brand

Відбір на Міжнародні математичні олімпіади. Відбір на Київські гуртки

Відбір на Міжнародні математичні олімпіади. Відбір на Київські гуртки

Відбір на Міжнародні математичні олімпіади

10 жовтня (субота) – 14 жовтня (середа) 2020 року

Відбір на Київські гуртки

11 жовтня (неділя) 2020 року

Наголошую, що усі наші заходи ми будемо проводити у відповідності 

до епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень, що діють 

в Києві та КНУ ім. Шевченка

1. Особливості цьогорічного відбору на ММО

2. Порядок денний відбору на ММО

3. Фінансові умови проведення відбору на ММО

4. Реєстрація на відбір на ММО

5. Рейтинговий відбір на Київські гуртки

6. Реєстрація на відбір Київські гуртки

1. Особливості цьогорічного відбору на ММО

Цьогорічний відбір на Міжнародні математичні олімпіади (ММО) мав змінити свій формат одразу після попереднього аналогічного заходу. Жодного впливу пандемія на це не мала, окрім епідеміологічних обмежень при їх проведенні. Зміни були заплановані вже рік тому, ну й певні зміни виникли влітку, і поки що як все вирішиться нам невідомо, і вплинути на це, на жаль, ми не в змозі. Отож про все по порядку.

1. Цього року цей відбір проводиться лише щодо участі команд України в ММО і нічого іншого. Тому ми вирішили, що проводити аж 4 тури не варто. Все можна визначити за 3 тури, що заощадить 2 дні при проведенні заходу. Тобто, окрім відсутності 4-го туру немає також і апеляції 1–2 турів (або для когось то був просто день відпочинку). Тобто з урахуванням дня заїзду та від’їзду весь відбір триватиме 5 днів. Текст завдань для усіх буде однаковим.

2. За підсумками цьогорічного відбору будуть сформовані 3 команди від України. 

 • Команда на Romanian Master of Mathematics. Нового запрошення на цей захід ще не було, але якщо орієнтуватися на минулорічний розклад, то офіційна команда складатиметься з 4-х учасників + 2 керівники. За них усіх разом треба було сплатити 300 євро. За кожного додаткового учасника, який виступатиме в особистому заліку, треба сплатити 300 євро за кожного. Цього разу ми даємо змогу ще 6 учасникам долучитися до участі своїм коштом (сплата внеску + дорога). Таким чином перші 4 учасники утворюють офіційних команду від України, наступні 6 за рейтингом можуть взяти участь за зазначеними (або оновленими) умовами. Якщо хтось із перших 10 учасників відмовиться брати участь в захлді, то оргкомітет відбору залишає за собою право запросити наступних за рейтингом учасників чи просто зменшити склад делегації. Очевидно, що то буде суттєво залежати від результатів відбору на ММО. На RММ точно не варто їхати не дуже готовим до того учасникам. 
 • Команда з 4-х дівчат на European Girls’ Mathematical Olympiad. Тут все просто, дівчата, що претендують на місце в команді, мають брати участь в цьому відборі. В команду потрапляють 4 кращі за рейтингом дівчинки. 
 • І найскладніше питання, на яке ми не маємо жодного впливу. Ми відберемо за підсумками цього відбору команду з 6 учнів 8–10 класів для участі в Білоруській республіканській олімпіаді з математики. 

АЛЕ ПОЇДЕМО НА ЦЮ ДУЖЕ ГАРНУ, ДРУЖНЮ ТА ЯКІСНУ ОЛІМПІАДУ ЛИШЕ ЗА УМОВ, ЩО ТО БУДЕ НЕ ЛУКАШЕНКІВСЬКА БІЛОРУСЬ!

Саме про це я наголошував на початку, що нам слід просто дочекатися розвитку подій та підтримувати в межах можливого боротьбу за оновлену Білорусь. Якщо то буде нова Білорусь, то ми звернемося з проханням привезти не 6 учасників, а 12, щоб дати змогу і минулорічним кандидатам таки взяти участь в цьому заході. Дозволять нам чи ні – побачимо. Таким чином відбір на цей захід найбільш непередбачливий на даний момент. 

2. Порядок денний відбору на ММО

Захід буде проведено як завжди протягом 5 днів – субота 10 жовтня день заїзду, середа – 14 жовтня підведення підсумків. Місце проживання та харчування ІПО КНУ ім. Тараса Шевченка, там будуть проведена апеляція та підбитя підсумків. Тури будуть проведені на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики. 

10 жовтня (субота)

14:00 – 18:00 Прибуття учасників відбору

14:30 Обід (для не київських учасників та членів журі відбору)

15:00 – 18:00 Вільний час

18:30 Вечеря (для не київських учасників та членів журі відбору)

11 жовтня (неділя), 12 жовтня (понеділок), 13 жовтня (віторок)

9:00 Сніданок (для не київських учасників та членів журі відбору)

10:00 – 14:30 Тур відбору

14:45 Обід (для не київських учасників та членів журі відбору)

15:20 – 19:00 Вільний час

19:00 Вечеря (для не київських учасників та членів журі відбору)

14 жовтня (середа)

9:00 Сніданок (для не київських учасників та членів журі відбору)

10:00 – 14:00 Апеляція 1–3 турів відбору

14:00 Обід (для не київських учасників та членів журі відбору)

14:30 – 15:00 Підведення підсумків відбору

3. Фінансові умови проведення відбору на ММО

 • для призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (будь-якого року) або ВОМ–2020, хто потребує поселення та триразового харчування, складатиме 3000 гривень.
 • для призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (будь-якого року), або ВОМ–2020, хто не потребує поселення та харчування, складатиме 500 гривень.
 • для не призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, хто потребує поселення та триразового харчування, складатиме 5500 гривень.
 • для не призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, хто не потребує поселення та харчування, складатиме 3000 гривень.

