brand

Про онлайн олімпіаду

Про онлайн олімпіаду

 1. Учасники олімпіади
 2. Перевірка робіт та підведення підсумків

Учасники олімпіади

Як ми й домовлялися, олімпіада розпочнеться в середу 25 березня 2020 року о 13:00.

Для 4-х класів вона триватиме з 13:00 до 15:00.

Для 5–7-х класів вона триватиме з 13:00 до 16:00.

Для 8–11-х класів вона триватиме з 13:00 до 17:00.

Наводимо список учасників цієї олімпіади, чиї роботи, вразі їх коректного і своєчасного оформлення будуть перевірені спільним журі олімпіади з однаковими критеріями.

Реєстрація на онлайн олімпіаду (2)

Навіть можливі певні підведення підсумків та нагородження переможців як окремих олімпіад, так і переможців за підсумками усіх 4-х олімпіад. Але про це нижче.

Усі інші бажаючи взяти участь в олімпіаді, хто не встиг або не захотів своєчасно зареєструватися, можуть перевірити свої здобутки за запропонованими офіційними розв’язаннями (зрозуміло, що вони не єдині можливі), а також перевірити набрані бали за наведеними критеріями оцінювання задач.

 

Перевірка робіт та підведення підсумків

Принципи роботи журі будуть дуже простими. Кожний член журі перевірятиме не більше однієї задачі у старших класах або 1–2 задач у молодших касах. Тому для нас важливо, щоб кожний листочок був підписаний і кожна нова задача оформлювалася на новому листочку.

Оскільки бажаючих взяти участь доволі багато і перевірка не паперових робіт більш не зручна ніж паперових, то ми не будемо вимагати від журі миттєвої перевірки, а дамо їм часу стільки скільки треба для якісної перевірки. Тому, будь ласка, не торпедуйте сайт коментами на кшталт “ну коли вже будуть результати…”.

Стосовно підведення підсумків. Ці олімпіада, як і більшість наших заходів, проводиться при максимальній довірі до учасників. В теперішній ситуаці\ ми взагалі не маємо змоги пересвідчитися в чесності при розв’язанні завдань. Тому нагадуємо, що

заборонено користуватися будь-якими електронними засобами,

а також сторонньою допомогою“.

Велике прохання, дотримуватися цих вимог, а також щоб ніхто сторонній “не допомагав” в розв’язаннях учасникам. Особливо це стосується батьків та інших родичів. Якщо журі відчує, що забагато робіт учасників, де такі втручання мали місце, то ми подумаємо про подальше проведення цих олімпіад та про підведення підсумків.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

  5 коментарів

  Людмила Оприлюднено23:39 - 24.03.2020

  Поясніть будь ласка читкіше щодо оформлення робіт: кожна задача на окремому аркуші /групі аркушів, зверху на кожній сторінці підписана робота прізвищем учасника. ПДФ файл з роботою повинен містити послідовно всі задачі в одному файлі? Чи кожна окрема задача в окремому файлі?

   Богдан Рубльов Оприлюднено23:59 - 24.03.2020

   Краще в окремому, але то не принципово

  Ілля Мандебура Оприлюднено17:30 - 25.03.2020

  Чи не вважатиметься помилкою, якщо ПДФ-файл не був підписаний за зразком( але листки підписані)?

  Ілля Мандебура Оприлюднено17:38 - 25.03.2020

  Яка наступна олімпіада та коли вона буде проведена?

  Анастасія Жигалюк Оприлюднено17:09 - 28.03.2020

  Де можна переглянути офіційні розв’язання?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.