brand

Математичний занзібар” XVІІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Математичний занзібар” XVІІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

неділя, 13 вересня 2020

Наголошую, що усі наші заходи ми будемо проводити у відповідності

до епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень, що діють

в Києві та КНУ ім. Шевченка

1. Найближчі плани на початок нового навчального року

2. Математичний занзібар Київського турніру

3. Реєстрація на математичний занзібар

1. Найближчі плани на початок нового навчального року

13 вересня 2020      Математичний занзібар (КТ), команди по 6 учасників, 7–11 класи

18 вересня –              LХІ Міжнародна математична олімпіада (он-лайн)

28 вересня 2020      6 учасників, 9–11 класи

27 вересня 2020       Усна командна олімпіада (КТ), команди по 8 учасників, 7–11 класи

04 жовтня 2020       Математичний занзібар для учнів 4–6 класів, команди по 2–3 учасники, 4–6 класи

10 жовтня –                Відбір команди України на міжнародні математичні

14 жовтня 2020         олімпіади –8–11 класи (у програмі – 3 тури відбору)

11 жовтня 2020          Відбір команди Києва на участь в групах Ветеранз та

Джуніор – 7–11 класи (у програмі – 1 тур відбору)

25 жовтня –                 ХІV Всеукраїнський турнір математичних боїв імені

01 листопада 2020   академіка Ляшка І.І., 30 команд (по 6) – 180 учасників, 7–11 класи

                                         (у програмі – командна та особиста олімпіади, 4 тури математичних боїв та     математичний     занзібар)

Наводжу тут ці наші плани, які вже були наведені на сайті, але постійні запитання “що, де, коли” вимагають цього дублювання.

2. Математичний занзібар Київського турніру

Ми розпочнемо олімпіадні змагання цього року проведенням математичного занзібару. Він входить в програму проведення ХVІІ турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової. Як усі останні роки турнір (зокрема і математичний занзібар) проходитиме у чотирьох лігах: наймолодшій (НЛ) – не старше 7 класу, молодшій (МЛ) – 8 класи, середній (СЛ) – 9 класи та старшій (СтЛ) – 10–11 класи. Припустима, але не бажана, участь деяких учнів або цілих команд у більш старшій паралелі у порівнянні з їх справжнім класом навчання. Захід буде проведений на механіко-математичному факультеті (М) та факультеті комп’ютерних наук та кібернетики (К) Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресами проспект Глушкова 4д та 4е відповідно.

Точний розклад заходу буде наведений одразу по завершені реєстрації. Але задля уникнення великої скупченості дітей впродовж Занзібару він буде проведений у 2 зміни. Це дасть змогу зменшити заповнення аудиторій, в яких змагатимуться діти.

Дві ліги – середня та старша змагатимуться з 9:00 до 11:00, старша – на механіко-математичному факультеті (М), середня – на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики (К).

Дві інші ліги – наймолодша та молодша змагатимуться з 12:00 до 14:00, наймолодша – на механіко-математичному факультеті, молодша – на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики.

Об 11:30 розпочнеться нарада з вчителями, напевно, як завжди в ауд. 221К.

Як останні роки ми ввели певні обмеження щодо кількості команд, які зможуть взяти участь в занзібарі як на безкоштовних засадах так і загалом. В разі неможливості розмістити усі зареєстровані команди в нормальних умовах, оргкомітет може скоротити кількість команд у певних лігах за рахунок зменшення кількості команд від навчальних закладів, що заявлять найбільшу кількість команд. Ми повідомимо навчальні заклади про наше рішення, щодо зменшення кількості їхніх команд у заході, а от вирішувати, які саме команди залишити, а які зняти (чи просто переформатувати склади усіх команд) будуть вирішувати вчителі – представники навчального закладу. Швидкість реєстрації команди не має впливати на це рішення.

Від кожного навчального закладу на безкоштовних засадах в занзібарі можуть взяти участь:

до 3-х команд у наймолодшу лігу,

до 2-х команд у молодшу та середню ліги та

до 4-х команд у старшу лігу.

