brand

«Математичний занзібар», 13 вересня 2020 Складний початок нового року

«Математичний занзібар», 13 вересня 2020 Складний початок нового року

Уся конкретна інформація стосовно Математичного занзібару – порядок денний, новий розподіл аудиторій (зазначаю, що він постійно оновлюється, бо приходять нові пропозиції від команд) тощо ви знайдете у попередньому пості. Тут просто міркування від організаторів.

Зараз ми усі розриваємося між безпекою та бажанням хоч щось зробити в освіті, олімпіадах, тощо.

Якщо просто сховатися по домівках, перейти на суцільний он-айн, то:

 1. Це й “онлайн” має бути на державному рівні – це й підтримка від держави родин, де батьки повинні також часто лишатися вдома;
 2. Це й розуміння того, що учні, якщо й отримують, то неповноцінну освіту. Усі доводи про вміння працювати онлайн чи самостійно, впираються в просте розуміння нашого сьогодення – що робити, якщо в родині не менше 2 дітей, 1 дитяча кімната, 1 комп’ютер на усіх, включно з дома працюючими батьками.

Якщо нехтувати загрозою зараження вірусом, то:

 1. Діти можуть захворіти, чим наразити на небезпеку себе, а особливо своїх близьких, кому за 50.
 2. Усі наші освітні установи звалили усю відповідальність на директорів навчальних закладів, тобто в разі серйозної хвороби чи не дай боже ще чогось, усі провина на них. Тобто так легко підставити і директорів навчальних закладів, і зрозуміло чому, вони шукають мінімальний привід перевести свій навчальний заклад на онлайн.

Тому істина, як завжди, десь посередині.

 1. Ми будемо проводити наші заходи за графіком в межах розумного, тобто максимальним дотриманням усіх мір безпеки. В цьому можна буде переконатися в неділю при проведенні занзібару, хоча то й коштує нам великих додаткових витрат та зусиль – закупівля антисептиків, масок, запрошення додаткових волонтерів тощо.
 2. При забороні проведення певних заходів будемо їх переводити в онлайн, якщо якість від того не постраждає. У іншому випадку будемо відтерміновувати.

Тому для організаторів є дуже важливим послухати думки вчителів щодо цієї ситуації. Тому прошу усіх зацікавлених прибути на нараду. А батьки, вчителі чи самі діти – лишайтеся вдома, якщо ви відчуваєте певну небезпеку при участь в занзібарі. Якщо ви станете учасником, то дотримуйтесь усіх правил поведінки.

P.S. Мене інколи дивує шалене захоплення деяких учнів, вчителів, викладачів і особливо адміністрацій шкіл та вишів онлайн навчанням. Нікуди не треба ходити, їздити, у приміщеннях навчальних закладів тихо та затишно… От я й начуваюся, якщо цей вірус переможе наша медицина та природа, то чи не захочуть ці захоплені (серед яких багато дуже талановитих людей) інший вірус чи аналогічну загрозу, щоб не повертатися з онлайну ніколи…

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

  1 коментар

  Олена Ведмідь Оприлюднено16:26 - 12.09.2020

  Велика подяка організаторам занзібару. Те, що ви робите, дуже цінно. Ми скучили і з нетерпінням чекаємо на завтрашній день. Буду рада допомогти у будь-яких питаннях, якщо потрібна допомога.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.