brand

ВОМ–2 Доповнення

ВОМ–2 Доповнення

 

 1. Преамбула
 2. Звернення до членів журі та оргкомітету на місцях
 3. Звернення до учасників та батьків потенційних учасників
 4. Далі буде

 

 

 1. Преамбула

 

Все, що тут написане стосується проведення Всеукраїнської он-лайн олімпіади найкращих юних математиків України (ВОМ), а тому, якщо ви не ознайомилися з першим постом про неї, слід спочатку зробити саме це за посиланням:

https://matholymp.com.ua/2020/06/26/vseukrayinska-on-lajn-olimpiada-najkrashhyh-yunyh-matematykiv-ukrayiny-vom/

а також з усіма доповненнями до цього посту.

 

Це чергові міркування та доповнення, вони з’являтимуться доволі регулярно, тому що питання слід оговорювати та вирішувати оперативно.

 

 1. Звернення до членів журі та оргкомітету на місцях

 

Цілком очевидно, що у зв’язку з політичною та епідеміологічною ситуацію в країні марно очікувати від МОН будь-якої підтримки наших планів. До речі, я до того ставлюся з абсолютним розумінням, бо надважливі і першочергові речі для нас, але не для більшості освітян, тим паче чиновників високого рангу від освіти. Їм би вирішити як спокійно довести ЗНО до кінця, як провести вступну кампанію, як вирішити питання з навчанням з 1 вересня, з дитячими таборами в серпні тощо.

 

Тому Всеукраїнську олімпіаду з математики ми проводитимемо власними силами з максимальним дотриманням усіх вимог безпеки, а також із збереженням духу та традицій IV етапу Всеукраїнської олімпіади. Тому усі члени журі та оргкомітету, які готові долучитися до нашої команди, щоб провести для усіх наших найкращих юних математиків цей захід, ми радо чекаємо і готові до спільної співпраці. Усі питання треба ставити, обговорювати та вирішувати.

 

Запрошення дітей щодо участі в заході я можу відправити хіба що від свого імені як голови журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади. Це не означає, що я припиняю намагання таки максимально “легімітизувати” ВОМ в сенсі підтримки від МОН, але то дуже і дуже важко досягнути.

 

Якщо для вас головне мати наказ від МОНу (якого напевно цього разу не буде), то не турбуйте нас, будь ласка, своїми застереженнями на кшталт “Якщо не буде наказу з МОН, то з ймовірністю 100% в області таку олімпіаду організувати не вдасться. Тим більше, за такої епідеміологічної ситуації ніхто не стане брати на себе відповідальності.” Ми спокійно обійдемося без таких зауважень та “побажань! Просто треба чесно сказати, що ви не можете/не хочете за таких умов нам допомагати, цього буде цілком достатньо.

 

 1. Звернення до учасників та батьків потенційних учасників

 

Сподіваюся, що ви розумієте, що ми плануємо проведення ВОМ не лише, а точніше геть не задля себе та якихось своїх амбіційних планів. Я взагалі жодного зиску в тому не бачу, окрім турботи про наших талановитих дітей в такій скрутній ситуації, щоб ці таланти не дай боже не припинили активне вивчення математики.

 

Оскільки ми це проводимо і для вас, то від вас буде потрібна певна допомога-співучасть. Незабаром ми будемо по заявках від областей на IV етап Всеукраїнської олімпіади звертатися до дітей та їхніх батьків, щоб з’ясувати питання щодо участі в ВОМ. Це буде, напевно, звернення від членів нашої команди на місцях, а можливо і від нас безпосередньо з Києва, то не принципово. Важливим є таке.

 

Якщо ви погоджуєтеся, то, напевно, слід буде про це нас усно чи письмово повідомити про згоду щодо участі вашої дитини в ВОМ. Задля цього ви маєте пересвідчитися, що умови участі в вашому регіоні відповідають належному рівню безпеки або скажіть, чим треба допомогти, щоб ви були спокійні.

Якщо, наприклад, ви та ваша дитина живуть не в обласному центру, до якого важко діставатися в день туру, то вам слід подбати про оренду квартири на 2–3 дні в цьому обласному центрі, щоб спокійно прийняти участь у ВОМ. Якщо ви не можете дозволити собі такі витрати як оренда квартири, то ми відшкодуємо вам ці збитки, але сподіваємося, що таки випадку будуть поодинокі (а може і геть не буде).

 

Так само, якщо ви відмовляєтеся від участі з різних міркувань (на часі перелічити такі резони дуже складно із-за того, що їх забагато), то так само нас слід попередити про це заздалегідь, щоб ми могли знайти заміну вашій дитини з наступних за рейтингом учасників від області.

 

Нагадую, що саме участь майже усіх тих, хто мав брати участь в IV етапі Всеукраїнської олімпіади, може стати запорукою звернення в МОН щодо визнання цих результатів офіційними. Але задля того нам треба все провести бездоганно.

 

 

 1. Далі буде…

 

 

 

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

 

Юля

  1 коментар

  Олег Швайко Оприлюднено16:21 - 30.06.2020

  Доброго дня!

  А де можна ознайомимтись з списками голів обласних оргкомітетів налагодженння для співпраці з батьківськими комітетами?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.