількість задач, що пропонуватимуться учасникам для розв’язання, дорівнюватиме 16, час розв’язання 1,5 години (90 хвилин). При реєстрації обов’язковим є наведення складу кожної команди. На табличках для кожної команди цей склад команди буде надрукований. В знак поваги до організаторів заходу прошу заздалегідь сформувати команди, а не казати дітям – приходьте усі бажаючі, а там ми вас порозсаджуємо. 

Внаслідок карантинних обмежень, кількість учасників в кожній аудиторії буде суттєво зменшена у порівнянні з минулими роками, тому відповідно збільшується кількість наших помічників-волонтерів, що допомагатимуть при проведенні заходу. Хотілося б їм за це віддячити певним чином, а тому ми вводимо не обов’язковий організаційний внесок для команд-учасниць. Усі команди, що можуть собі це дозволити та у яких на це є добра воля, перекажіть на рахунки Благодійного фонду “Афіна” 100 гривень за команду. 

Нагадую реквізити БФ “Афіна”:

Одержувач платежу:

Найменування організації: БО АФIНА БФ БО

Код отримувача:                     36138219

Назва банку:                             ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок отримувача:            26006052622723

Рахунок в форматі IBAN:   UA353206490000026006052622723

Валюта:                                      UAH

Код Банку (МФО):                 320649

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати 

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ. 

Від якої команди зроблений переказ можна не вказувати, оскільки це є абсолютно добровільна справа – допомогти нам фінансово чи ні. Усі зареєстровані команди будуть допущені до змагання на рівних засадах не залежно від внесків та зібраної суми. За бажанням ви можете переказати і більшу суму, оскільки з рахунків БФ “Афіна” сплачуються більшість рахунків при проведенні усіх математичних захолдів. Тобто усі ваші кошти підуть саме на такі цілі. 

2. Реєстрація на математичний занзібар для 4 – 6 класів

Прохання, щоб реєстрацію проводили відповідальні за команди дорослі особи – вчителі, батьки чи керівники гуртків. В разі, якщо з зареєстрованої команди на занзібар прибуде 1 дитина, що за правилами не може брати участь в заході, усім буде зрозуміло хто має виправдовуватися перед дитиною за такі прикрощі. 

Посилання на реєстрацію

Перевірка реєстрації

Реєстрація триватиме до 14.00 понеділка 28 вересня 2020 року

Порядок денний, розподіл аудиторій заходу буде наведений по завершенні реєстрації, напевно у 2-х паралелях він розпочнеться о 10-й ранку, а в третій – о 10:30, щоб зменшити скупчення дітей у приміщеннях університету. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  6 коментарів

  Олена Ведмідь Оприлюднено15:22 - 18.09.2020

  Доброго дня! Шановні організатори, напишіть, будь ласка, Iban для оплати. На жаль, у нас без цієї інформації не виходить зробити внесок.

   Богдан Рубльов Оприлюднено11:01 - 20.09.2020

   Все виправили

   Лена Оприлюднено22:37 - 22.09.2020

   Так сверху же в реквизитах для оплаты iban, так и написано Рахунок у форматі iban. Вводите в т. Ч. С буквами UA и цифры 353 и дальше.. Без пообела, как в реквизитах. Платили через райфайзен он лайн, без проблем прошло.

    Богдан Рубльов Оприлюднено08:06 - 23.09.2020

    Це ми виправили, з самого початку були не повні дані

  Ольга Оприлюднено19:55 - 20.09.2020

  Добрий день. Команда “Котики” 4 клас 178 гімназія, нажаль, не буде приймати участь у заявленому составі. Тому, будь ласка, видаліть її із списку. Дякуємо.

  Вікторія Оприлюднено15:24 - 21.09.2020

  Доброго дня,
  В складі команди НЗ 6.1 відбулися зміни у складі, один з учасників не зможе взяти участь. Зареєстрували команду в оновленому складі, прошу видалити попередній запис. Дякую.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

  Перейти до панелі інструментів