brand

Україна на EGMO – 2020

Україна на EGMO – 2020

 1. Передмова
 2. Наші учасниці
 3. Умови та розв’язання

Передмова

У цьому році всеєвропейська олімпіада з математики для дівчат EGMO мала б відбутися на березі Північного моря у містечку Egmondaanzee (Нідерланди)….

egmond_aan_zee_-_lighthouse-300x225 Україна на EGMO – 2020

Але з відомих всім причин усі учасники і керівники усіх команд, а також самі організатори лишилися по своїх домівках. Вже в середині березня організатори повідомили про можливі проблеми проведення. Вони мали декілька варіантів: проводити змагання як заплановано, перенести його на літо/осінь, відмінити взагалі, провести через декілька років (наприклад у 2022), провести змагання онлайн, тощо.

Після роздумів та обговорень було прийняте рішення проводити EGMO-2020 в онлайн форматі.

virtual_egmo-300x150 Україна на EGMO – 2020

Змагання відбуватиметься з 15 по 21 квітня. Сьогодні було проведено онлайн відкриття, а два тури EGMO відбудуться протягом 16-18 квітня. У кожній країні локальні організатори самі обиратимуть час початку та формат. В Україні тури для наших учасниць відбудуться 16 і 17 квітня в першій половині дня за київським часом. Кожного туру учасницям буде запропоновано 3 задачі на 4.5 години, які вони будуть самостійно розв’язувати у себе вдома. Комплект задач було сформовано організаторами у атмосфері суворої секретності!

Наші учасниці

Загалом для проведення змагання онлайн було ухвалено спеціальні правила цьогорічного EGMO. Вони зокрема передбачають, що не буде координації та засідань журі. Роботи перевірятимуться лише керівниками команди (за заздалегідь надісланими схемами оцінювання) і ці результати будуть внесені як офіційні. 

Нагадаю, що за підсумками осінніх відбіркових турів до збірної команди України увійшли Ліза Горох, Роксолана Іванчук, Яна Колодач та Юля Татарінова.

team-185x300 Україна на EGMO – 2020

Учасниці старанно готувалися до EGMO протягом усього року та всі (а особливо керівники!!!) хотіли відвідати квітневе морське узбережжя.

egmo20-300x168 Україна на EGMO – 2020

На жаль всесвітня пандемія трохи змінила наші плани. Та незважаючи на те що змагання перенесене в онлайн формат, всі з насолодою проводять час вдома, учасниці готуються до онлайн турів, а керівники до перевірки, всі ми не втрачаємо надії і десь подумки мріємо, що “наступного разу’’ все ж таки потрапимо туди, адже «на небе только и разговоров что о море…»

egmond-aan-zee-300x200 Україна на EGMO – 2020

Умови та розв’язання

Зазвичай завдання на ЕГМО є дуже збалансовані і цікаві, вони є найбільш близькими за рівнем до рівня ІМО (простіші, звичайно, але якість, красота, тощо саме в дусі ІМО), бо до їх упорядкування не долучаються одіозні постаті. Тому керівники команди України пропонують зацікавленим не шукати умови в Інтернеті, а написати ці тури самостійно. Для цього ми пропонуємо написати ці тури в понеділок 20 квітня та вівторок 21 квітня з 10:00 до 14:30. Завдання будуть оприлюднені на нашому сайті. По завершенні будуть оприлюднені і розв’язання.

Юля

  2 коментарі

  Игорь Оприлюднено20:40 - 15.04.2020

  В этом году у нас наверное самая молодая команда. Успеха девочкам! 🙂

   філософ Оприлюднено08:56 - 16.04.2020

   Похоже что так.Горох,Татаринова,Иванчук – 9 класс. Колодач-10 класс. (Татаринова с Харькова,все остальные 3 -с Киева). Желаю решить все задачи!!!!

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.