brand

Новий склад груп Ветеранів та Юніорів

Новий склад груп Ветеранів та Юніорів

  1. Преамбула
  2. Формування складу учасників гуртків
  3. Група Ветеранів та Юніорів
  4. Умови участі в гуртках

 Преамбула

Вибачте за попередній пост з цього приводу. Ми трохи поспішили і думали, що усі “в курсі усіх цих подій”, що усі все і про все знають. Виявилося, і то є природно, що не все так прозоро, а тому розпишемо це трохи більш розгорнуто.

Формування складу учасників гуртків

Починаючи з кінця минулого навчального року була розпочата робота по спільній підготовці найкращих київських учнів до олімпіад, орієнтація йшла на IV етап Всеукраїнської олімпіади. Пізніше до цього долучилися засновники “гуртка Полонського”, які додали в цей напрямок підготовку киян, що зосереджена не лине на IV етап, а й до ІМО (Міжнародної математичної олімпіади).

В гурток Полонського потрапляють усі учасники від Києва, що на останньому IV етапі Всеукраїнської олімпіади стали І чи ІІ призерами в будь-якій паралелі. Таким чином після 20 березня існуючий склад гуртка буде оновлений відповідно до результатів. Про це напишемо одразу по отриманні цих результатів.

Далі про два інші гуртки.

Група Ветеранів та Юніорів

Оскільки для усіх 11 класників олімпіадне шкільне життя фактично припиняється, то ми не бачимо сенсу для них працювати в цьому гуртку. Ті, що пробилися в 12 кращих у своїй паралелі, напевно потрапляють в гурток Полонського. Усі інші можуть спокійно перейматися більш важливими на цей момент справами.

Таким чином в цю групу потрапили усі найкращі за рейтингом учні 9 та 10 класів. Рейтинг як і раніше складається з суми 6 оцінок по 3-х подіях. Події – міська олімпіада, відбір на IV етап Всеукраїнської олімпіади та відбір на Міжнародні олімпіади, що проводиться восени. Зараз і відбувається оновлення, бо змінилися результати по двох перших заходах. Оцінка складається з двох складових: перша – абсолютне місце в паралелі, друга – відносний відсоток набраних балів. Розрахунок рейтингу кожного учасника ви бачите в табличці, якщо там є помилки, то кажіть про це і ми все виправимо. Пропонувати інший варіант розрахунку рейтингів можна, але в цьому треба переконати усіх, що він дійсно кращий за існуючий. В цьому нас приваблює простота та прозорість.

Якщо по завершенні IV етапу Всеукраїнської олімпіади частина членів цього гуртка потраплять до гуртка Полонського, то відповідно буде локально змінений склад цього гуртка. Про деяких учнів ми одразу розраховуємо, що потенційно вони мають посісти місце не нижче ІІ на IV етапі, то ці 2 тижні вони можуть відвідувати цей гурток.

Принципи формування складу учасників групи Юніорів майже такий самий, як і для Ветеранів. Але він сформований з учнів 7–8 класів. Так само ми розраховуємо, що більшість наших представників на IV етапі перейдуть в гурток Полонського, а поки вони можуть відвідувати цей гурток.

Умови участі в гуртках

Якщо ви зголосилися брати участь в цих гуртках, то умови такі – 1 заняття 100 гривень. В разі пропуску ви маєте все одно сплатити за пропущене заняття,бо завдання все одно вам доступні і дуже бажано, щоб ви їх опрацювали самостійно до наступного заняття.

Групи працюють на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики по середах о 16:30. Для зручності комунікації утворені групи в Телеграмі, тому, хто потрапляє в цей гурток вперше, передайте свої контакти організаторам. До зустрічі в середу.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

 

Kateryna

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.