brand

Всеукраїнська он-лайн олімпіада найкращих юних математиків України, підсумки

Всеукраїнська он-лайн олімпіада найкращих юних математиків України, підсумки

 

 1. Результати ВОМ
 2. Учасники відбору на 61-шу он-лайн ІМО
 3. Персональні призи ВОМ
 4. Дипломи та призи від спонсорів ВОМ та ІІІ Всеукраїнської олімпіади для 5–7 класів
 5. Журі та організатори олімпіад

 1. Результати ВОМ

Наводимо остаточні результати та розподіл дипломів для Всеукраїнська он-лайн олімпіада найкращих юних математиків України, а також ІІІ Всеукраїнської олімпіади для учнів 5–7 класів.

Остаточні результати

Стосовно підведення підсумків у ВОМ, яку за усіма об’єктивними чинниками є правонаступницею ІV етапу Всеукраїнської олімпіади. Усі зацікавлені можуть пересвідчилися, що розподіл місць відповідає чинному Положенню. Зрозуміло, що а в деяких паралелях доводилось проводити межу “по-живому”, але така сучасна практика в світі.

Стосовно розподілу дипломів в олімпіаді для 5–7 класів, то тут підхід до розподілу місць менш жорсткий та формальний. При цьому, для учасників що брали участь поза конкурсом, диплом визначається його результатом серед конкурсних учасників. З уточненням що, якщо його результат потрапляє між різними дипломами, то його результат прирівнюється до нижньої межі. Загалом ми мріємо, щоб в цій олімпіаді брали участь представники усіх регіонів, тоді можна буде вийти на більш формальні підходи стосовно розподілу дипломів.

І журі прийняло рішення, що 1 дипломи по паралелі 5–6 класів (тільки учасники, що були в основному списку, а не поза конкурсом) отримують персональні запрошення на участь у наступній Всеукраїнській олімпіаді для учнів 5–7 класів, тобто від цих регіонів можуть взяти участь 2 учасника в конкурсній програмі.

 

 1. Учасники відбору на 61-шу он-лайн ІМО

За проголошеними заздалегідь правилами потрапляння на відбір на ІМО запрошуються кращі 12 з учнів, що змагалися в паралелі 11-х класів, а також абсолютні переможці з паралелей 8–10 класів. Наводимо їхній список.

 

№з\пПрізвище, ім’я, учасникаОбласть
1Юдін Федірм. Київ
2Гладков ЮрійХарківська обл..
3Пилаєв ІгорХарківська обл..
4Масалітін Олексійм. Київ
5Наумець Захарм. Київ
6Хасін Маркм. Київ
7Штанденко Михайлом. Київ
8Романус ЯрославЛьвівська обл..
9Лазуренко ІлляХарківська обл..
10Золотарьов КлиментійХарківська обл..
11Руденко Дмитром. Київ
12Вахітов Антонм. Київ
13Ковригін Андрійм. Київ
14Денисков СвятославХарківська обл..
15Лисаков МихайлоУФМЛ

 

Нагадую, що відбір на 61-шу он-лайн ІМО відбудеться на базі Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Шевченка з 9 по 15 серпня 2020 року. Ось програма відбору по днях:

09 серпня 2020 року (неділя)                       14:00–21:00 (прибуття учасників)

10 серпня 2020 року (понеділок)                9:30–16:00 (1 тур відбору)

11 серпня 2020 року (вівторок)                   9:30–16:00 (2 тур відбору)

12 серпня 2020 року (середа)                       9:30–13:00 (апеляція 1–2 турів)

13 серпня 2020 року (четвер)                      9:30–16:00 (3 тур відбору)

14 серпня 2020 року (п’ятниця)                   9:30–16:00 (4 тур відбору)

15 серпня 2020 року (субота)            9:30–16:00 (апеляція 3–4 турів та                                                                                            підведення підсумків відбору)

Журі працюватиме в режимі он-лайн, тобто на кожному турі буде представник журі, який відповідатиме на запитання, а також скануватиме роботи для перевірки. В дні апеляцій, яка пройде як на ВОМ он-лайн, усі учасники будуть забезпечені гарним Інтернетом, але усім бажано мати пристрої для участі в апеляції на рівних з усіма засадах.

