brand

Про благодійний внесок

Про благодійний внесок

Загалом олімпіади зацікавили набагато більше юних математиків у порівнянні з очікуваним, а тому хотілося б на це адекватно зреагувати. Бо при малій кількості бажаючих, то не мало сенсу робити.

В мене таке питання для учасників наших он-лайн олімпіад та їхніх батьків. Як ви оцінюєте зібрати певну винагороду для нашого журі? Я наведу зусилля, які витрачаються організаторами та журі олімпіади.

 1. Підбір завдань.
 2. Вичитування коректності цих завдань, цікавості, відповідності програмам.
 3. Набір задач у редакторі, підготовка умов та текстів.
 4. Організація викладення задач, прийняття розв’язань.
 5. Перевірка завдань.

Я просив би кожного учасника порадитися з батьками та перепитати, чи вартує ця робота, що робиться суто для вас (бо нам від того жодного зиску немає) певної винагороди. Думаю, що усі це  підтримують морально, а от матеріально зараз не прості часи в світі, тому, можливо, не усім це можна зараз зробити. Але за будь-яких умов, ви можете переказати подяку журі за його роботу і зробити благодійний внесок на Благодійний фонд “Афіна”, де це доволі зручно можна робити не виходячи з будинку. Якщо ви очікуєте моєї поради стосовно суми, то це залежить від ваших можливостей. Суми від 100 до 200 гривень (за усі 4 олімпіади) буде цілком достатньо. Але як би ви не вчинили – переказали значно більшу суму, або не переказали нічого – це нічого н змінить сенсі проведення цих олімпіад, а також в сенсі оприлюднення внесків. Ми оприлюднимо лише по завершенні усіх олімпіад загальну зібрану суму, суто для звіту. Без вказування жодного прізвища, тим паче, що прізвища буде бачити лише бухгалтер Фонду. Усі реквізити Фонду є на сайті. Ще раз наголошую, що жодних обмежень стосовно своєчасно зареєстрованих учасників не буде.

Zarina

  4 коментарі

  Каличак В. Оприлюднено18:00 - 07.04.2020

  Ми вчора перерахували 500гривень, хоча вважаємо, що і цього не достатньо, бо вартує більшого! Слова подяки за організацію і проведення олімпіад – додаємо!) І, звісно, – привітання зі святом та побажання МІЦНОГО ЗДОРОВЯ усім організаторам, жюрі, діткам та іх родинам!!!!!

  К.О. Оприлюднено20:30 - 07.04.2020

  Що завгодно, аби швидше перевіряли! 🙂

  Якщо без жартів, звичайно олімпіадний рух потребує підтримки!
  Спонсори, ау!

   Богдан Рубльов Оприлюднено00:22 - 08.04.2020

   Вибачте, швидше не виходить, бо студенти так само дуже завантажені онлайн навчанням, забагато предметів вивчати заочно чи через zoom не просто. Але все врешті решт перевіримо. Дякую за вашу небайдужість.

  Наталія Оприлюднено01:44 - 08.04.2020

  Цінуємо і підтримуємо.
  Переказали кошти ще після першої олімпіади.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.