Для не призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики обов’язковою умовою участі є переказ 2500 гривень на рахунки Благодійного Фонду “Афіна” до 14:00 середи 07 жовтня 2020 року. Решту коштів як і внески усіх інших учасників можуть бути здійснені або безготівково на рахунки БФ Афіна або (що нам зручніше) здані у неділю 11 жовтня на коротенькій зустрічі з учасниками відбору перед 1-м туром або одразу по завершенні 1-го туру відбору. 

Нагадую реквізити БФ “Афіна”:

Благодійна організація 

«Благодійний Фонд «Афіна»

04071, вул. Ярославська, 4б

Рахунок № 26006052622723

ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

МФО 320649

код ЄДРПОУ 36138219

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати 

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ від певного то учасника/учасників відбору на ММО» (треба вказати прізвище та ім’я). 

В разі потрапляння учасника, що не був призером IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, в одну з основних команд України (по 4 на RMM і EGMO та 6 до Білорусі) 2500 гривень будуть повернуті такому учаснику відбору. 

При участі від ФМЛ № 27 (м. Харків) та ЛФМЛ (м. Львів) 5 чи більше учасників, ці навчальні заклади мають відрядити по 1 вихователю, щоб доглядати за учасниками не з Києва. Фінансові умови участі дорослих аналогічні до призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики. Прошу цих дорослих (вихователів) заздалегідь зв’язатися з організаторами відбору, щодо організаційних питань. Якщо географія учасників відбору буде більш широкою, то, можливо, в нас будуть ще вихователі з інших регіонів. Це все стане відомо по завершенні реєстрації.

4. Реєстрація на відбір на ММО

В цій реєстрації повинна бути наведена контактна особа (вчитель, керівник гуртка, батьки, інші родичі тощо) для кожного учасника, яка відповідатиме за подорож дитини від домівки до Києва та у зворотному напрямі. В Києві відповідати за учасників відбору під час їх перебування на заході мають вихователі – з моменту їх прибуття на відбір в ІПО 10 жовтня 2020 року та до моменту завершення відбору 14 жовтня 2020 року. При собі обов’язково треба мати стандартну медичну довідку, що вам можна проживати в гуртожитку/готелі та приймати участь у таких заходах. 

Реєстрація

Перевірка реєстрації

Реєстрація триватиме до 14.00 п’ятниці 02 жовтня 2020 року

5. Рейтинговий відбір на Київські гуртки

Відбір на Київські гуртки пройде в неділю 11 жовтня 2020 року. Завдання для учнів 10–11 класів буде в цей день однаковим з учасниками відбору на ММО. Саме задля того, щоб, по-перше, кияни розуміли, що завдання будуть геть не простими, по-друге, щоб учасники ММО на рівних засадах змагалися з киянами саме в цей день. Нагадаю, що минулого року були суперечності із-а того, що до гуртка потрапив киянин, що в саме в 1-му турі показав кращий результат, а у двох інших програв. Але за правилами саме 1-й тур впливає на рейтинг. Усі інші тури – це відбір до ММО. Тобто учасникам, які реально розуміють, що в них не багато шансів або поки немає такого бажання як потрапляння в команди України на міжнародні заходи, достатньо взяти участь рівно в одній олімпіаді 11 жовтня і цей результат не стане гіршим у порівнянні з тими, хто братиме участь у відборі на ММО в усіх 3-х турах. Для 8–9 класів, в яких можуть барит участь і учні молодших класів, текст буде відрізнятися від текстів відбору на ММО. 

Для учнів 10–11 класів захід триватиме з 10:00 до 14:30, для учнів менших класів – з 10:00 до 14:00. 

Фінансові умови участі в цьому відборі – ви маєте переказати 200 гривень на рахунки благодійного фонду “Афіна”, реквізити якого вказані вище. В меті платівки найголовніше вказати, що то благодійний внесок на проведення математичних олімпіад та своє ім’я та прізвище, щоб ми могли розпізнати ваш переказ. 

6. Реєстрація на відбір Київські гуртки

В цій реєстрації повинна бути наведена контактна особа (вчитель, керівник гуртка, батьки, інші родичі тощо) для кожного учасника, яка відповідатиме за дитину. 

Реєстрація

Перевірка реєстрації

Реєстрація триватиме до 14.00 п’ятниці 02 жовтня 2020 року

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  7 коментарів

  Сережа Оприлюднено20:25 - 07.09.2020

  То есть отбор будет только в группу IMO и не будет группы Junior?

   Богдан Рубльов Оприлюднено23:35 - 07.09.2020

   Де там написане про відбір в групу ІМО?

  хфмл 27 Оприлюднено10:15 - 10.09.2020

  Поздравляем Пылаева Игоря с днем рождения! Желаем Игорю удачного выступления на Международной математической олимпиаде 18 сентября, а также успехов в математической сфере!

  IBAN Оприлюднено22:34 - 26.09.2020

  Дайте пожалуйста счёт в формате IBAN, так так в Украине с начала этого года счета дают только в формате IBAN.

  Олена Оприлюднено21:41 - 02.10.2020

  Чи можна отримати інші реквізити на оплату.
  На жаль, вперше не можу оплатити за наданими реквізитами, не вистачає розрахункового рахунку (там повинно бути 29 цифр у реквізитах)

   Богдан Рубльов Оприлюднено21:53 - 02.10.2020

   зараз буде повідомлення з уточненими реквізитами, вибачте, то я випадково виставив застарілі

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.