brand

Всеукраїнська олімпіада математиків (ВОМ. Перші доповнення та запитання

Всеукраїнська олімпіада математиків (ВОМ. Перші доповнення та запитання

1. Преамбула
2. Перші запитання
3. Уточнення щодо учасників ВОМ
4. Про ІІІ Всеукраїнську олімпіаду для 5–7 класів
5. Далі буде

Преамбула 

Все, що тут написане стосується проведення Всеукраїнської он-лайн олімпіади найкращих юних математиків України (ВОМ), а тому, якщо ви не ознайомилися з першим постом про неї, слід спочатку зробити саме це за посиланням:

https://matholymp.com.ua/2020/06/26/vseukrayinska-on-lajn-olimpiada-najkrashhyh-yunyh-matematykiv-ukrayiny-vom/

Перші запитання 

1. Участь в ВОМ представників УФМЛ.

Учасники від УФМЛ перепитують про свою можливу участь у ВОМ. Спочатку треба, щоб керівник команди узгодив список учасників відповідно до проведеного відбору восени та списку, що був поданий щодо участі в IV етапі Всеукраїнської олімпіади. Якщо там все буз змін, то пропонується така участь членів команди від УФМЛ. Вони мають долучитися до команд тієї області, де вони зараз проживають. Точніше, зв’язатися з організаторами ВОМ у відповідній області і попросити зарезервувати і собі місце. В разі виникнення певних непорозумінь чи проблем – зв’яжіться з нами. 

Уточнення щодо учасників ВОМ

Ми дуже просимо, щоб учасники від області відповідали заявці від області на IV етап Всеукраїнської олімпіади. В ідеалі – усі заплановані учасники IV етапу стають учасниками ВОМ. Якщо деякі учасники не зможуть взяти участь у ВОМ, то потрібне їхня відмова, тобто, щоб не сталося так, що дитина геть не в курсі проведення ВОМ, а його вже замінили. Тому й стосовно попереднього запитання – нам треба спочатку отримати заявку УФМЛ та список учасників ВОМ від УФМЛ.

Це дуже важливо ще й тому що, якщо ми надалі будемо звертатися до визнання результатів цієї олімпіади, щоб діти отримали не лише наші дипломи, то це буде чи не найважливішим аргументом.

Про ІІІ Всеукраїнську олімпіаду для 5–7 класів

Тут я б хотів просто перепитати потенційних учасників ІІІ Всеукраїнської олімпіади для учнів 5–7 класів. Вона планувалася на кінець квітня – початок травня. Зрозуміло, що її проведення було перенесене/скасоване.

За правилами її проведення від кожної області планувалася участь 3-х учнів – по одному з 5, 6 та 7 класів. Якщо учасники від областей визначені, то може її проведення сумістити з ВОМ? Бо організатори обох заходів здебільшого однакові.,задачі та журі – готові. Можемо цього разу провести її лише для учасників тих областей, які воліють це зробити. Дуже шкода, якщо такий захід зникне хоч на рік в нашому календарі, бо цілий прошарок дітей не зможе вже взяти в ньому участь. 

Далі буде…

Загалом ми плануємо обговорювати усі питання якомога швидше, тому слідкуйте за сайтом і переказуйте свої питання, пропозиції, зауваження, побажання тощо у будь-який спосіб, ми їх тут оприлюднимо, якщо там не буде нічого особистого…

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Kateryna

  11 коментарів

  Валерія О Оприлюднено10:21 - 28.06.2020

  Вітаю!

  Приємні новини зранку про можливість проведення ІІІ Всеукру для 5-7 кл.
  Думаю, київські учасники з радістю приєднаються!
  Сподіваємость, що все вийде! І дуже вдячні, що не забуваєте про нас.

  З повагою, Валерія Осокіна

  Вікторія Оприлюднено10:23 - 28.06.2020

  Шановний Богдан Владиславович,
  Ми дуже вдячні, що ви не забули про наймолодших математиків і всеукр 5-7 класів. Дитина сподівається на проведення і дуже очікує на подію. Підтримуємо вашу пропозицію і сподіваємось, що у заплановані дати буде проведено і всеукр для 5-7 класів.

   Богдан Рубльов Оприлюднено10:49 - 28.06.2020

   Це поки що пропозиція, якщо принаймні 10 регіонів долучаться, проведемо точно

  Юлія Оприлюднено11:17 - 28.06.2020

  Добрий день! Богдан Владиславович, дуже вдячні Вам, що не забули і про молодших учаників всеукру! Для дітей буде великим розчаруванням, якщо його не відбудеться. Сподіваюся, що і іншим областям це так само цікаво, як і Києву, бо ж діти чекають чесних та сильних суперників.
  Дякую Вам за те що не залишаєте цю тяжку справу – проведення олімпіад навіть в такі складні часи!
  З повагою, Юлія.
  P.S. Якщо зараз не вдасться провести всеукр 5-7, то чи буде можливість провести його по завершенню карантину?

   Богдан Рубльов Оприлюднено12:02 - 28.06.2020

   Побачимо, все вирішуватиметься в регіонах, як на мене, чи встигли вони відібрати учасників. Якщо так, то думаю, що діти та батьки того чекають, якщо ні, то все стає складнішим. Карантин в різних регіонах може бут різним, якщо в Києві його послаблять – час буде проводити заходи нового навчального року… Чекатимемо на реакцію з наших областей

  Жанна Китаева Оприлюднено12:05 - 28.06.2020

  Вітаю!
  Щиро дякуємо, що згадали й про наймолодших, 5-7 класи. Мої два потенційні учасники дуже зраділи цій новині сьогодні зранку. Дуже сподіваємося, що регіони підтримають – оскільки вони все одно будуть проводити ВОМ, то сподіваємося, що три додаткові дитини від регіона буде не важко запросити та розмістити.
  Дуже чекаємо на позитивний розвиток подій та проведення олімпіади!

  Віталія Оприлюднено13:25 - 28.06.2020

  Чи можливе проведення в інші дати? Серпень?

  Віталія Оприлюднено13:50 - 28.06.2020

  Доброго дня. А інші дати не можуть бути? Серпень?

   Богдан Рубльов Оприлюднено14:28 - 28.06.2020

   Якійсь термін має бути, липень – зазначені дати чи інші, серпень, вересень…, але все одно знайдуться люди, яких то не влаштує. Тому давайте вже зупинимося на цих. Пояснення просте – 11-класники очікують результатів ЗНО, на серпень можлива подача документів і відпочинок, може якісь літні школи вдасться організувати. Знову таки – фінальні змагання хочеться провести для переможців ВОМ

  Олег Швайко Оприлюднено13:19 - 29.06.2020

  Доброго дня!
  Стосовно ІІІ Всеукраїнської олімпіади для 5–7 класів – Вінниця готова в усіх паралелях.

  Дякуємо!

  Олег Швайко Оприлюднено13:34 - 29.06.2020

  Доброго дня!

  Стосовно ІІІ ВсеУкра для 5-7 класів.
  Вінниця готова в усіх 3 паралелях.

  Дякуємо!

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.