brand

Просто новини

1. Вийшов з друку черговий щорічник

2. Про Всеукраїнську олімпіаду

3. Замовлення книжок

Вийшов з друку черговий щорічник

Цей щорічник вдалося видати на початку березня. На прохання авторів видавництво “Гімназія” встигло її видати до IV етапу Всеукраїнської олімпіади, за що ми дуже-дуже їм вдячні, але в події втрутилися непередбачливі обставини з вірусом. Тому до читачів ця книжка потрапить трохи пізніше. В Київ її встигли привезти напередодні оголошення карантину в країні і завдяки нашим помічникам – студентам кібернетикам Катерині, Марку, Андрію та Богдану – вона зберігається у добре відомій “каморці”, де народжуються основні олімпіадні події та пропозиції. Там її можна замовити у будь-якій кількості. Вартість дорівнює собівартості, а саме 150 гр. 

image-2020-05-27-145849 Просто новини image-2020-05-27-145855 Просто новини

Про Всеукраїнську олімпіаду

Ми мріємо провести довгоочікуваний і багато разів перенесений  та відмінений IV етап Всеукраїнської олімпіади і цього навчального року, хоча б влітку. Але все буде залежати від епідеміологічної ситуації в країні, отож, якщо ви хочете допомогти вирішенню цієї проблеми, то: 

НЕ ХВОРІЙТЕ САМІ, НЕ ЗАРАЖАЙТЕ ІНШИХ 

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА УСІХ НАВКОЛО СЕБЕ!!!

Замовлення книжок

Для бажаючих терміново придбати книжки пропонуємо заповнити таку форму

Усі інші зможуть придбати ці книжки в своїх регіонах у відповідних магазинах та книжкових базарах, або починаючи з осені на наших стандартних заходах, які ми плануємо проводити як завжди.

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Kateryna

  6 коментарів

  Оксана Оприлюднено15:29 - 27.05.2020

  Дякуємо за онлайн олімпіаду для учнів! Чи будуть для переможців дипломи?

  Лариса Оприлюднено15:54 - 27.05.2020

  Шановний Богдане Владиславовичу! Дякуємо і бажаємо Вам і команді Ваших колег, помічників і однодумців здоров’я, творчої наснаги і успіхів у справі організації 4 етапу Всеукраїнської олімпіади з математики! Учні чекають і готуються до цієї події! Хочеться вірити, що влітку вона неодмінно відбудеться!

  Ольга Оприлюднено17:25 - 27.05.2020

  А як замовити книжку?

   Богдан Рубльов Оприлюднено23:20 - 27.05.2020

   Завітати на факультет кібернетики в слушний час або заповнити форму на сайті

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.