brand

Онлайн табір “Кванта-Літо”

Онлайн табір “Кванта-Літо”

Табір відбудеться! Але замість очного табору ми вирішили організувати онлайн-табір.  Він орієнтований на дітей, що закінчили 5-7 клас. Нижче ви знайдете більш детальну інформацію.

📅 ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕНСИВУ

3-14 серпня, субота та неділя — вихідні.

 

🌞 ПРОГРАМА ІНТЕНСИВУ

Є два варіанти програм “Повноцінна: математика + програмування” або “Тільки математика”:

 • Повноцінна: математика + програмування“. Це означає 6 годин занять в день:
  10:00-13:00: математика
  15:00-18:00: програмування
  Відразу відмітимо, що необов’язково мати досвід у програмуванні. Буде щонайменше дві групи: одна для початківців, тобто тих, хто майже або ніколи не програмував до цього; інша для тих, хто має досвід.
 • “Тільки математика”. Це означає 3 години занять в день:
  10:00-13:00: математика.

Також для обох програм

У вільний час ми організовуємо можливість доздачі задач.

У будь-якій математичній групі буде не більше 12 дітей.

Заняття проводитимуться онлайн

🙋🏽 ХТО НАВЧАТИМЕ

Викладачі інтенсиву — студенти, у минулому переможці Міжнародної Математичної Олімпіади (IMO), Romanian Master in Mathematics, Міжнародна Європейська Олімпіада олімпіада для дівчат (EGMO), III та IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, інформатики та студенти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Ми маємо досвід участі, організації та викладанні у таборах з математики та програмування. Викладачі ведуть протягом декількох років заняття на математичному гуртку «Кванта».

 

💰 ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ТА ЗНИЖКИ

Повноцінна: математика + програмування“: 3800 грн
Тільки математика“: 2300 грн.

Щодо знижок:

 1. Для “найактивніших квантівців”. Як відомо, протягом року всі результати роботи в гуртку фіксуються в “Плюснику”, який містить 2 семестри цього року. Якщо дитина розв’язала понад 80% задач в одному семестрі (стовпчик RR), то знижка за участь становить 10%, у двох — 20%. Результати вже підведені й будуть використані при подальшому узгодженні фінансових питань в індивідуальному порядку.
 2. Для учасників ВОМ-2020. Знижка становить 15% за диплом I-III ВОМ 2020 року або тим, хто посів абсолютне (1 місце) на даній олімпіаді у своєму регіоні.

⚽️ ВИХІДНІ 8-9 СЕРПНЯ

8 та 9 серпня в нашому таборі передбачені вихідні. Буде можливість погуляти на свіжому повітрі, пограти в футбол/волейбол, піти в мотузковий парк або просто зібратися пограти в мафію в парку.
Ми з радістю організуємо безпечні умови для всіх бажаючих. Це не є обов’язковим та не входить до вартості. Приблизні ціни на футбол: 150 грн / півтори години, мотузковий парк: 300 грн / похід, лазертаг: 250 грн / похід, велопрокат: 250 грн / 3 години гра в мафію в парку: 0 грн / одна гра 🙂

 

✔️ РЕЄСТРАЦІЯ НА ІНТЕНСИВ

Для участі в інтенсиві необхідно заповнити заявку до 25 липня цього року! Реєстраційна форма доступна за посиланням нижче.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ:  *реєстрація завершилася*

Усі запрошені до інтенсиву будьте готові здійснити оплату* до кінця липня, після того як будуть оголошені списки учасників.

* Оплата буде здійснюватися у онлайн. Реквізити прийдуть на пошту, вказану при реєстрації.

Якщо у Вас є питання, пишіть нам, будь ласка, на пошту kvantaxyz@gmail.com

Літнього вам настрою!
З повагою,
Кванта

Zarina

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.