brand

Про олімпіаду з геометрії та інше

Про олімпіаду з геометрії та інше

 1. Спочатку про інше
 2. Підсумки олімпіади з ТЧ
 3. Про олімпіаду з геометрії
 4. Ще раз нагадування про оформлення робіт
 5. Графік наступних олімпіад

Спочатку про інше

Загалом олімпіади зацікавили набагато більше юних математиків у порівнянні з очікуваним, а тому хотілося б на це адекватно зреагувати. Бо при малій кількості бажаючих, то не мало сенсу робити.

В мене таке питання для учасників наших он-лайн олімпіад та їхніх батьків. Як ви оцінюєте зібрати певну винагороду для нашого журі? Я наведу зусилля, які витрачаються організаторами та журі олімпіади.

 1. Підбір завдань.
 2. Вичитування коректності цих завдань, цікавості, відповідності програмам.
 3. Набір задач у редакторі, підготовка умов та текстів.
 4. Організація викладення задач, прийняття розв’язань.
 5. Перевірка завдань.

Я просив би кожного учасника порадитися з батьками та перепитати, чи вартує ця робота, що робиться суто для вас (бо нам від того жодного зиску немає) певної винагороди. Думаю, що усі це  підтримують морально, а от матеріально зараз не прості часи в світі, тому, можливо, не усім це можна зараз зробити. Але за будь-яких умов, ви можете переказати подяку журі за його роботу і зробити благодійний внесок на Благодійний фонд “Афіна”, де це доволі зручно можна робити не виходячи з будинку. Якщо ви очікуєте моєї поради стосовно суми, то це залежить від ваших можливостей. Суми від 100 до 200 гривень (за усі 4 олімпіади) буде цілком достатньо. Але як би ви не вчинили – переказали значно більшу суму, або не переказали нічого – це нічого н змінить сенсі проведення цих олімпіад, а також в сенсі оприлюднення внесків. Ми оприлюднимо лише по завершенні усіх олімпіад загальну зібрану суму, суто для звіту. Без вказування жодного прізвища, тим паче, що прізвища буде бачити лише бухгалтер Фонду. Усі реквізити Фонду є на сайті. Ще раз наголошую, що жодних обмежень стосовно своєчасно зареєстрованих учасників не буде.

Підсумки олімпіади з ТЧ

Ще раз прошу не турбувати журі стосовно результатів. Це був перший досвід, тому ваші розв’язання отримані в доволі не зручному вигляді і перевірка ускладнюється. Оскільки далі ви захочете перепитати чому певна задача оцінена так чи інакше, дайте змогу зараз все спокійно перевірити. По завершені перевірки усі результати будуть виставлені на сайті.

Про олімпіаду з геометрії

Олімпіада розпочнеться в суботу 28 березня 2020 року о 10:00.

Для 4-х класів вона триватиме з 10:00 до 12:00.

Для 5–7-х класів вона триватиме з 10:00 до 13:00.

Для 8–11-х класів вона триватиме з 10:00 до 14:00.

Наводимо список учасників цієї олімпіади, чиї роботи, вразі їх коректного і своєчасного оформлення будуть перевірені спільним журі олімпіади з однаковими критеріями.

Список

Прошу усіх потренуватися, як швидко та належним чином оформлювати свої роботи та пересилати належним чином.

Так само питання зв’язку з учасниками під час олімпіади. Можливо, що телеграм канал був би найзручнішим за таких умов. Але тут є дві сторони такого джерела: з одного боку усі учасники одночасно будуть бачити питання та відповіді, і не повторюватимуть їх, а журі може давати відповіді для усіх одночасно; з іншого – то може дуже відволікати від роботи, бо на кожне таке повідомлення доведеться реагувати.

Знову наголошуємо, що

заборонено користуватися будь-якими електронними засобами, для розв’язання задач, а також іншою сторонньою допомогою“.

Ще раз нагадування про оформлення робіт

Всі вимоги є обов’язковими!

 1. Кожний папірець розв’язання має бути підписаним (прізвище та ім’я) та кожна задача записується на окремому листку чи групі листів. Розв’язки повинні бути відправлені одним файлом у форматі PDF (конвертувати фотографії в pdf, можна, наприклад, на сайті https://png2pdf.com).
 2. Також, PDF файл слід підписатиза прикладом:Іван Іванович Іванов. 4 клас (вказуєте Ваш клас)
 3. Розв’язки прикріпляти до гугл-форми (буде опублікована в день олімпіади на сайті та прикріплена разом з умовами). Прослідкуйте за тим, щоб у Вас був створений гугл-аккаунт (обов’язково для відправки форми).

Графік наступних олімпіад

Наші олімпіади були заплановані на карантин, що завершиться на початку квітня, тому був запланований такий щільний графік. Оскільки відтепер карантин продовжено, то ми вирішили змінити графік наступних олімпіад. Вони будуть по суботах о 10:00, тобто 4 та 11 квітня будуть проведені олімпіади з алгебри та комбінаторики. Порядок цих олімпіад буде залежати від того, яка швидше буде підготована оргкомітетом.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

 

Kateryna

  11 коментарів

  Богдан Оприлюднено22:54 - 27.03.2020

  Добрий вечір! В мене питання до того, як саме відправляти декілька фото із розв’язанням. В олімпіаді з теорії чисел, на гугл диск можна було відправити лише один файл. Тобто, потрібно всі фото вставляти, наприклад, в ворд, і тоді конвертувати, чи як?

   А. И. В. Оприлюднено06:22 - 28.03.2020

   Є такий сайт: https://png2pdf.com/ . Щоб зробити з ваших фотографій 1 (один) пдф-файл, треба:
   1. Натиснути на кнопку “Upload Files” (“Завантажити файли”);
   2. Обрати фотографії вашої роботи;
   3. Почекати, доки не стане активною кнопка “Combined” (“Об’єднаний”) та натиснути її;
   4. Завантажити “об’єднаний” файл (у мене він спочатку називався просто png2pdf.pdf);
   5. Завантажити його на Google Диск під необхідною назвою (див. статтю);
   6. Прикріпити цей файл до форми (див. статтю).

  Катерина Оприлюднено00:36 - 28.03.2020

  ЧИ МОЖНА БУДЕ ВІДІСЛАТИ ВІДПОВІДІ НА ПОШТУ

  Олександр Оприлюднено02:33 - 28.03.2020

  Як у ворд намалювати геометію

  А. И. В. Оприлюднено06:47 - 28.03.2020

  А где будут задания олимпиады?

  Ирина Оприлюднено07:49 - 28.03.2020

  Доброе утро! Можно ещё зарегистрировать ребенка? Прозевали.

  А. И. В. Оприлюднено09:50 - 28.03.2020

  А зачем???

  Олексадра Оприлюднено09:56 - 28.03.2020

  Не має Вже 9-55, а посилання на задачі з геометрії не має. Через 5 хвилин починається час олімпіади. На диску, де були завдання з алгебри, теж нічого не має.

  Арсений Оприлюднено12:57 - 28.03.2020

  Подскажите, пожалуйста, сколько времени есть на отправку?. До 13:00 или до 13:20 ( пишут до 13:00 олимпиаду плюс время на отправку)? Спасибо за ответ

   Богдан Рубльов Оприлюднено13:30 - 28.03.2020

   20 хвилин

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.