За кожну додаткову команду понад наведеної квоти, яка буде допущена до участі, треба буде внести на нараді вчителів в фонд нашого турніру 250 гривень.

Небажаним є не прибуття на занзібар команд, щодо яких оргкомітет ухвалив участь. Зовсім неможливою щодо участі – це поява на заході команд, які не були взагалі зареєстровані, або тим, щодо яких було прийнято ухвалу про відмову, щодо їх участі. Так само не можлива участь в одній команді менше 4 та більше 6 учнів.

Прошу, щоб реєстрацію проводили дорослі, що відповідатимуть за цю команду протягом заходу. Саме вони мають вирішувати питання, якщо прибуде менша чи більша кількість учасників, а не оргкомітет чи журі турніру.

Також дуже прошу вчителів допомогти дітям заздалегідь ознайомитись з правилами “математичного занзібар”, щоб діти не втрачали бали із-за нерозуміння або невірного тлумачення правил. Основні нюанси занзібару в тому, що команда у повному складі розв’язує усі задачі в довільному порядку. Як тільки вона вважає, що розв’язала задачу і готова надати журі відповідь, вона передає записану відповідь журі. Далі вже відбувається перерахунок балів в усіх команд за цю задачу. Нагадаю, що при правильній відповіді чергової команди, усі, хто так само її розв’язав вірно отримують на 1 бал менше, а при неправильній відповіді – на 1 бал більше. Тому на відміну від інших змагань, своєю неправильною відповіддю ви не дише позбавляєте себе шансів набрати по цій задачі бали, а ще й збільшуєте здобуток супротивників. Не забувайте, що якщо в задачі є декілька вірних відповідей, то зараховується лише наведення їх усіх.

Використання будь-яких електронних засобів, в тому разі навіть мікрокалькуляторів, заборонене. Так само прошу бути уважними протягом Занзібару та не порушувати дисципліну при проведенні заходу – надто голосно обговорювати задачі, чим заважати іншим командам, спілкуватися з учасниками з інших команд, в коридорах спілкуватися з сторонніми людьми (батьки, вчителі) тощо.

3. Реєстрація на математичний занзібар

Математичний занзібар є командне змагання. У кожній команді має бути не більше 6 учнів. Кожна команда отримує 20 задач. Тривалість заходу в усіх лігах – 2 години (120 хвилин). Якщо окремі учасники мають бажання взяти участь в заході, вони мають за допомогою цього сайту або будь-яким іншим засобом об’єднатися в команди та знайти дорослу відповідальну особу за цю збірну команду.

Реєстрація розпочнеться на цьому сайті у з моменту її появи і триватиме

до 14:00 середи 09 вересня 2020 року.

Після цього буде наведений розподіл допущених до участі команд по аудиторіях, точний час початку змагань та інша інформація.

 Посилання на форму для реєстрації

Перевірка реєстрації

Слава Україні!

Героям Слава!

Kateryna

  5 коментарів

  Наталья Оприлюднено09:25 - 09.09.2020

  Добрый день,

  Подскажите, пожалуйста, когда будет открыта регистрация на занзибар 4-6 классов?

  Софія Оприлюднено13:55 - 09.09.2020

  Доброго дня! Чи можливо змінити назву команди?

  Олег Швайко Оприлюднено15:15 - 09.09.2020

  Доброго дня!
  В умовах карантинних обмежень прошу надати інформацію стосовно необхідності отримання медичної довідки для допуску до участі в Занзібірі.

  Дякую

  Арина Оприлюднено21:15 - 10.09.2020

  Добрый день. в команде частично поменялся состав, не все готовы из-за обострения эпидемии участвовать. как поменять состав? спасибо

   Богдан Рубльов Оприлюднено21:40 - 10.09.2020

   Це природно, тому заміни в командах можливі, якщо вони коректні, тобто що в команду не приходить дитина не належного класу навчання. Про це попереджати нікого не треба, але щоб не трапилася ситуація, що прийде більше ніж 6 учасників, наприклад, хтось з потенційно хворих несподівано відчує себе добре і прийде попри попередні домовленості.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.