Прошу вибачення, що забувся одразу це прописати. Витрати на перебування в ІПО учнів х Харкова, Львову та УФМЛ будемо ділити навпіл – половину від учасників, половину від організаторів.

 

 1. Персональні призи ВОМ

За традицією, в нас є іменні призи для учасників ВОМ. Нагадую, що будь-хто може започаткувати свій приз і свою номінацію для нього і ми будемо радо нагороджувати більше учасників. оскільки ми трохи хочемо швидше викласти результати, то не встигаємо прямо зараз визначити домінантів. Справа в тому, що голосування за розподіл місць відбувається з прихованими прізвищами, тому нас важко знаходити домінантів. Тому зараз наводимо формулювання, а вже трохи згодом знайдемо лауреатів і допишемо їх в ці повідомлення.

В чому точно треба допомога від учасників, це в знаходженні наймолодшого учасника у ВОМ (тобто серед 8–11 класів)!!! Відгукніться, будь ласка, щоб приз отримав легітимний переможець за цією номінацією.

Призом імені Марини В’язовської за найкращий результат ВОМ серед дівчат  нагороджено Геник Поліну (м. Київ)

Призом імені Сергія Коляди за найкращий результат ВОМ серед учнів не з обласного центру нагороджено Харіна Микиту (Донецька обл.)

Призом імені Антона Тригуба за найкращий результат ВОМ серед учнів, які виступали за старшу паралель, нагороджено Пилаєва Ігора (Харківська обл.)

Призом Збірної України за найкращий результат ВОМ серед учнів, які не виступали в паралелі 11 класу та не потрапили на відбори на ІМО, нагороджено Михайла Носкова (Донецька обл.)

Призом імені В. Лейфури як наймолодшго учасника ВОМ нагороджено Спектрову Марину (Харківська обл.)

Призом імені Віталія Полонського за найкращий результат ВОМ серед учнів ліцею «Лідер» нагороджено Геник Поліну (м. Київ)

 

 1. Дипломи та призи від спонсорів ВОМ та

ІІІ Всеукраїнської олімпіади для 5–7 класів

Усі призери отримують рюкзаки від нашої діаспори, вони будуть розсилатися окремим учасникам або, якщо у певному місті багато переможців, одному з переможців. Тому ми попросимо адреси найближчого відділення Нової пошти в деяких учасників, тобто якщо ви отримаєте таке прохання, то зреагуйте на нього. Дипломи ВОМ та ІІІ Всеукраїнської олімпіади для 5–7 класів будуть виготовлені та також розіслані учасникам. А от справа визнання ВОМ як LX Всеукраїнську олімпіаду (IV етап) залежить від МОН,

 1. Журі та організатори олімпіад

Низький уклін та велика подяка нашому журі та організаторам олімпіади на місцях, які суто на волонтерських засадах зробили цей захід незабутнім для його учасників. Дякую і згодом ми напишемо перипетії організації ВОМ у кожній області, а зараз просто усі чекають на результати, тому їх пора оприлюднити, вони трохі сирі, але…

Слава Україні!!!
Героям Слава!!!

 

 

Zarina

  13 коментарів

  Нікіта Скибицький Оприлюднено19:32 - 24.07.2020

  Хочеться сказати кілька слів з приводу розподілу місць, тим самим спрямувавши дискусію, котра неодмінно виникне, у конструктивне русло.

  З одного боку, ситуація, коли рішення приймаються голосуванням журі, так чи інакше інколи призводить до суб’єктивних чи непослідовних дій, незалежно від складу журі та прізвищ учасників (зауважимо, що при визначенні розподілу місць журі бачать лише бали, а не прізвища).

