brand

Всеукраїнська он-лайн олімпіада найкращих юних математиків України (ВОМ) 1 тур

Всеукраїнська он-лайн олімпіада найкращих юних математиків України (ВОМ) 1 тур

1. Відбувся 1-й тур ВОМ та ІІІ Всеукраїнської олімпіади для 5–7 класів

2. Умови та розв’язання задач

3. Перевірка та апеляція

1. Відбувся 1-й тур ВОМ та ІІІ Всеукраїнської олімпіади для 5–7 класів

Дуже приємно, що відбулися перші тури двох довгоочікуваних заходів – Всеукраїнської он-лайн олімпіади найкращих математиків України, яка стала точним правонаступником IV етапу Всеукраїнської олімпіади за складом учасників, рівнем завдань, журі тощо, а також ІІІ Всеукраїнської олімпіади для 5–7 класів. Низький уклін усім організаторам на місцях, де здебільшого доклали багато зусиль та склали душу в організацію олімпіадою в цьому легко переконатися, якщо переглянути світлини з кожного регіону, де захід відбувся. 

2. Умови та розв’язання задач

Я дуже вибачаюся перед усіма учасниками за 2 прикрі помилки в умовах задач – 10.3 та 7.3. Трохи ми затягнули з їх виправленням, про що дуже шкодуємо. Незвичний формат трохи забрав часу, поки ми дійсно дісталися до вичитування умов та розв’язань. Сподіваюся, що таке більше не трапиться.

Розв’язання ВОМ
Розв’язання 5-7

3. Перевірка та апеляція 

Що ми дійсно трохи не оцінили – це пересилка робіт учасникам. Загалом, якщо мають змогу після сканування відправити ці роботи своїм учасникам, це було б чудово. Або дати змогу швиденько сфотографувати свої роботи, якщо це не надто затягне весь процес сканування. Усім іншим ми будемо намагатися доправити їхні роботи, як і обіцяли, але на це піде купа часу на жаль. 

Перевірка робіт триватиме протягом понеділка та вівторка. Якщо все піде як заплановане, то у вівторок ввечері вже будуть результати і учасники зможуть проаналізувати свої роботи та критерії перевірки на відповідність. Після того учасники заповнять форму для апеляції. Якщо при перевірці виникнуть певні затримки, то результати можуть з’явитися в середу. У будь-якому разі заяви на апеляцію учасники мають заповнити до 21:00 середи. Після того з’явиться графік проведення апеляції. 

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Kateryna

  7 коментарів

  Наталя Оприлюднено21:14 - 20.07.2020

  дуже дякуємо за вашу небайдужість! аби не ваша наполегливість і величезні зусилля, олімпіада не відбулась би ні в якому вигляді.

   Богдан Рубльов Оприлюднено21:28 - 20.07.2020

   Дякую, щось задачки трохи заскладні виявляються. але ж це змагання. Переможці будуть обов’язково.

  Невідомий Оприлюднено15:17 - 21.07.2020

  Доброго дня. Сьогдні, після другого туру, я загубив термокружку в аудиторії. Чи можна якось забрати його?

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:09 - 21.07.2020

   Забирайте

  Невідомий Оприлюднено15:18 - 21.07.2020

  Доброго дня. Сьогодні, після другого туру, я загубив термокружку в аудиторії. Чи можна якось забрати її?

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:09 - 21.07.2020

   Забирайте

  влад Оприлюднено18:16 - 21.07.2020

  я звісно не знаю, але мені здалося, що 4 задача 1 туру 3 етапу 11 класу складніша, ніж остання 4 етапу за 11 клас. Я по розв язку звісно дивився.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.