brand

Підсумки відбору команди Києва після ІІІ туру

Підсумки відбору команди Києва після ІІІ туру

 1. Про олімпіаду для учнів 4–6 класів, що відбудеться 1 березня
 2. Про апеляцію
 3. Результати відбору

Про олімпіаду для учнів 4–6 класів, що відбудеться 1 березня

1 березня 2020 року відбудеться ІІ тур олімпіади для учнів 4–6 класів, яка відбудеться в усному форматі. Це означає, що нам треба багато фахових членів журі, які швидко вміють розуміти дитячі пояснення. Тому ми просимо допомоги від старшокласників, тобто учнів 9–11 класів, особливо тих, хто брав участь у відборі команди Києва на IV Всеукраїнської олімпіади. Але прошу все це вирішувати через своїх вчителів, тобто остаточний перелік тих, кого ми чекаємо на допомогу затверджують вчителі. Ну й бажано, щоб вони нам зателефонували попередньо, щоб знати на кого з школярів можна розраховувати.

Про апеляцію

Журі, порадившись з досвідченими експертами – Номіровський та Анікушин, вирішило змінити критерії по задачі №1 для 10–11 класів, а саме 5 балів за виписаний коефіцієнт при х у неспрощеному вигляді. Усі роботи були переглянуті і відповідним чином змінені оцінки.

Результати відбору

На жаль, не вдалося визначити команду без додаткового туру. На 3 місця в команді претендують 4 учасники. Отож в середу 4 березня буде проведений додатковий тур. У ньому братимуть участь Горох (9 клас), Вахітов та Штанденко (11 клас) та Дідур (10 клас). Місце проведення відбору буде ще уточнене, це буде або факультет комп’ютерних наук та кібернетики, або якась зі шкіл.

Відбори 2020 1-3 тур після апеляції

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

  1 коментар

  глеб Оприлюднено12:34 - 26.02.2020

  А Юдіну теж змінили оцінку?(чомусь не завантажуються результати)

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.