brand

Он-лайн олімпіади. проект

Он-лайн олімпіади. проект

 1. Про наші очікування
 2. Про ідею он-лайн олімпіад
 3. Опитування про захід
 4. Застереження

Про наші очікування

Виходячи з ситуації в країні та світі поки що важко передбачити термін завершення карантину. Можливо то буде 3 квітня, тоді ми спокійно встигаємо провести усі наші заходи в зазначений термін. Можливо його продовжать до Великодня, тоді проведення наших заходів ускладнюється, але при добрій волі усіх зацікавлених сторін – учасників, вчителів та упорядників та організаторів – ми зможемо все провести, можливо з певним утисканням. Наприклад, відкриття та закриття точно можна певним чином обмежити, щоб не зачіпати змістовну частину заходів. Якщо карантин продовжать ще довше, то ми просто будемо чекати його завершення. Але повірити, що на Великдень усі утримаються вдома доволі важко. Лише суттєве погіршення ситуації може залишити людей вдома. Але будемо сподіватися, що прийняті заходи дадуть свій ефект і події не будуть розгортатися за найгіршим сценарієм.

Про ідею он-лайн олімпіад

Щонайменше 2–3 тижні усі учні в школу не ходитимуть. Це викликало певну паузу в наших заходах. Але єдина можливість їх провести – це он-лайн олімпіади. Ми пропонуємо провести такі 4 олімпіади, по 2 кожного тижня. І це будуть трохи вже під забуті “тематичні олімпіади” – олімпіада з алгебри, теорії чисел, геометрії та комбінаторики. Дні проведення заходів – вівторок та п’ятниця, з 10:00 до 14:00. Надалі нам треба організувати перевірку робіт. Зрозуміло, що частина учасників олімпіади може їх використати просто для тренування і їх може не цікавити загальний результат. Для іншої частини природним є бажання позмагатися з іншими учасниками. А тому бажано, щоб роботи були перевірені спільним журі за однаковими критеріями. Тому ми зараз розробляємо організаційні питання як все це зробити зручним способом.

Опитування про захід

Але спочатку ми хочемо провести опитування потенційних учасників олімпіади стосовно наших ідей, тому пропонуємо дати відповідь на такі запитання.
Опитування

Застереження

Дуже не хотілося б, щоб змагання, особливо в молодших класах, перетворилося в змагання батьків. Я розумію, що деякі з вас зараз сидять так само вдома на карантині і вам дуже хочеться перемогти інших батьків, але цей захід не для вас, а для ваших дітей. Досвід проведення різних заходів показує, що більшість з батьків абсолютно адекватні та справедливі, і для них важливіше не перемога за будь-яку ціну, а реально оцінити рівень підготовки своєї дитини. Але траплялися й батьки, що підсовували своїм дітям в коридорах підказки та розв’язання, навіть не дивлячись на присутність інших дітей та батьків.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

 

Kateryna

  5 коментарів

  А. И. В. Оприлюднено09:45 - 19.03.2020

  Не очень из статьи понятны сроки проведения этих олимпиад. Вот эти “вторник и пятница” – это начиная с какой недели?

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:52 - 19.03.2020

   Напевно з наступної, якщо побачимо, що ідея слушна

  Богдан Рубльов Оприлюднено19:11 - 19.03.2020

  Дуже вдячний усім дописувачам, хто висловлюється. На вихідні зробимо пост, в якому підсумуємо ваші думки і розажемо вже більш детально про проведення цих олімпіад.
  Вже зараз можна сказати таке:
  1. Із-за відеоуроків час та дні обрані не ідеально
  2. Усі непокояться за втручання батьків
  3. В олімпіаді прийматимуть участь зареєстровані учасники, точніше, лише їхні роботи перевірятимуться журі.

  Чекаємо на ваші подальші відгуки та пропозиції.

  Стосовно класів, в яких відповідна олімпіада буде проводитись, то багато залежатиме від реєстрації. Для 2-3 учнів в паралелі сенсу її проводити немає.

  Дякую

  Ірина Оприлюднено14:00 - 20.03.2020

  А ніхто не подумав, що навіть після завершення карантину проведення ІV етапу всеукраїнських олімпіад в перші дні і тижні є небезпечними? Поки не пройде 2-3 тижня після завершення карантину, ніхто не може бути впевненим, що епідемії вже нема. Збирати таку кількість людей, особливо дітей, зі всіх областей України, та ще й інтелектуальну еліту країни!, яку треба особливо берегти, є неправильним відразу після завершення карантину.

   Богдан Рубльов Оприлюднено16:09 - 20.03.2020

   1. Як на мене треба берегти кожну людину, і кожну дитину без урахування її здібностей, бо у більшості ще все попереду.
   2. Чому після завершення карантину ще треба 2-3 тижні не збиратися, а не 2-3 місяці чи 2-3 роки? То ж ще більш надійно.

   Моя думка така, просто дочекаємося завершення карантину, тоді все одно усі будуть скрізь спілкуватися, зокрема в школі, магазинах, кінотеатрах тощо. Тому присутність на олімпіаді нічим не гірша за інше спілкування. Але не факт, що карантин припинять настільки швидко.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.