brand

Всеукраїнська он-лайн олімпіада найкращих юних математиків України (ВОМ)

Всеукраїнська он-лайн олімпіада найкращих юних математиків України (ВОМ)

Шановні колеги, друзі, учні батьки та усі небайдужі до наших справ!!! Завтра ми маємо провести нашу олімпіаду, яка за своїм представництвом фактично і є справжнім IV етапом Всеукраїнської олімпіади. Спробуємо звернутися в МОН щодо визнання нашої ВОМ в якості правонаступника Всеукраїнської олімпіади цього року, це має стосуватися дипломів, рейтингів, заохочень тощо.

Але передбачити це неможливо. Так само і ІІІ Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів пройде цього року в незвичному форматі, але головне, що відбудеться і ця подія. Найголовніше, що ми втрачаємо – це зібрання разом в одному місці пліч-о-пліч учасників, журі, оргкомітету. То лишає незабутні враження від спілкування, від нових знайомств, від атмосфери такого свята математики. Саме тому цей раз ми просили, щоб хоча б команди кожної області були разом в одному місці. Дуже сподіваюся, що з наступного року все повернеться до звичайного ритму та форм проведення.

Зараз усім бажаю завтра спокійного проведення запланованої та підготовленої олімпіади, щоб все пройшло якнайкраще –у доброзичливій атмосфері, з гарною організацією, з дотриманням принципів доброчесності та неупередженості, бо усі наші діти рівні та найкращі.

В разі виникнення несподіваних питань чи проблем зв’язуйтесь з оргкомітетом в Києві, будемо намагатися допомогти у їх вирішенні. Сподіваюся, що журі своєчасно вийде на зв’язок і долучиться до перевірки робіт.

Слава Україні!!!
Героям Слава!!!

 

 

Zarina

    1 коментар

    Михаил Захарович Оприлюднено12:12 - 20.07.2020

    Я только сейчас увидел информацию об онлайн-олимпиаде. Если еще не поздно, готов работать в жюри. Двейрин М.З., 0667075599

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.