brand

Відбір команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади

Відбір команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади

Ще раз звертаюся до учасників відбору команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади!
Якщо ви вважаєте, що публікація в таблицях ваших даних (ПІБ, школа, район тощо) порушує закон про використання ваших персональних даних стосовно вас, то попередьте нас про це і інформація стосовно вас буде приведена у відповідність до ваших вимог!

 1. Розподіл аудиторій
 2. Кількість місць по паралелях
 3. Дати турів та апеляцій

Розподіл аудиторій

Тут показаний розподіл учасників відбору на IV етап команди Києва та УФМЛ. Розподіл по рядах може бути вільним, але поруч не мають сидіти представники однієї школи (тим паче одного класу). Усі рюкзаки та інші сторонні речі треба на початку туру викласти на стіл журі. Якщо в когось спрацює мобільний пристрій, о робота цього учасника буде на цей тур (а можливо і на весь відбір) анульована. Так само за порушення інших принципів Фейр-Плей учасники можуть бути дискваліфіковані.

Кількість місць по паралелях

Нагадаю, що IV етап Всеукраїнської олімпіади відбудеться у середині березня в місті Миколаїв. За рейтингом команда Києва має 9 місць а також додатково 4 місця за перші місця на останній Всеукраїнській олімпіаді.

Місця в команді на IV етап вже собі забезпечили:

 • за 1 місця на останній Всеукраїнській олімпіаді: Іванчук Роксолана (9 клас), Ковригін Андрій (10 клас), Руденко Дмитро (11 клас) та Юдін Федір (11 клас).
 • за участь в Міжнародні математичній олімпіаді або у відборі на ІМО: Хасін Марко (11 клас) та Наумець Захар (10 клас).

Таким чином в команді від Києва точно будуть ще 2 учні з 8 класу та 1 з 9-го. Сумарно виходить 4+2+3=9 місць. Решта учасників будуть виборювати останні 4 місця в загальному конкурсі.

Нагадаю, що рішенням журі Київської міської олімпіади став чинним такий пункт проведення відбору.

Якщо учасник, що має персональне місце в команді Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади, набере 0 балів принаймні у двох турах, то він втрачає це персональне місце і змагається за підсумковим результатом у відборі. Виключення можуть скласти форс мажорні обставини, наприклад, важка хвороба. Тоді журі або голова журі особисто, якщо рішення треба приймати терміново і зібрати журі немає можливості, приймають рішення в такій ситуації.

Дати турів та апеляцій

Тури проходитимуть в аудиторіях 39 та 43 факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Шевченка. Апеляції – попередньо в аудиторії 221, але тут можливі зміни аудиторії.

1 тур – неділя 9 лютого 2020 року (9:45 – 14:00)

2 тур – неділя 16 лютого 2020 року (10:00 – 14:00)

Апеляція 1–2 туру – середа 19 лютого 2020 року (15:00 – 19:00)

3 тур – неділя 23 лютого 2020 року (10:00 – 14:00)

Апеляція 3 туру – вівторок 25 лютого 2020 року (15:00 – 19:00)

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

 

Kateryna

  1 коментар

  Александр Оприлюднено21:08 - 09.02.2020

  А коли будуть результати?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.