  З іншого боку, єдиною розумною альтернативною до голосування виглядає певний детермінований алгоритм розподілу місць. Наразі у журі такого алгоритму немає, проте до нього можна сформулювати наступні вимоги:
  1. число призерів — 1/2 від числа учасників, перших і других місць — 1/2 від призерів, перших місць — 1/3 від перших і других місць. Усі ці долі рахуються із точністю до заокруглення у ту чи іншу сторону, із врахуванням учасників із однаковою кількістю балів.
  2. результат роботи такого алгоритму на даних, скажімо, останніх п’яти років має збігатися із розподілами прийнятими журі.

  Якщо у вас такий алгоритм є — будемо раді його розглянути наступного року, як то сталося свого часу із алгоритмом Богдана Ківви відбору команди міста Києва на Всеукраїнську олімпіаду.

  Усі інші пропозиції, на жаль, не є конструктивними, а тому вкрай малоймовірно будуть втілені у життя.

  Проценко Павло Оприлюднено19:34 - 24.07.2020

  Доброго вечора! Я 7-класник, Проценко Павло, брав участь у ВОМ за восьмий клас. Дата нарождення: 09.03.2007.

  Юлія Оприлюднено19:35 - 24.07.2020

  Щира подяка всім організаторам, а особливо Богдану Рубльову, за Ваш ентузіазм та наполегливість!
  Дуже сподіваємось, що учасники від України на ІМО зможуть виступити офіційно. Побажання успіхів та перемог на ІМО усім нашим математикам від молодших!

  Софія Оприлюднено20:15 - 24.07.2020

  Хочу сказати велике спасибі вельмишановним головним організаторам та організаторам на місцях, а також журі за проведення Всеукраїнської он-лайн олімпіади найкращих юних математиків України та ІІІ Всеукраїнської олімпіади для 5-7 класів! Ваша праця неоціненна!!! Хай Бог благословить Вас та всіх діточок міцним здоров’ям!

  Івано- Франківськ Оприлюднено21:03 - 24.07.2020

  ВЕликий уклін та ЩИРА ПОДЯКА організаторам та журі. ВИ реальні фанати своєї справи, і це в идно.Пишу від імені МАЛИХ УЧАСНИКІВ. Це для них реальний шанс проявити себе та навчитися чогось нового, навіть в умовах карантину. Як то к ажуть: хто хоче, той шукає можливість, хто не хоче, той шукає виправдання. Низький уклін!!!!!
  Дякуємо за досвід і за бали, що стали бонусними після апеляції. Здоровя ВСІМ!

  влад Оприлюднено10:09 - 25.07.2020

  всім вдачі на відборах та на IMO! а також щирі привітання “номінанту” приза імені Антона Тригуба))

  Галина Оприлюднено15:48 - 25.07.2020

  Добрий день. Чи будуть оприлюднені результати усіх учасників олімпіади 5-7 класів після апеляції. Дякую.
  Тернопіль

   Kateryna Оприлюднено22:41 - 26.07.2020

   Вони знаходяться в тій самій табличці, що і результати ВОМ

  Галина Оприлюднено16:08 - 25.07.2020

  Тернопіль
  Дякуємо за чудову олімпіаду. Брали участь вперше. Не перемогли, але все ж матимемо перший досвід у змаганнях такого рівня. супер. Завдання теж були цікаві.

  Андрій Оприлюднено16:31 - 25.07.2020

  Дипломи були відправленні місцевим організаторам?

   Богдан Рубльов Оприлюднено21:45 - 25.07.2020

   Які дипломи і яким місцевим організаторам?

  Андрій Оприлюднено09:36 - 26.07.2020

  Як получити дипломи ВОМ? (З 4-го пункта цього посту)

   Богдан Рубльов Оприлюднено10:33 - 26.07.2020

   У попередньому зверненні Ви вже написали начебто дипломи були вже відправлені, але як казав славний Остап Бендер “Скоро только кошки родяться”.

   https://www.youtube.com/watch?v=b5j6-3OsFyg

   Але коли все буде готово, то безумовно ми надішлемо ці дипломи по регіонах, про що зазначимо на сайті

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.