brand

Фінальні змагання найкращих юних математиків України, підсумки

Фінальні змагання найкращих юних математиків України, підсумки

1. Преамбула

2. Підсумки Фінального змагання 

1. Преамбула 

Важко сьогодні навіть оцінити, яка подія є більш важливою – завершення передостаннього змагання минулого олімпіадного року – “Фінальне змагання найкращих юних математиків України”, в якому брали участь 12 найкращих, чи перше змагання нового олімпіадного року – “Всеукраїнська літня математична школа – Математичний олімп”, в якому беруть участь 200 юних талантів. 

Побажаємо успіху нашій Літній математичній школі. Перше змагання року – це візитівка нашої подальшої роботи, презентація нашої команди. Думаю, що наші студенти (і не лише студенти) не підведуть! 

Ще хотілося б побажати успіху літній школі, оскільки цього року вона вперше відбувається он-лайн, сподіваюся, що і востаннє. Діти мають не лише опановувати математику, що он-лайн робити набагато важче ніж вживу, але ще й мати можливість для спілкування з однолітками, лекторами, студентами, вчителями та мати гарне не математичне дозвілля, чого зазвичай було доволі багато. Крім того, не так давно, спілкуючись з колегами, які витратили купу часу навесні та влітку на он-лайн заняття, ми прийшли до думки, що он-лайн можливо і забезпечує певну безпеку від вірусу, та тільки за умови, що діти не перебувають далі в інших місцях скупчення людей. Але в нас виникло питання, яка загроза більш страшна – якщо хтось може заразитися на той вірус при офф-лайн навчанні, тобто вживу (не факт, що то саме під час занять трапиться, але все можливо), чи тотальна втрата зору як дітьми так і викладачами. Багатогодинне перебування біля екранів, часто сумнівної якості, до добра не призведе. Отримати за рік-два масового он-лайну напівсліпу націю дуже не хотілося б… 

2. Підсумки Фінального змагання

Табличку результатів ви можете побачити тут:

1 місце посів Федір Юдін (11 клас, Київ)

2 місце вибороли Климентій Золотарьов (10 клас, Харків) та Пилаєв Ігор (9 клас, Харків).

3 місце завоювали Олексій Масалітін (11 кулас, Київ), Марко Хасін (11 клас, Київ) та Юрій Гладков (11 клас, Харків)

Статус запасного виборов Захар Наумець (10 клас, Київ)

Побажаємо їм успіхів у наступних математичних змаганнях…

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Kateryna

  3 коментарі

  Ігор Оприлюднено15:46 - 16.08.2020

  Пробачте,але у тому форматі,у якому ви виклали результати ,в мене не відкривається. Можете,будь ласка, викласти їх,як текст,або в іншому форматі?

   Богдан Рубльов Оприлюднено17:09 - 16.08.2020

   Краще зверніться до того, в кого воно відкривається. І він вам усе зробить

  Ігор Оприлюднено18:23 - 16.08.2020

  Дякую,звертався… В drive Google завантажив,відкрилося,але в дуже маленькому розмірі. але побачив))

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.