brand

Реєстрація членів журі на 2020–21 олімпіадний рік

Реєстрація членів журі на 2020–21 олімпіадний рік

1. Кого ми дуже очікуємо серед наших лав

2. Плани роботи журі

3. Реєстрація членів журі

1. Кого ми дуже очікуємо серед наших лав

У першу чергу ми хотіли, щоб більшість журі минулого року продовжило плідно працювати і цього року, ваше натхнення та досвід дуже стануть в нагоді на кожному заході, а особливо при вирішенні складних питань. Але прошу підтвердити, що і на цей рік на вас можна розраховувати, або навпаки вкажіть, що на цей рік у вас геть інші плани. 

Дуже розраховуємо, що до нас долучаться усі цьогорічні першокурсники – як київські так і з інших областей України. Киян ми попередньо опитували на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (тобто на міській олімпіаді) про згоду нам допомагати, то за залишеними контактами до вас звернуться. Усім іншим прохання переказати посилання на цей пост, на цей сайт, на наведену реєстрацію вашим колегам, які, можливо, поки що не в курсі справ. 

Кожний, хто хоче долучитися до нашої команди журі, має оцінити своє бажання, можливість та фах приймати в тому участь. Головне, очевидно, бажання, тоді інші питання стають цілком вирішувані.

2. Плани роботи журі

Київське журі і цього навчального року очікує багато цікавих та відповідальних змагань. Особливо в умовах коронавірусу, нам треба ставати більш гнучкими в своїй роботі при організації та проведенні усіх заходів. Тут можливі і несподівані перенесення дат заходів, переведення частини з них в он-лайн або повністю, або частково, якщо при цьому можна зберегти якість проведення заходу. 

1. XVІІ Київський турнір математичних боїв імені Лесі Рубльової. 

Він триватиме з вересня по грудень 2019 року і складатиметься з таких етапів.

 • Математичний занзібар (13 вересня 2020 року)
 • Усна командна олімпіада (27 вересня 2020 року)
 • 1–2 Математичні бої (жовтень–грудень 2020 року, точні дати поки не визначені)

Бажано мати щонайменше 48 членів журі на кожному заході.

2. XІV Всеукраїнський турнір математичних боїв імені академіка Ляшка. 

Він триватиме з 25 жовтня по 1 листопада 2020 року і складатиметься з таких етапів.

 • Математичний занзібар (25 жовтня 2020 року)
 • Усна командна олімпіада (26 жовтня 2020 року)
 • 1–4 Математичні бої (27, 28, 30 та 31 жовтня 2020 року)
 • Усна особиста олімпіада (1 листопада 2020 року)

Бажано мати щонайменше 60 членів журі для ротації.

3. Змагання для учнів 4–6 класів.

 • Математичний занзібар (4 жовтня 2020 року)
 • ІХ Київська міська олімпіада з математики для учнів 4–6 класів (грудень 2020 року)
 • ІХ олімпіада КНУ ім. Т. Шевченка з математики для учнів 4–6 класів (лютий–березень 2021 року)

Бажано мати щонайменше 48 членів журі на кожному заході.

4. LXХVІ Київська міська олімпіада. 

Вона триватиме у січні–лютому 2021 року і складатиметься з таких етапів.

 • І тур Київської міської олімпіади (січень 2021 року)
 • ІІ тур Київської міської олімпіади (січень 2021 року)
 • І–ІІІ тури відбору команди Києва на ІV етап Всеукраїнської олімпіади (лютий 2021 року)

Бажано мати щонайменше 60 членів журі.

Скрізь наведені попередньо узгоджені дати, які можуть змінитися із-за епідеміологічної ситуації в країні. Тоді все буде додатково уточнюватися, тому бажано для журі мати групу в Телеграм для оперативного оповіщення.

Крім того нам потрібні помічники, які готові допомагати з організацією заходів – вичитування текстів, підготовка матеріалів, робота з батьками та багато-багато іншого. Якщо ви розумієте, що в таких питаннях у вас є “гарна вдача”, то підкажіть нам про це, ми радо вас долучимо до вирішення таких питань, які часто виникають дуже несподівано. Наприклад, вже постало питання придбання рідини для дезінфекції на 13 вересня при проведенні занзібару. 

3. Реєстрація членів журі

Кожний потенційний член журі має подумати, на яких заходах він бажає взяти участь та заповнити належним чином усі пункти реєстрації. Очевидно, що цей вибір не є остаточним, зокрема, ви можете подивитися як сторонній спостерігач, як все відбувається і на наступні заходи вже виявити бажання долучитися. Або навпаки, прийняти участь в перших заходах, зрозуміти, що це “не ваше” і облишити наше журі. Але то скоріше виключення. Зазвичай усі основні члени журі беруть участь в більшості запланованих заходів.

Але так само слід сказати, що кожного року частина постійних членів журі минулих років, розуміє, що на цей рік у нього є більш важливі справи і вже приходять на наші заходи лише інколи. Зазвичай це стосується студентів старших курсів, які або починають активно займатися наукою, або знайшли собі роботу. З іншого боку ціла низка студентів 1 курсу висловлюють бажання долучитися до цього товариства. Саме тому є важливим ця реєстрація, щоб ми знали на кого можна та слід розраховувати протягом навчального року.

Посилання на реєстрацію

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.