brand

«Кванта» оголошує набір на 2020-21 навчальний рік!

«Кванта» оголошує набір на 2020-21 навчальний рік!

kvanta_start_cover «Кванта» оголошує набір на 2020-21 навчальний рік!  Наближається новий навчальний рік, а яке ж навчання без Кванти? 🙂

Окрім звичайних очних занять для киян, у цьому році «Кванта» додатково розпочинає набір дітей з інших міст України в онлайн форматі! У даному пості ви знайдете всю інформацію стосовно занять та зможете зареєструватися (посилання на реєстрацію: https://forms.gle/DT8xD8cJKPe8yfTf8).

Трішки про нас

Вже 4 роки ми навчаємо олімпіадній математиці школярів середньої школи (а також програмуванню). Активні учасники нашого гуртка мають досить вражаючі результати на математичних змаганнях різного рівня — дивіться на сторінці нашого сайту Наші олімпіадні досягнення. При цьому найпрацьовитіші учні 6-8 класів навчаються взагалі безкоштовно! Наша навчальна програма детально продумана та відкатана за останні роки, а наші викладачі — школяри та студенти з купою ентузіазму, які мають олімпіадний досвід. Познайомитися з нами можна на сторінці Наша команда.

 

Кванта в Києві

(коротко: 5-8 класи; очні/online* заняття; Telegram протягом тижня для 6-8 класів)

Формат занять: Заняття відбуваються очно щосуботи протягом 3 годин (разом з перервою). Однак, враховуючи ситуацію існує також ймовірність, що заняття відбудуться дистанційно (див. далі). Додатково у 6-8 класів є ще одна важлива частина навчального процесу — спілкування з викладачами протягом тижня через Telegram, де вони здають задачі та можуть ставити запитання по темах. Більш детальну інформацію про навчання на гуртку ви знайдете тут: Навчальний процес.

Місце та час проведення занять: Кожну суботу з 15:00 до 18:00 на факультеті  комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка (адреса: пр. Академіка Глушкова, 4д, Київ, 03127, станція метро “Виставковий центр”). Перше заняття відбудеться у суботу, 12-го вересня. 

Стосовно впливу COVID-19: Ситуація доволі нестабільна, і ніхто не знає, що станеться в майбутньому. Тому відразу зазначимо, що у разі погіршення епідеміологічного стану в місті, ми перейдемо на онлайн-формат. Ми це зробили, коли ввели карантин, і нам це вдалося. Крім того, ми будемо дотримуватися усіх правил, що введені університетом щодо безпечного проведення занять. Це включає: температурний скринінг при вході на факультет, носіння масок, дотримання обмежень на кількість учнів у аудиторіях та відсутність супроводу дітей далі ніж вхід до факультету.

Вартість та безкоштовні місця: Наступні ціни — це ціни за 1 заняття:

  • Для 5-х класів — 190 грн.
  • Для учнів 6-8-х класів — 285 грн.
  • Для учасників Кванти, що відвідували нас принаймні один семестр у минулому навчальному році, діє знижена ціна — 225 грн.

Перші два заняття безкоштовні, які є випробувальними. Оплата відбувається за семестр, що складається з 2 випробувальних + 12 звичайних занять. Для 6-8 класів залишається правило, що найстаранніші учні навчаються взагалі безкоштовно! Більш детально щодо фінансово-юридичних моментів роботи гуртка можна подивитися на сторінці Вартість та оплата.

 

Кванта для учнів з інших міст

(коротко: 5-7 класи; online-заняття два рази в тиждень;  Telegram протягом тижня)

Формат занять та час проведення: Заняття будуть проходити двічі на тиждень по 1.5 години за допомогою платформи Zoom. У групах планується від 5 до 12 учнів. Перше заняття відбудеться:

  • для 5-х та 7-х класів у понеділок, 14-го вересня;
  • для 6-х класів — у вівторок, 15-го вересня.

Між заняттями спілкування учнів з викладачами відбувається у Telegram, де вони здають задачі та можуть ставити питання по темах.

Вартість та безкоштовні місця: Для усіх класів це складатиме 100 грн/заняття.
Навчальний рік буде розбито на 4 чверті, кожна чверть складається з 14 занять (тобто 7 тижнів), оплата проводитиметься за чверть. Перші два заняття будуть випробувальними (безкоштовними). По результатах першої чверті найстаранніші з учнів отримають безкоштовні місця на наступну чверть! Більш детально щодо фінансово-юридичних моментів роботи гуртка можна подивитися на сторінці
Вартість та оплата.

 

Реєстрація на Кванту

Якщо є бажання пройти конкурсний відбір та відвідувати «Кванту» (або відвідати спочатку випробувальні заняття і потім вирішити, чи хочете до нас приєднатися), будь-ласка, заповніть реєстраційну форму. Реєстрація триватиме до 9 вересня.

button-ua-300x82 «Кванта» оголошує набір на 2020-21 навчальний рік!

До зустрічі на заняттях! 🙂
Кванта

 

Andrew

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.