brand

Про Київські гуртки на 2020–2021 н.р.

Про Київські гуртки на 2020–2021 н.р.

Наголошую, що усі наші заходи ми будемо проводити у відповідності 

до епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень, що діють 

в Києві та КНУ ім. Шевченка

1. Про гурток Полонського

2. Гуртик груп “Ветеранз” та “Джуніорз”

3. Ритм роботи гуртків

1. Про гурток Полонського 

Нагадаємо, що цей гурток був започаткований на честь нашого доброго друга та видатного вчителі Віталія Полонського його друзями та колегами. На цих гуртках проводиться підготовка учнів міста Києва до Міжнародних заходів. Заняття проводяться під егідою Школи математики “Симплекс” і “Кванта” і відбуваються кожного вівторка та четверга на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики. Перерви відбуваються лише на ті тижні, коли в нас проводяться важливі заходи – Всеукраїнські турніри, відбір на ММО тощо. Планується 48 занять впродовж навчального року (по 24 за семестр). Безумовно, як показав цей рік, можливі будь-які зміни у звичний розклад як нашого життя так і проведення гуртків. Дуже сподіватимемося, що все буде відбуватися за звичним розкладом, але ми готові і до різних негараздів.  

 1. Андрієць Семен (Лідер, 10 клас)
 2. Геник Поліна (Лідер, 9 клас)
 3. Дідур Володимир (Гімназія № 178, 11 клас)
 4. Іванчук Роксолана (Наукова Зміна, 10 клас)
 5. Камінський Антон (ПНЛ № 145, 10 клас)
 6. Ковригін Андрій (ліцей № 208, 11 клас)
 7. Лисаков Михайло (УФМЛ, 9 клас)
 8. Наумець Захар (Лідер, 11 клас)
 9. Романюк Ірина (Лідер, 10 клас)
 10. Третьяков Андрій (УФМЛ, 11 клас)

За нашими планами буде проведений відбір на Міжнародні математичні олімпіади з 11 по 13 жовтня 2020 року. Там учасники виборюватимуть право від України потрапити в команди, що змагатимуться на RMM, EGMO та Білоруській республіканській олімпіаді (8–10 класи). За результатами цього відбору гурток Полонського може бути доповнений до 12 учасників (або все лишитися як є, якщо ми зрозуміємо, що наступні учасники не дотягують до рівня учасників цього гуртка). 

За будь-яких умов ці 10 учасників мають право відвідувати гурток Полонскього до завершення наступного IV етапу Всеукраїнської олімпіади, а дівчата – до початку нової EGMO. Так само нагадую, що гурток для учасників безкоштовний, а лектори отримують від засновників гуртка дуже гарну платню. При не бажанні когось з наведених учасників брати участь в гуртку, його не можна замінити ні ким іншим.

2. Гуртик груп “Ветеранз” та “Джуніорз”

Нагадую, що учасники групи “Ветеранз” формуються з найкращих за рейтингом 12 (або трохи більше, якщо рейтинги останніх учасників рівні) учнів 10–11 класів шкіл міста Києва. Аналогічно група “Джуніорз” формується з 12 найкращих учнів 8–9 класів.

Рейтинг кожного учасника складається з суми 6 оцінок по 3-х подіях. Події – міська олімпіада, відбір на IV етап Всеукраїнської олімпіади та відбір на Київські гуртки, що проводиться восени. Оцінка складається з двох складових: перша – абсолютне місце в паралелі, друга – відносний відсоток набраних балів. Розрахунок рейтингу кожного учасника ви бачите в табличці, якщо там є неточності по якомусь з учасників, то підкажіть нам про це і ми все виправимо. 

Наводимо табличку, де показані рейтинги кожного з учасників, які претендували на потрапляння в ці гуртки. 

За нашими планами буде проведений відбір на Київські гуртки пройде в неділю 11 жовтня 2020 року. Завдання для учнів 10–11 класів буде в цей день однаковим з учасниками відбору на ММО. Саме задля того, щоб, по-перше, кияни розуміли, що завдання будуть геть не простими, по-друге, щоб учасники ММО на рівних засадах змагалися з киянами саме в цей день. Нагадаю, що минулого року були суперечності із-а того, що до гуртка потрапив киянин, що в саме в 1-му турі показав кращий результат, а у двох інших програв. Але за правилами саме 1-й тур впливає на рейтинг. Усі інші тури – це відбір до ММО. Тобто учасникам, які реально розуміють, що в них не багато шансів або поки немає такого бажання як потрапляння в команди України на міжнародні заходи, достатньо взяти участь рівно в одній олімпіаді 11 жовтня і цей результат не стане гіршим у порівнянні з тими, хто братиме участь у відборі на ММО в усіх 3-х турах. Для 8–9 класів, в яких можуть барит участь і учні молодших класів, текст буде відрізнятися від текстів відбору на ММО. 

Якщо ви зголосилися брати участь в цих гуртках, то умови такі – 1 заняття 100 гривень. В разі пропуску ви маєте все одно сплатити за пропущене заняття,бо завдання все одно вам доступні і дуже бажано, щоб ви їх опрацювали самостійно до наступного заняття. Усі учасники будуть опитані стосовно згоди на такі умови. В разі відмови місця будуть займати наступні за рейтингом учасники. В разі не відвідування занять або в разі не сплати, після 2 таких подій, учасник буде вилучатися з гуртка і на його місце буде запрошений наступний за рейтингом. 

3. Ритм роботи гуртків

Усі гуртки розпочнуть свою роботу з вересня 2020 року на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики до поки епідеміологічна ситуація буде це дозволяти. Після заборони на проведення цих гуртків вони будуть переведені в режим он-лайн, але сподіваємося, що якщо таке й трапиться, то лише на короткий термін.

Гурток Полонського працюватиме по вівторках та четвергах з 16:30. Протягом 1 семестру планується проведення 24 занять, з перервами на важливі Всеукраїнські та Київські заходи.

Гуртки груп “Ветеранз” та “Джуніорз” працюватимуть по середах з 16:30. Протягом 1 семестру планується проведення 12 занять, з перервами на важливі Всеукраїнські та Київські заходи.

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Kateryna

  3 коментарі

  Ольга Оприлюднено16:41 - 01.09.2020

  Добрий день! Усых с початком нового навчального року 🙂 У цю середу вже будуть зайняття у групы Ветерани?

   Богдан Рубльов Оприлюднено17:52 - 01.09.2020

   Ні, розпочинаємо з наступного тижні

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.